Skoči na vsebino

CX-5 tresenje zunanjih ogledal


Priporočeno sporočilo

Trese mi ?ipice. Servisa ?e nisem kontaktiral. Se pa mi zdi nedopustno, da se pri katerikoli hitrosti tresejo ogledala. Meni se dogaja nekje nad 130 km/h. Takoj na prvem servisu bom zahteval, da mi zamenjajo obe ogledali.

 

Bom pri 130 pogleda ?e kaj trese,bom bolj pozoren. ?e jih bo grem takoj na servis! Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem malo kontroliral to ogledalo in ugotovil sem, da vsaj pri meni, to trese, ko je cesta neravna oz. grbinasta. In v Avstriji so take ceste kar v ve?ini. Bom moral kontrolirati ?e na na?ih gladkih cestah.Sicer pa mene to ne moti. Mislim, da je to tudi posledica trdega podvozja 6-k.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je posledica ?paranja Mazde, so verjetno spet pri?paral kak ? pri ogledalih.

Imam M3 BK zni?ano s ?portnimi fedri in ni? ne trese ogledal po slabi cesti, trese pa mene v notranjosti, hehhe

Tukaj je govora o "mo?kih" klhitrostih ne o cijazenju. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men na mazdi pravega letnika (se pravi do 2013) nc ne trese ogledal tudi pri 220 km/h

Trese pa sprednjo haubo, ce se preblizu vozim unemu spredaj od 190km/h naprej. Le pri dizelci, bencinar miren

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V zivljenju mi ni na nobenemu avtu treslo speglov. To moa da je trdno, saj to ni yugo sistem na en vijak

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V zivljenju mi ni na nobenemu avtu treslo speglov. To moa da je trdno, saj to ni yugo sistem na en vijak

Sej v bistvu ne trese dobesedno, bolj so kot neke rahle vibracije. Ugotovil sem, da nekaj pride v resonanco in malo zavibrira ?pegel. Na na?ih avtocestah nisem tega zaznal. In to se dogaja nekje pri 130/uro,pozneje ne ve?. Nad 180 pa itak ne rabi? ve? ogledal. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men na mazdi pravega letnika (se pravi do 2013) nc ne trese ogledal tudi pri 220 km/h

Trese pa sprednjo haubo, ce se preblizu vozim unemu spredaj od 190km/h naprej. Le pri dizelci, bencinar miren

Seveda, ?e pa ne gre tolk :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bencinarka ima celo visjo max hitrost kot dizelca.

Kje pa? V tehni?nih podatkih?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejstvo je da je Mazda naredla ?lamparijo z ogledali pri novej?ih generacijah Mazd. Ker pri starih ni problema z tresenjem ogledal tudi pri hitrostih 200+

 

Edino ?e je to kao skyactivexxx feature

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.