IPB

Dobrodošel gost ( Prijava | Registriraj )

29 Strani V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mazda klub Slovenija, V ustanavljanju ....
Z M A J
14 Mar 2012, 21:43
Objavljeno #41

www.ekipa-1a.si

Skupina: Člani
Objav: 17,012
Iz: Kamn¨k
Uporabnik št.: 185
Model avtomobila: LPG 6-ka 2.3i

Take rabimo! (IMG:style_emoticons/default/party0024.gif)

Mateyko, zate pa kapo dol, pa držim pesti za čimboljše cajte dosežene in NULA okvar na strojčkih! (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Deeyan
14 Mar 2012, 22:45
Objavljeno #42

Žmego - Lovec na velike globine

Objav: 11,004
Iz: Parižlje
Uporabnik št.: 1,139
Model avtomobila: 323F 2.5 V6 Power

nič nebo plesnil, itaq da bo kruh ratu (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif)

drugač pa tut js z veseljem, kako nalepko čez F-ko stisnem, ko bo spet v voznem stanju (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif)

avgusta se pripravlja JAPmeet restart tak, da Borut, če ti klub že do takrat rata sm pripravljen delat reklamo, pa ni važno a je to 3-jka al pa F-ka, z F-ko bo sicer težka, ampak delamo na tem, da bi bla že vsej do takrat vozna
+Quote Post
Boss
14 Mar 2012, 22:48
Objavljeno #43

ata Boss

Skupina: Moderatorji
Objav: 17,424
Iz: Ljubljana
Uporabnik št.: 133
Model avtomobila: Mazda 6 II CD GTA

Nek statut društva je treba skup spacat (najlažji bi bilo enga skopirat) pol met ustanovno skupščino, določit predsednika in ustanovne člane potem se pa to uradno registrira al neki tazga, če se ne motim.
+Quote Post
Z M A J
14 Mar 2012, 22:56
Objavljeno #44

www.ekipa-1a.si

(Boss @ 14 Mar 2012, 22:48) *

Nek statut društva je treba skup spacat (najlažji bi bilo enga skopirat) pol met ustanovno skupščino, določit predsednika in ustanovne člane potem se pa to uradno registrira al neki tazga, če se ne motim.

Tako je, sej ni tok komplicirana scena vse skup, kokr sem doslej firbcal po raznih virih. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)
+Quote Post
Deeyan
14 Mar 2012, 23:00
Objavljeno #45

Borut, če pride Selmar na piknik se lohk zmenmo za sponzorstvo (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif) (qwerty, kok je zdej s tem? si že dobu kak odgovor?) v naprotnem primeru pa na AS Skornšek (treba Wildcatovo kontaktirat (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif))
+Quote Post
Z M A J
14 Mar 2012, 23:14
Objavljeno #46

www.ekipa-1a.si

Dobro razmišljaš! (IMG:style_emoticons/default/party0024.gif) (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif)
+Quote Post
Z M A J
21 Mar 2012, 20:22
Objavljeno #47

www.ekipa-1a.si

Ker sem (oz. - smo kot ekipa) še v fazi, ko si dobre predloge in ideje zapisujem, so vsi vaši nadaljnji (realni) predlogi glede bodočega kluba, zelo dobrodošli! (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif) (IMG:style_emoticons/default/party0016.gif)

Pravkar pa sem tudi Bošti-ju (šefu foruma) napisal ZS, da ga povprašam določene stvari, ker želim da so zadeve izpeljane, tako da bo vsem ok in ne nekaj na vrat na nos ter s kakšnimi zamerami znotraj Mazdilakarjev. (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif) (IMG:style_emoticons/default/happy0005.gif)
+Quote Post
PATO
25 Mar 2012, 09:07
Objavljeno #48

Ricer

Objav: 1,133
Iz: MB
Uporabnik št.: 5,360
Model avtomobila: 323F BA GT 2.5 V6

A ste malo zašli, a? (IMG:style_emoticons/default/harhar.gif)
+Quote Post
Z M A J
6 Apr 2012, 12:52
Objavljeno #49

www.ekipa-1a.si

@Tuby ali pa kak drug maček; a bi lahko naredil tisti znakec ko smo govorili, da bi bil potem žig, na osnovi Mazda znakca (gor mora pa pisat Mazda klub Slovenija). (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif) (IMG:style_emoticons/default/thumbsup.gif)
+Quote Post
Baby Viper
6 Apr 2012, 13:12
Objavljeno #50

FOTR

Objav: 2,740
Iz: Vsepovsod
Uporabnik št.: 5,512
Model avtomobila: MX-5 & M6

Tole iščeš, ne?
LOGO

Napis lahko js zravn sfotošopam, sam povej kater znak točno bi bil najbolši..

Js bi predlagu kr TEGA, da ne bo preveč komplikacij z odtisom žiga.
Če pa kdo najde malo večjo resolucijo takega logota, bi blo pa še bolš (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif)

Sicer pa ubistvu niti ne vem kakšne morajo biti mere in format datoteke, bi blo treba povprašat tm kjer delajo take štempilke (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)
User is online!Profile CardPM
+Quote Post
Deeyan
6 Apr 2012, 14:24
Objavljeno #51

evo še zmaja iz F-ke (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

(IMG:https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/66421_2880158278663_1101236699_2896620_679902744_n.jpg)

(IMG:https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/557177_2880158838677_1101236699_2896622_514682617_n.jpg)
+Quote Post
Z M A J
6 Apr 2012, 14:55
Objavljeno #52

www.ekipa-1a.si

Se kar strinjam, tale mi je najbolj všeč od tistih, ki so se izrisal na podlagi tvojga iskanja! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Tole je pa karantanski simbol, ko smo učeri debatirali, men je kar všečna zadeva (ampak ne v nacionalističnem smislu)! (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif) Priložena slikaPriložena slika
+Quote Post
Alex
6 Apr 2012, 17:26
Objavljeno #53

Guitar maniak

Objav: 6,799
Iz: Koper
Uporabnik št.: 399
Model avtomobila: Mazda 6 SW 136 L&B

(JozaGulikoza @ 6 Apr 2012, 15:55) *

Se kar strinjam, tale mi je najbolj všeč od tistih, ki so se izrisal na podlagi tvojga iskanja! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Tole je pa karantanski simbol, ko smo učeri debatirali, men je kar všečna zadeva (ampak ne v nacionalističnem smislu)! (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif) Priložena slikaPriložena slika

He,he, meni je všeč. (IMG:style_emoticons/default/happy0158.gif) Edino barvna kombinacija ubija. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
+Quote Post
Z M A J
6 Apr 2012, 17:37
Objavljeno #54

www.ekipa-1a.si

@Alex, ne bo to v takšnem zaporedju, samo včeraj smo ravno debatirali kako izgleda Karantanski simbol (panter če je tole panter, hehe). (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Takole pa bi lahko izgledal žig (neki mi miška nagaja, pa itak je v Paintu narejeno v par minutah, hehe). (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Lahko pa bi bile vse 3 besede v spodnjem predelu znaka! (IMG:style_emoticons/default/z0tdntknw.gif) Priložena slika
+Quote Post
Symon
6 Apr 2012, 17:41
Objavljeno #55

Trololo

Objav: 10,906
Uporabnik št.: 285
Model avtomobila: A_car_you_can_trust

Jaz bi dal napis MAZDA KLUB nad znakec, SLOVENIJA pa spodaj, seveda vzporedno z logotipom. Tak logo bi bil enostaven in primeren za nalepke kot za žig.
+Quote Post
Z M A J
6 Apr 2012, 17:44
Objavljeno #56

www.ekipa-1a.si

Maš prov, ker tole kar sem naredu, bi v primeru nalepke, morala biti nalepka že v štartu 2-barvna da bi se kaj videlo! (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Lahko bi bilo pa znotraj Mazda znaka vse to navedeno, napisano. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sicer pa kolikor sem gledal, velikost žiga naj bi bila 30mm, oz. njegov premer.
+Quote Post
Marko_mx-3
6 Apr 2012, 17:44
Objavljeno #57

No Show all go!

Objav: 11,209
Uporabnik št.: 9

Malo sem popucal temo, v klubski temi ne rabimo picasojev (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Za logo pa ne preveč komplicirat, če pogledate malo gor, na spletni strani je že vse pripravljeno, samo namesto spletne strani in napisa Slovenski mazda forum, se doda Mazda klub in spodaj Slovenija. Ali pa ravno obratno od sedaj, zgoraj Mazda klub Slovenija in spodaj spletni naslov.
+Quote Post
Symon
6 Apr 2012, 18:02
Objavljeno #58

Trololo

(JozaGulikoza @ 6 Apr 2012, 18:44) *

Maš prov, ker tole kar sem naredu, bi v primeru nalepke, morala biti nalepka že v štartu 2-barvna da bi se kaj videlo! (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Lahko bi bilo pa znotraj Mazda znaka vse to navedeno, napisano. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sicer pa kolikor sem gledal, velikost žiga naj bi bila 30mm, oz. njegov premer.

Notranjost Mazda znaka naj bo prazna kot original. Simpl, enostavno in vsakemu takoj jasno za kaj se gre:
(IMG:http://shrani.si/f/1g/nJ/33xtA1tY/mazdalogo2400.gif)
Lahko se uporabi tudi "original Mazda font". Vsaj za žig je tole najbolj enostavna rešitev. Lahko se pa naredi kot logo foruma le, da namesto linka piše zgoraj MAZDA KLUB, spodaj pa SLOVENIJA. Ne vem pa Joža kako si se zmenil z lastniki foruma glede uporabe linka? V tem primeru se uporabi trenuten logo kot je napisal Marko in se namesto SLOVENSKI MAZDA FORUM napiše MAZDA KLUB SLOVENIJA. Ta-da, rešen problem. (IMG:style_emoticons/default/w00t.gif)

Tako bi jaz naredil, kako boste Mazdaši je seveda vaša odločitev. Vsekakor je dobro čim manj kompliciranja. Za statut pa predlagam, da si pogledate kakšen je od Renault Kluba Slovenija in se enostavno zgledujete po njemu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Zdaj pa veselo na delo.
+Quote Post
Z M A J
6 Apr 2012, 18:13
Objavljeno #59

www.ekipa-1a.si

@Symon, kontaktiral sem Bošti-ja kot vrhovnega poglavarja foruma in je bil nad zadevo navdušen (v smislu lepo, da ima nekdo toliko volje in energije,da se loti takšnega projekta, itd.). (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sem se pa tudi z njim menil, da ko bomo dali nalepke v izdelavo se bo promoviralo Mazda klub & forum Slovenija, napisan www, pa bi bil tale ki ga vidite zgoraj napisanega. Poleg tega bi naredili tudi neko svojo osnovno spletno stran, kjer bi bili pa prisotni morebitni sponzorji in kakšne aktualne akcije itd. Jasno mi je bilo že v štartu, da če se distanciramo od tega obstoječega foruma (kamor se uporabniki vračajo), bo Klub propadel še predno ga ustanovimo (karikirano rečeno). (IMG:style_emoticons/default/blush.gif)

Skratka namen imam združit in čimbolj spromovirat našo najljubšo avtomobilsko znamko in skupaj nam bo to še kako uspelo o tem sem prepričan. (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif)

@Marko - hvala za Pikasojsko čiščenje. (IMG:style_emoticons/default/party0027.gif)
+Quote Post
Symon
6 Apr 2012, 18:25
Objavljeno #60

Trololo

Pohvalno. (IMG:style_emoticons/default/party0012.gif) Klub in forum morata biti povezana (tako pridejo člani kluba na forum in forumaši v klub (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) obenem je potrebna tudi kakšna spletna stran kjer so vsi podatki o klubu, novice, sponzorji (zelo pomembno, da so dovolj opazni, da se jim splača!). Lepo je tudi, da je spletna stran v stilu original Mazdinega dizajna spletne strani (iste barvne kombinacije, nekatere postavitve). Za postavitev spletne strani ne dvomim, da se bo našel kak forumaš, lahko tudi dam kontakte koga drugega...
Mogoče ne bi bilo slabo prej povprašati tudi Mazda Slovenija kaj menijo o tem? Renault Klub je imel v začetku težave z uporabo uradnega imena (IMG:style_emoticons/default/wallbash.gif) kasneje so pri Renaultu le dojeli, da je to dobra brezplačna reklama za njihova vozila. (IMG:style_emoticons/default/happy0064.gif) Ker zaenkrat vidim, da je dovolj navdušenja in klub ima potencial.
+Quote Post

29 Strani V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Uporabnik(ov) bere to temo (1 Gostov in 0 anonimnih uporabnikov)
0 Uporabnikov:

Lo-Fi verzija Ura je: 18 April 2014 @ 22:24
Sloimenik.com  Igre, Igre, Igrice,...  Avtocenter.si