Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Focus in c5ka itak (c5ka tudi nima nima zmigovcev), za tista dva , ki sta zavijala levo iz nasprotne smeri pa ne vem;sta imela ?e puscico?

 

Pe?ec je pa poleg vsega ?e samomorilec zgleda...

Evo bil si najbli?je, tista dva, ki zavijata levo pa imata res pu??ico torej nista v prekr?ku. Pe?ec in oba voznika pa samo OMG.

 

 

pa ?e dana?nji "idiot of the day"

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem resno razmi?ljal , da bi si nabavil tako kamero.

 

V 12h sihtu na cesti in prevo?enih 60t km na leto (plus 10 jurjev privat, da o dogodiv??inah na bajku ne govorim-takole ?ez palec je bilo lani 500h NETO bajka in verjemite , da v tem ?asu mo?no razvijes samoohranitveni nagon in predvidevanje....) se nabere enih specialcev na cesti.

 

Pa Mislim,da bi vsak dan dal ene 73posnetkov tle gor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem resno razmi?ljal , da bi si nabavil tako kamero.

V 12h sihtu na cesti in prevo?enih 60t km na leto (plus 10 jurjev privat, da o dogodiv??inah na bajku ne govorim-takole ?ez palec je bilo lani 500h NETO bajka in verjemite , da v tem ?asu mo?no razvijes samoohranitveni nagon in predvidevanje....) se nabere enih specialcev na cesti.

Pa Mislim,da bi vsak dan dal ene 73posnetkov tle gor...

Pri meni je isto,samo 30k ?e dam zraven,in res je prigod toliko,da bi bil forum poln tega sra...! Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz take posnetke smatram kot u?enje in tudi ko gledam tiste ruske, ki jih je res poln YT odkrivam situacije, za katere si nikoli nisem mislil, da se lahko zgodijo. Od takrat sem pozoren tudi na to in upam si trditi, da sem zaradi tega tudi sam bolj?i voznik.

 

?eprav v tem primeru tega kolesarja - hmmm rabim novo masko :hudicek: , ker je An?e naredil tako slabo barvanje, da je maska ?e ?ist v mehurjih in barva ?e mal pa bo odpadla.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz take posnetke smatram kot u?enje in tudi ko gledam tiste ruske, ki jih je res poln YT odkrivam situacije, za katere si nikoli nisem mislil, da se lahko zgodijo. Od takrat sem pozoren tudi na to in upam si trditi, da sem zaradi tega tudi sam bolj?i voznik.

 

?eprav v tem primeru tega kolesarja - hmmm rabim novo masko :hudicek: , ker je An?e naredil tako slabo barvanje, da je maska ?e ?ist v mehurjih in barva ?e mal pa bo odpadla.

Razumem tvoj pogled na snemanje in hvala Bogu , da izvle?es nekaj dobrega iz tega,pohvalno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nesi mu nazaj pa nej jo seenkrat pihne :)

 

Ma ne bom, ker to je ?e ene tri leta nazaj ?trihal (verjetno se mu je mudilo in je ?prical brez temeljne) in te?ko to reklamiram po tolikem ?asu. Isto?asno je bil ?trihan odbija?, ki pa je narejen brez pripomb.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ker to za sabo potegne dodaten sistem, prog opremo in prostor za shranjevanje....kamerca sama je neuporabna.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno zato, ker so taksni casi, da so tisti, ki delajo pizdarije, bolje zasciteni... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj je snemanje dogajanja na cesti te?ava zaradi varovanja osebnih podatkov?

Vpra?anje je na mestu - registrska tablica avtomobila ni splo?en podatek preko katerega bi lahko vsakdo preveril osebne podatke lastnika. Tako, da tudi meni ni jasno od kod ta ideja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje je na mestu - registrska tablica avtomobila ni splo?en podatek preko katerega bi lahko vsakdo preveril osebne podatke lastnika. Tako, da tudi meni ni jasno od kod ta ideja.

Ker lokacijsko 'izdas' nekoga, pa un bla bla o osebni privatnosti....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ekipe 24ur snemajo prispevke in se folk ?eta zadaj nimajo zamegljenih obrazov, meni se zdi to dosti ve?je poseganje v zasebnost kot recimo snemanje avtomobilov. Ampak te kosti smo oglodali do ?ivega, folk se itak stalno nekaj buni glede snemanja in slikanja; do te mere da so za?eli prepovedovati ?e selfije.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po eni strani bi imeli vsi neko varstvo podatkov in prepovedi slikanja in snemanja po drugi strani pa ti isti ali skoraj vsi objavljajo razne budala??ine po spletnih omre?jih! Brez vsake logike in brezveze. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni gre na qrac ta pretirana gonja okoli varovanja osebnih podatkov.

 

Ja,ok,ko govorimo o zdravstvenih te?avah in podobnih stvareh se strinjam...

 

Ampak, zakaj za vraga bi nekoga lahko (z)motilo a nekdo posname med drugim tudi njegov avto,tablico,fasado hi?e...

 

Delam v zdravstvu,oba star?a delata v ?oli in tole je (tako kot ?e marsikaj drugega) ?e konkretno u?lo iz vajeti...

 

Medtem pa ogromno ljudi ,ki so bolj pape?ki od pape?a prebira slovenske novice in ostala rumena sranja,ki se ukvarjajo s tem , kaj ostali ljidje pocno v privat zivljenju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni gre na qrac ta pretirana gonja okoli varovanja osebnih podatkov.

 

Ja,ok,ko govorimo o zdravstvenih te?avah in podobnih stvareh se strinjam...

 

Ampak, zakaj za vraga bi nekoga lahko (z)motilo a nekdo posname med drugim tudi njegov avto,tablico,fasado hi?e...

 

Delam v zdravstvu,oba star?a delata v ?oli in tole je (tako kot ?e marsikaj drugega) ?e konkretno u?lo iz vajeti...

 

Medtem pa ogromno ljudi ,ki so bolj pape?ki od pape?a prebira slovenske novice in ostala rumena sranja,ki se ukvarjajo s tem , kaj ostali ljidje pocno v privat zivljenju...

slovenske novice so drugo....tam slave ?ejni sami obhjavljajo svoje neverjetne zgodbe.......

zanimiva je Hrva?ka, ko pride do prometnih nesre?, umorov, kaznivih dejanj - velikokrat je polno ime v novicah!

 

Tudi sedaj ob tragediji na Pagu. Brez milosti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slovenske novice so drugo....tam slave ?ejni sami obhjavljajo svoje neverjetne zgodbe.......

zanimiva je Hrva?ka, ko pride do prometnih nesre?, umorov, kaznivih dejanj - velikokrat je polno ime v novicah!

 

Tudi sedaj ob tragediji na Pagu. Brez milosti

Ok,mogoce sem dal malo slabo primerjavo s slovenskimi novicami. Hotel sem povedati, ljudje kupujejo in berejo rumene cajtnge, na netu spremljajo kaj po?ne folk okoli njih, hkrati pa (ko se gre za njih same) zahtevajo in pri?akujejo nevemkaksno varovanje podatkov...

 

Ja,ne vem No,ninam kaj skrivati in nevem zakaj bi me lahko motilo, ?e nekdo posname moj avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A kakšne postavke pregled in test elektro zadev pa še niso izumili?
    • Super stvar. Samo moraš pazit, da ne odpihneš sproti  tudi ogledal z avta. . Ker vemo, da ogledala niso neki glavni  adut mazd. 😊
    • To, da ti dela regeneracije na vsakih 300 kilometrov skoraj ne morem verjeti.  Ker na mazdininih 2.2 dizlih, skayactiv, so dpf filtri zasnovani tako, da se izvaja regeneracija vsakih 200-250 km, odvisno od vožnje. Nikakor pa ne več. 
    • Po moje je kar uspešno dodan večji zadek, v Video posnetkih ni tako velika videti. Meni je všeč. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.