Skoči na vsebino

Končno nekaj za prihranek in ne izdatek !


TOYOTA

Priporočeno sporočilo

Poglejte si tole in me kontaktirajte. Zadeva resni?no deluje. Sam sem stestiral in sedaj redno uporabljam. ?e ?elite, lahko dobite od mene tudi vi. Lahko pa sporo?ilo posredujete tudi svojim znancem in prijateljem in tudi njim daste mo?nost, da privar?ujejo pri gorivu, ki ja dandanes vedno ve?ji stro?ek za vse nas.

 

http://alens.mysyntek.com

 

Meni osebno je poraba padla skoraj za 2 litra kar je ve? kot 15%. Je pa ta zadeva za vse vrste goriv. Tako dizel kot bencin. In tudi za vse vrste motorjev. Za avtomobile, tovornjake, plovila, gradbene stroje… Skratka vse kar potrebuje kakr?nokoli gorivo, da deluje. Tudi agregati in centralna napeljava doma na olje.

 

Za kakr?nekoli dodatne informacije sem vam na voljo na spodnji telefonski ?tevilki.

 

?elim vam, da bi va?i jekleni konji?ki predli lep?e in porabili manj juhice za svoje akrobacije na cestah.

 

Lp

 

Alen Sokovi?

 

GSM: 070 740 740

post-7473-1369142635_thumb.jpg

HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj dobimo zraven, ce narocimo v naslednjih 15 minutah? :cheers::jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

118ml stane 60,50 ?

 

Fak spet nategujejo folk, na osnovi var?evanja - tole je za policijo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se res najdejo ljudje, ki nasedejo takim zadevam? :ninja::zvizga::vskalo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

118ml stane 60,50 ?

 

Fak spet nategujejo folk, na osnovi var?evanja - tole je za policijo.....

 

Tukaj ni popolnoma nobenega natega. Zadeva resni?no deluje. Preverjeno. Sam sem jo stestiral in jo uporabljam. Nisem nek nategun. Saj me pozna ?e skoraj polovica ?lanov MAZDA KLUB-a. Z predsednikom kluba sva osebna prijatelja pa vam naj on pove ?e la?em ali nategujem ljudi.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://scam.com/showthread.php?t=127719

 

Je ?e prijavljeno, ob naro?ilu kreditna kartica.......nikjer nikakr?nega opisa, ali pdfja...po vseh dr?avah isto.

 

Tale je pa zmagovita

If what they are saying is true, your engine will either melt or explode. You can not just change burning point of gasoline engine if it was not designed for that specific temperature. Another lie that most of the fuel is wasted in the engine. About 98% of fuel is burned in the engine during normal conditions. Another lie: if you add fuel additive in fuel compartment it is not going to lubricate pistons. Patented and registered by EPA does not mean to be approved by EPA. It only means that it is safe to move and does not contain dangerous chemicals. In fact, chances are it is just a vinegar.

 

This is an old story. There has been 100s of these products pushed through MLMs and direct sales. None of them worked and all of them failed EPA test. EPA approval is a golden standard for any fuel additive. Those that pass are added by oil companies to their fuels. If they want to prove that their product works, tell them submit to EPA test. But I doubt they will.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

118ml stane 60,50 ?

 

Fak spet nategujejo folk, na osnovi var?evanja - tole je za policijo.....

 

Mislim, da nisi dobro prebral vsega kar pi?e.

 

1ml zadostuje za 10l goriva.

 

5ml zadostuje za 50l goriva kar je pri ve?ini ?e skoraj poln rezervar. To pomeni, da je bil tvoj stro?ek poleg goriva 3,5 ? in si z tem privar?eval med 1,5 in 2 l goriva na 100 prevo?enih kilometrov. Kje je tukaj nateg potem ?

 

118ml pa je za 1180l goriva? Ve? za koliko rezervarjev je to? O?itno ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj ni popolnoma nobenega natega. Zadeva resni?no deluje. Preverjeno. Sam sem jo stestiral in jo uporabljam. Nisem nek nategun. Saj me pozna ?e skoraj polovica ?lanov MAZDA KLUB-a. Z predsednikom kluba sva osebna prijatelja pa vam naj on pove ?e la?em ali nategujem ljudi.

 

Oprosti, prijateljstva gor ali dol, tole niti ni ekonomske ra?unice niti fizikalnih teorij pod nobenim primerom. Imamo zelo veliko izku?enj s takimi zadevami, in preve? nategunstva je naokoli.

 

Mislim, da nisi dobro prebral vsega kar pi?e.

 

1ml zadostuje za 10l goriva.

 

5ml zadostuje za 50l goriva kar je pri ve?ini ?e skoraj poln rezervar. To pomeni, da je bil tvoj stro?ek poleg goriva 3,5 ? in si z tem privar?eval med 1,5 in 2 l goriva na 100 prevo?enih kilometrov. Kje je tukaj nateg potem ?

 

118ml pa je za 1180l goriva? Ve? za koliko rezervarjev je to? O?itno ne.

 

Nateg je v opisu - OK, jaz sem povedal svoje, bodo ?e ostali svoje mnenje.

 

A se res najdejo ljudje, ki nasedejo takim zadevam? :ninja::zvizga::vskalo:

 

O?itno, ?alostno je pa da se najdejo taki ki to izkori??ajo - in ?e pojejo na temo prijateljstva in zastavljajo Zmajevo ime.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://scam.com/showthread.php?t=127719

 

Je ?e prijavljeno, ob naro?ilu kreditna kartica.......nikjer nikakr?nega opisa, ali pdfja...po vseh dr?avah isto.

 

Tale je pa zmagovita

If what they are saying is true, your engine will either melt or explode. You can not just change burning point of gasoline engine if it was not designed for that specific temperature. Another lie that most of the fuel is wasted in the engine. About 98% of fuel is burned in the engine during normal conditions. Another lie: if you add fuel additive in fuel compartment it is not going to lubricate pistons. Patented and registered by EPA does not mean to be approved by EPA. It only means that it is safe to move and does not contain dangerous chemicals. In fact, chances are it is just a vinegar.

 

This is an old story. There has been 100s of these products pushed through MLMs and direct sales. None of them worked and all of them failed EPA test. EPA approval is a golden standard for any fuel additive. Those that pass are added by oil companies to their fuels. If they want to prove that their product works, tell them submit to EPA test. But I doubt they will.

 

To so bu?e. To pi?e ljudje ki so ?kodo?eljni. Zadeva ima vse certifikate in tudi EPA test. Obstaja vsa dokumentacija.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdorkol ma to ?ez,bi prosu samo ?e mi neha po?iljat smse :notworth:

 

Za var?evanje pa hvala, zaenkrat LPG does the job :)

 

 

Edit: hvala za klic..mi najprej ni blo jasno kdo je ta alen :blush:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdorkol ma to ?ez,bi prosu samo ?e mi neha po?iljat smse :notworth:

 

Za var?evanje pa hvala, zaenkrat LPG does the job :)

Edit: hvala za klic..mi najprej ni blo jasno kdo je ta alen :blush:

 

O?itno ste me tukaj vsi narobe razumeli. Vsi se nekaj razburjate in v?igate brez veze. Jaz sem vam hotel samo dobro. Hotel sem samo, da bi privar?evali kak?en euro pri gorivu v va?ih jeklenih konji?kih in ga raje porabili za ga?enje ?eje v RAVBAR-ju ali pri FURMAN-u. Res ne vem zakaj me vsi tako napadate, ko pa sem vam hotel samo dobro in pomagati.

 

Lep dan ?e naprej

 

 

Sokol

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam spadam med "nejeverne" Toma?e in ?e bom kdaj tudi sam to testiral (ter opazil napredek), bom verjel, prej seveda ne, pa ?e greva stokrat na :cheers: skupaj in mi razlaga? kako super je ta zadeva. :D

 

Kako ?e pravijo; ?isti ra?uni - dobri prijatelji. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno ste me tukaj vsi narobe razumeli. Vsi se nekaj razburjate in v?igate brez veze. Jaz sem vam hotel samo dobro. Hotel sem samo, da bi privar?evali kak?en euro pri gorivu v va?ih jeklenih konji?kih in ga raje porabili za ga?enje ?eje v RAVBAR-ju ali pri FURMAN-u. Res ne vem zakaj me vsi tako napadate, ko pa sem vam hotel samo dobro in pomagati.

 

Lep dan ?e naprej

Sokol

 

Brez zamere, ?e mo?no da privar?uje? kak euro na gorivu. Ampak kak?en je pa rezultat na dolgi rok?

 

Verjetno je res zgledalo da se vsi v?igajo in napadajo, ampak Jures, Jest in ostali so stari ma?ki avtomobilizma, tako da so verjetno le ?eleli opozoriti pred mo?nim nategom, vse nas ostale... (se spomnete Fuel Sharka?) Trenutno je na trgu ogromno stvari, kjer hitro nasede? da ti pomaga, vendar dolgoro?no uni?i motor, cene delov za MX-5ke pa segajo v nebo. Zato ?e vedno raje preberem in vpra?am ta forum za nasvet preden se ?esa lotim :)

 

lp

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej, jaz sem ti lahko samo opravi?im za mojo direktnost, ampak ljudje smo naveli?ani teh marketin?kih bullshitov o prihranku z ?ude?nimi napoji. Zakaj potem avtomobilska industrija (poglej SkyActive tehnologijo) vlaga biljone v zmanj?anje porabe svojih agregatov in emisij, ?e lahko samo v avto vgradijo poceni sistem, ki bi vme?avala ta napoj 1ml na vsake 100km????

1ml = 10L = 100km, torej za servisni interval 20.000km treba samo fla?ko 200ml, ki se polni na servisu.....

 

Zakaj potem ponudniki goriva tega ne ponujajo v svojih gorivih ala Petrol Qmax, itd itd ki bi pritegnil mno?ico kupcev? Zakaj? Ker to ni mogo?e, obstajajo fizikalna pravila ki jih ?lovek ne more spremeniti, vsaj ne v trenutni obliki - to je da obstoje? motor z dodatkom 1ml kar naenkrat spremeni svoje fizi?ne lastnosti in zmogljivosti.

 

Vsi vemo kaj je Syntec Global - to je princip marketin?ke mre?e, ki jo je ustanovil zgolj posameznik, in ne kako kemi?no raziskovalno podjetje in za Syntec Global lahko vsak posameznik prodaja - ?isti Amway sistem, in ni? drugega.

 

Further more, obstajajo flush engine ?istilci, obstajajo maziva (teflonski sloji motorja ala Metabond), obstajajp ?istilci ?ob, ventilov, obstajajo aditivi za preventivno korozijo (ki ve?ejo vodo nase) NIKOLI pa nisem sli?al da to vse obstaja v enem napoju - KER JE NEMOGO?E ker se vse tepe - ne more aditiv hkrati ?istiti vsedline in ??ititi motorja - engine flush namre? UNI?UJE tesnila in material - in Syntecov XFT ogla?uje vse to hkrati + neverjetno zni?anje porabe

 

?e ve?, u?inek naj bi deloval zaradi znatne zni?anje temperature v?iga goriva - za diesel, bencin, kurilno, olje, itd itd...WTF? Kako je to mo?no sploh na dizlu, ki deluje na principu stiska??? Tukaj je zgolj marketnig - mi zmoremo vse....Kako je neka snov ki ve?e nase vlago pomo? gorivu?

 

 

Combustion Catalyst ? Extends the burn rate

of fuel during combustion to provide a more

complete fuel burn resulting in increased

gas mileage, fewer harmful emissions

and less carbon buildup on engine parts.

 

Detergents ? Removes harmful deposits

from fuel pumps, injectors and throughout

the fuel system.

 

Lubricants ? Provides lubrication to pistons,

fuel pumps and injectors, reducing friction and

prolonging the working life of the engine.

 

Fuel Stabilizer? Prolongs the life of stored

fuel; ideal for seldom used equipment.

Polymerization Retardant & Dispersant

Reduces sludge buildup in fuel which

can plug filters.

 

Rust and Corrosion inhibitor ? Prevents

tank and fuel system corrosion caused

by oxidation and condensation.

 

Demulsifier? Helps remove water from fuel

 

Ob tem res ne vem zakaj imajo velike korporacije zaposlene znanstvenike, saj je tole vredno Nobelove nagrade.

 

 

AMPAK - ajde daj me demantiraj - v praksi. Greva en tank relacije z mojim avtom brez in z aditiva? Jaz sem vedno za in pripravljen po?reti vse skupaj ?e stvar DELA! Pri?akujem ob isti vo?nji po omejitvah na isti relaciji vsaj 1,2-1,5L manj merjeno na petrolu ne po BCju

Verjamem, da se najde takoj nekdo ?e poleg z bencinarjem, in plina?em in gremo :)

 

Ampak brez izgovorov, da to dela na dolgi rok, da je treba, nekaj tankov itd ....(?e eni znani marketin?ki izgovori)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se vedno mnenja, da korist od tega ima predvsem tisti, ki to prodaja... :P ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, tukej se ?e jst pridru?ujem, z veseljem grem na testiranje, pa bomo vidl, kolk je razlika.

 

Sem pa sli?al za tale MLM. Bom pa rekel takole, vsak MLM ni slab MLM, ?e za njem stoji kvaluteten izdelek, kar se pomojem vsi strinjamo. ?e ta je, ne vem. MLM gor ali pa dol, ?e je kvaliteten izdelek, bi tudi firma, ki ima MLM, vrgla ven vse dokaze in kontakte glede preverjanja in vseh zadev.

 

Toyota, mi lahko pove? prosim, kaj je pa razlika med tem dodatkom in recimo dodatkom, ki ga kupim na Mazda servisu in ga vlilem pri prvem tanku notri? Namre?, jaz nisem nek stari ma?ek avto moto scene, pa me zanima?

 

Hvala za odg in LP

 

Janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Sokol, mene pa zanima vsa zadeva v ?tevilkah; za za?etek na katerem vozilu in motorni izvedbi si zadevo testiral, kak?no vzorec si vzel, potro?nja goriva prej in po tem preparatu. Nikoli ne maram govorit ali poslu?at da je nekaj "na u?" 15% zmanj?anje. :party0035:

 

V nadaljevanju, ?e bo? predlo?il neke napredne rezultate, pa bo seveda na vsakem posamezniku ali ti zaupa ali ne. Dejansko je nategancije ?edalje ve?, tako da jaz osebno v?asih ?e sebi ne zaupam popolnoma. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G. Sokol, mene pa zanima vsa zadeva v ?tevilkah; za za?etek na katerem vozilu in motorni izvedbi si zadevo testiral, kak?no vzorec si vzel, potro?nja goriva prej in po tem preparatu. Nikoli ne maram govorit ali poslu?at da je nekaj "na u?" 15% zmanj?anje. :party0035:

 

V nadaljevanju, ?e bo? predlo?il neke napredne rezultate, pa bo seveda na vsakem posamezniku ali ti zaupa ali ne. Dejansko je nategancije ?edalje ve?, tako da jaz osebno v?asih ?e sebi ne zaupam popolnoma. :aaaaa::hohoho:

 

Zato ponujam test - ?e je rezultat kupim! ?e ne, vrne? tank nafte - zakaj? Zato:

Objavljena slika

 

Ampak je vse potihnilo sedaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato ponujam test - ?e je rezultat kupim! ?e ne, vrne? tank nafte - zakaj? Zato:

Objavljena slika

 

Ampak je vse potihnilo sedaj.

 

Kakor koli se strinjam s tabo, ?al ne more? zahtevati tanka goriva ampak le ceno za ta dodatek - to namre? pomeni 100% money back gurantee. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakor koli se strinjam s tabo, ?al ne more? zahtevati tanka goriva ampak le ceno za ta dodatek - to namre? pomeni 100% money back gurantee. :blush:

 

Tukaj boste na?li vse odgovore na va?a vpra?anja in vse dvome boste lahko ovrgli.

 

Za testiranje pa ni problema. ?e ne bo delovalo vrnem denar.

 

http://www.enginevitamins.com/xft_test_res...cumentation.htm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tu sem dobil odgovor...

 

I am receiving a free sample of this product that I will test on my 1999 Toyota Tacoma PreRunner 4 cylinder A/T 2WD. I will post the results of what I find, good or bad. I will give it an unbiased test in my own vehicle driving as I normally do. I am now on the second tank of regular 87 octane Shell to get a baseline on what mileage this truck gets without any treatment which I will post here as soon as I finish the second tank. The truck has 125,000 miles on the odometer, and runs perfectly with the correct PSI in the tires and no A/C running. So this will be a good test. I will then test it with 3 tanks of fuel using the product and post the results here.

 

TEST OF This Product 2011

 

I received a free sample of Xtreme Fuel Treatment for testing purposes from a distributor wanting me to test it fairly. Here is the result of my test on a 1999 Toyota Tacoma PreRunner 2.7 Liter 4 cylinder with A/T and 124,000 miles on the odometer. Truck runs perfectly and was tuned up at 100,000 miles. Tires were at 32 psi and A/C was never run during this test.

 

Fuel Mileage 1999 Toyota

 

10 Tanks of Regular 87 octane Shell

 

Tank 1 without treatment = 19.5 mpg

Tank 2 without treatment = 20.3

Tank 3 without treatment = 20.8

Tank 4 with treatment 1/2 ounce = 16.9

Tank 5 with treatment 1/4 ounce = 17.4

Tank 6 with treatment 1/4 ounce = 19.4

Tank 7 with treatment 1/4 ounce = 20.0

Tank 8 with treatment 1/4 ounce = 19.0

Tank 9 with treatment 1/4 ounce = 20.1

Tank 10 with treatment 1/4 ounce = 19.8

 

As you can see in the beginning it actually hurt my mileage and then on the 3rd treatment I was getting basically what I was getting before I used this product. Notice the first treatment when my mileage dropped by almost 4 mpg over the previous test without the treatment. I tested this product honestly driving as I normally do about 75% city and 25% highway. I was not trying to get good mileage nor was I driving hard to hurt mileage. The bottom line is that the product does not work and in fact in the beginning it hurts your mileage. This product is a 100% total waste of money as I suspected but I was open minded and gave it a fair test. The results are here for all to see. No hype, no testimonial, and no bull. This is like all other products that make these claims. They simply do not work.

http://wiki.answers.com/Q/Does_Xtreme_Fuel...ase_MPG_in_cars

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.