Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Dirkališča po evropi

• Please log in to reply
29 odgovorov v tej temi

#21 Odsoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 2 637
  • 28 538 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: SEAT Tarraco 4x4 DSG TDI150
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 17 januar 2014 - 12:04

http://en.espnf1.com...ory/141861.html

:prstgor:

#22 Odsoten   Symon

Symon

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 285
  • 12 106 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 31 marec 2014 - 17:24

Še ena zanimiva proga na Poljskem

#23 Odsoten   Symon

Symon

Insane Ricer

• Člani
  • 12 106 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 01 april 2014 - 20:16

Večina svetovno znanih prog na eni fotki, za orientacijo: Klik za polno velikost Raceland je verjetno skrit pod kako črko. :harhar:

vksz982kopie0lusd.jpg

#24 Odsoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
    • ID uporabnika: 2 637
  • 28 538 Sporočil:
  • Model avtomobila: SEAT Tarraco 4x4 DSG TDI150
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 09 december 2015 - 13:44

http://motosvet.com/...-bo-prenavljal/

#25 Odsoten   Symon

Symon

Insane Ricer

• Člani
  • 12 106 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 14 oktober 2017 - 08:21

Malo updatea. Grobnik ne vem a se je že penovil ampak vem, da se je nekaj zamaknilo. Ampak komaj čakamo... Mobikrog oziroma dirkališče Gaj je pod AŠ2005 in podobnimi birokrati in zaradi zakonodaje in kompliciranja ne dovolijo organizirati niti srečanja tam. Razen seveda za elito. Res niso za biznis.. :vskalo:

No pa še ena zanimivost, leta 2012, ko sem bil prvič na Nurburgringu, sem videl, da so grafiti v Gran Turismu isti, da so skenirani. In sem leta 2013 dal en avtogram na nemoteče mesto, ob rob proge kjer ni na liniji, da se ne zbriše in nikomur ne drsi. In čakal.. In leta 2017 vidim moj podpis v špilu. Bucket list obkljukan. :jupiii: :hohoho:

22489844_10212457778746742_6974631263348

• Eazy-O, Z M A J, Baby Viper in 2 drugim je všeč

#26 Odsoten   Eazy-O

Eazy-O

Kotalko

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 121
  • 82 Sporočil:
  • Model avtomobila: MX-3, MX-5, MX-5 & SAAB 9000

Objavljeno: 16 oktober 2017 - 01:36

Bemti Symon, zakaj se nisem tega spomnil, ko sem bil gor? :D Preveč planiranja potrebnega, I guess. Mi smo samo ograjo potaggali... Sicer pa noro :jupiii:

#27 Odsoten   Baby Viper

Baby Viper

Lisjak z bodicami:)

• Moderatorji
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 5 512
  • 4 636 Sporočil:
  • Model avtomobila: MX-5 & Plinski štedilnik
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 16 oktober 2017 - 06:07

Zanimiva ideja Symon, zgleda pa vse že tolk realistično kot da si tam v živo. Še alfa v Piranu je zgledala tolk 'v živo' da sm mogu potrollat  :D

Grobnik je baje zafrknil izvajalec in so obnovo asfalta prestavli na konec leta/začetek novega, Gaj bo pa očitno res nekaj let samo privat pista. Bolš da kr preimenujejo v Gay, ker to pač je. :angry:

#28 Odsoten   g.Wankel

g.Wankel

forum.sloroadster.si

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 6 978
  • 2 577 Sporočil:
  • Model avtomobila: Miata
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 16 oktober 2017 - 08:52

Sej proga pa ozadje predvidevam, da sta slika?

Ampak ko gledaš model dirkalnika pa tudi ne bi porajtu, da je iz igrice :/

we gettin' old :(

#29 Odsoten   Symon

Symon

Insane Ricer

• Člani
  • 12 106 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 16 oktober 2017 - 13:43

Slika proge je tule dejansko fotografija, avto je pa iz igre in ga po sliki prestavljaš nekako tako, kot da je 3d ozadje. Žal še ni cele GT sport, da bi videl če so naredili nove teksture na celi progi, ker potem bi tudi na progi mogel biti grafit :D

#30 Odsoten   Symon

Symon

Insane Ricer

• Člani
  • 12 106 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 14 avgust 2018 - 07:47

Četrtič gor. Tokrat sem bil s prijateljem in sem si spet sposodil avto, za dva kroga. Izgleda imam sode in lihe obiske, enkrat s svojim, enkrat z rentanim. Prvi krog sem z dvema potnikoma in kljub rumeni zastavi dosegel pod 10 minut.  :P https://www.apex-nue...3-5e0f379c-7beb

Če kdo spremlja na youtube ale facebook, sposodil sem si ga od Boosted Borisa aka Misha Charoudin. Avto je tkotko, gre dobro, edino bremze niso original, lega pa je pri 200 pri unih kucljih (skokih) na trenutke malo premehka, sem rahlo zašvical.  :hohoho: Primera je sedan z namenskim podvozjem in pač bolj stabilna pri višjih hitrostih. Sicer se pa proga ni nič spremenila, ovinki grejo od kar hodim še vedno v iste smeri tako da je bilo drugi krog 9:42, prvi krog, če ne bi bilo rumene zastave bi bilo pa pod 9:30. Več kot 2 kroga nisem vozil pa še avta nisem vajen.

39104715_10214709630241622_1833649236630

• Boss, Z M A J in g.Wankel je všeč

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov