Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Cesta je dovolj siroka, ce normalno vozis... marsikdo pa pridivja in seka ovinek... in dostikrat poci... Edino to, da bi se kaksen slepar prevrnil, pa se ne spomnim...

Cesta je res dovolj ?iroka, vendar je tam (iz obeh strani) zelo gladko. Tam se je res treba dr?ati omejitve 40, ?e posebej, ?e je mokra cesta.

 

Kakorkoli, tale Slovak je v?eraj pripeljal iz papirnice ?ez most in komaj zvozil. Zbil stebri?ek in podrsal (in premaknil) avto pred hi?o. Ni ustavil, ampak raje be?al. V podvozu se je zvrnil, Sre?a, da nikogar ni bilo nasproti ali na plo?niku. Voznika so rezali iz kabine in ga odpeljali z re?ilcem. Sovoznik domnevno nepo?kodovan.

Policist je povedal, da je napihal.

 

Zelo drago bo.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pozabil sem sneti posnetek s kamere v?eraj dopoldne, ker smo potem ?li za Francijo....

 

bejba z belim polotom je vozila v smeri kot ka?e slika, jaz pa nasproti in zavijal levo po glavni s smernikom, za menoj pa ?e dva avtomobila.

https://www.google.fr/maps/@46.1329731,14.4186114,3a,75y,317.44h,94.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1s-LbtEoWXfy8-Csos3z2Tyg!2e0!7i13312!8i6656

 

bejba s telefonom v roki tam ene 70-80 nezmanj?ane pi?i ?ez kri?i??e naravnaost tik za menoj in pred drugega za menoj v vrsti.....kot kak film iz tajske kjer se neverjetno zbasejo en mimo drugega....oz very close call na youtubu...

 

Ampak ni niti blinknila, ne samo da ni opazila da se vklju?uje na prednostno, ona je mirno pi?ila naprej, brez trzljaja po bremz ali volanu, in garant sploh ne ve kaj je bilo...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zanimiva prigoda danes pri Bogensperku. Kolesarim iz ljubljane preko Janc, mimo Bogensperka in ob cesti stoji bel Citroen Nemo (ali Fiat Qubo oziroma Peugeot Bipper ce se ne motim). Prizgani vsi 4je smerokazi in avto laufa...

 

Slucajno malo bolje pogledam... skozi priprta (oziroma na pol zvita) zadnja krilna vrata maha cloveska roka in nekdo notri se dere.... pridem blizje, precej panicen moski glas se dere naj odprem....

 

Pogledam okoli sebe,nikjer nikogar. Odprem vrata in kaj je bilo... po?tarju so se paketi premetavali,?el jih je pospravljati, vrata so se mu zaprla. Drsnih vrat nima in kot je rekel z notranje strani ni kljuke za krilna vrata.... kljuc v kljucavnici (avto laufal), telefon spredaj, vmes pa fixna mreza.

 

Sem ga vprasal ce je skrita kamera....

 

No,off topic; bajk je raketa. ? na 158i letosnji furci sem obrnil 9500-ti km

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Death trap. Koga so morali podkupiti, da so jim homologacijo ?enkali. Brez kljuke iz notranje strani - noro. :vskalo:

Res je. V ZDA pa morajo tudi 4vratna vozila imeti z notranje strani plasticno zanko s katero lahko odpres vrata. In ta zanka mora biti fluorestencno zelene barve, ki se sveti v temi....

 

Tudi v SLO kupljen Sebring ima to....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. V ZDA pa morajo tudi 4vratna vozila imeti z notranje strani plasticno zanko s katero lahko odpres vrata. In ta zanka mora biti fluorestencno zelene barve, ki se sveti v temi....

 

Tudi v SLO kupljen Sebring ima to....

V merik je tista zanka ?ist brezveze, ker je ?lovek ki ga dajo v prtlja?nik ali zvezan ali pa mrtev.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je "just in case", ?e je premal mrtev al pa zombi, da lahko vseeno ven pride.

Mc Giver, Bruce Willis ali Tom Cruise vedno pride ven... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je za drug teden napovedano snezenje (sicer dvomim, da bo kaj dosti :) ) ... mogoce fajn za pogledat eno tako kompilacijo, kako se vcasih ne izide zaradi taksnih razmer  ... :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=t718WJQfbRY

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Vedno Audi in BMW vozniki - pa to je ?e kar bolezen. A Nemci vgrajujejo v te avtomobile kak?ne razpr?ilce z adrenalinom al kaj, da se takole idiotsko obna?ajo. Kreljo v bimmerju je namre? posku?al driftat na polnem parkiri??u in to celo tako, da je mahal skozi okno in bil ves ponosen nase - sej ne ve? al bi policijo klical al tabele v Polje.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vedno Audi in BMW vozniki - pa to je ?e kar bolezen. A Nemci vgrajujejo v te avtomobile kak?ne razpr?ilce z adrenalinom al kaj, da se takole idiotsko obna?ajo. Kreljo v bimmerju je namre? posku?al driftat na polnem parkiri??u in to celo tako, da je mahal skozi okno in bil ves ponosen nase - sej ne ve? al bi policijo klical al tabele v Polje.

 

Opa... Boss ma novo kamero... nic vec na glavo obrnjen datum in ura ;) .. pa se ?veka zraven... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to ni ni?... sred ceste je ?ist znorela, k je avto nasprot prpeljal. Pa kak?en teror, k sem prebliz ?rte vozil. O?itno je to kamero dizajniral dec iz lastnih izku?enj. Mnogo preve? informacij je ve?inokrat slab?e kot premal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem hotel ?e en BMW combo narest pa je ?e kar dolgo?asno, zato so zdaj na vrsti kolesarji.

 

V ljubljani je pa? normalno, da se vozijo brez lu?i - pizda 5 EUR stane led lu?ka za na bicikel pa ?e to jim je preve?, ko pa bo karambol bodo pa vse drugi krivi. Aja vse to se zgodi na relaciji kilometra in pol.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma komplet spredaj zadaj stane dober EUR iz ebaya...

Sem jih kupil ene 10, jih mam skoz na kolesu pa jih niti ne kradejo...

Da pa nimas lucke v letu 2018 ne vem no

?alostno je, da nekateri tako malo cenijo svoje ?ivljenje. Da ni vredno 1 EUR al pa 5 EUR je milo re?eno noro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.