Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

...kje delajo najbolje? v zadnjih 2 tednih sem naredil vec kot 3000km okoli bivse Jugoslavije...in testiral sem kolk trpezno je mazdino podvozje....rezultat: kar v redu, eno feltno sem malce zvil in bo potrebno narest optiko.

Torej tisti ki veste: kje najbolje v Ljubljani?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za ljubljano ne vem, jst sm dal optiko narest v Meng?u, cca 15 km z ljubljane, pri gregorcu. naredl so dobr, in res so se potrudl, na konc mi je sprintal rezultate prej?nega stanja koles in sedanjega, plus odstopanje kak?no je lahko, pride tabela A4.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S ?panom pravjo da je ok.....tudi avto KALISTER.....pri Ilirski bistrici....razmeroma poceni pa zelo dobro nardi...sicer pa nardijo kul tudi na AMZS-ju za avtocommercem v ljubljani....

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No danes sem se ukvarjal z avtom, prej ni blo casa. In sem zrihtal podvozje.

Sem sel na Span Brezovica...pol ko sem vidu sem se spomnu da sem tam bil ze lani. No naredil sem optiko in centriral vsa kolesa. Ni blo nic zvito :)

Skratka, avto se pelje spet super. Stalo je to vse skupi 11000 sit.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Da ne bom odpiral nove teme, veste mogo?e kje v Mariboru delajo avto optika pa seveda kvalitetno?  :)

?iv?ec na Studencih...na Limbu?ki cesti,5000 SIT.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem prej?ji teden delal optiko pri Zaverskem na Titovi v MB (zraven ma Premija prodajo rabljenih). Cena je 4.800SIT. Delat sem ?el, ker sem zamenjal gume in plati??a, stare pa se bile ful pobrane po zunanjih robovih. Je pa mojster rekel, da ni imel kaj dosti za nastavljat, da pa je mo?no da je mel prej?nji lastnik avta precej te?ko nogo in jih je zato pobralo :ne vem: Jaz teh nastavitev sicer sploh ne razumem, bi prosil ?e kdo lahko malo pokomentira (gl. pripet fajl).

post-11-1119427826_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam pa pol??Saj Martin ni tak slab....Tvoje izku?nje??

Poznam vse ?iv?ece (family) ?e vsaj 20 let, pa ... eh, vsak naj sam presodi ... jaz k njemu ne grem ve?! ;)
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem prej?ji teden delal optiko pri Zaverskem na Titovi v MB (zraven ma Premija prodajo rabljenih). Cena je 4.800SIT. Delat sem ?el, ker sem zamenjal gume in plati??a, stare pa se bile ful pobrane po zunanjih robovih. Je pa mojster rekel, da ni imel kaj dosti za nastavljat, da pa je mo?no da je mel prej?nji lastnik avta precej te?ko nogo in jih je zato pobralo :ne vem: Jaz teh nastavitev sicer sploh ne razumem, bi prosil ?e kdo lahko malo pokomentira (gl. pripet fajl).

Sam 4800 za optiko in nastavitev???? :o Sem mislu da je dra?je......

 

 

 

Sicer pa ti v drugi koloni pi?e kolk si mel dejansko, in ?e ti presega odstopanje od tiste predvidene na desni strani...na sredini ti pa pi?e u kako s stanje so ti spravli.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lazy ass, sej sem napisal par postov visje :)

optika 7000, centriranje 4 koles 4000 sit , vseskupi = 11000

Joooooooj Labi nisem vidu.....who can blame me??? :D

 

 

Se opravi?ujem da ti prste utrujam........ti po?ljem eno pupo da ti jih zmasira....free of charge!!! :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok deal :D

ce si ze tam poslji se eno naj mi pregleda optiko...neki me vlece an levo :D

Poglej si tlak v gumah....mene je tudi vleklo v desno!!! Pa je bla ena guma za 0.1 bara polj prazna......enkrat pa je tudi cesta visela....tako da verjetno ni optika kriva! Sicer pa moje delajo optiko na bolj kompleksnih delih...... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa moje delajo optiko na bolj kompleksnih delih...... :D

 

 

LP daVid

Mene nikamor ne vle?e ... vle?e pa me ena optika - hehe :P
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tuki mas pa mojo in lahk primerjas:

OK, podobno, nekaj razlik sevede je, kar pa je pri?akovano... Bolj me ?udi, da so pri meni in tebi kar velike razlike pri tovarni?kh vrednostih oz. specifikacijah... To mi pa ni ?isto jasno, nekdo od teh mojstrov ma o?itno nepopolne (stare?) nastavitve... Kar se pa ti?e rezultatov nastavitve je pa tak, da mi je prej precej vleklo v levo, zdaj pa malo v desno... Je pa res da tu okrog MB te?ko najde? ravno cestno povr?ino, kjer bi to lahko testiral :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, podobno, nekaj razlik sevede je, kar pa je pri?akovano... Bolj me ?udi, da so pri meni in tebi kar velike razlike pri tovarni?kh vrednostih oz. specifikacijah... To mi pa ni ?isto jasno, nekdo od teh mojstrov ma o?itno nepopolne (stare?) nastavitve... Kar se pa ti?e rezultatov nastavitve je pa tak, da mi je prej precej vleklo v levo, zdaj pa malo v desno... Je pa res da tu okrog MB te?ko najde? ravno cestno povr?ino, kjer bi to lahko testiral :P

Tuki pri spanu majo nove naprave, prej so mel te od COrghija...

sam vseen ni panike.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok deal :D

ce si ze tam poslji se eno naj mi pregleda optiko...neki me vlece an levo :D

Poglej si tlak v gumah....mene je tudi vleklo v desno!!! Pa je bla ena guma za 0.1 bara polj prazna......enkrat pa je tudi cesta visela....tako da verjetno ni optika kriva! Sicer pa moje delajo optiko na bolj kompleksnih delih...... :D

 

 

LP daVid

heh i wasn't talking about my car...(danes neki ti pocasi padejo zetoni :D)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj pa malo v desno... Je pa res da tu okrog MB te?ko najde? ravno cestno povr?ino, kjer bi to lahko testiral :P

Prakti?no vse 6-ke malo v desno vle?e (vse v mejah normale - vir MMS :rolleyes: ).

V MB-ju tudi te?ko najde? cestno povr?ino brez lukenj, tako da je v redu, ?e te malo vle?e - la?je manevrira? med luknjami - joke :D

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.