Skoči na vsebino

Prigode v prometu


Jest

Priporočeno sporočilo

Mislim da se nismo razumel. Ljudem je normalno da s toliko zapeljejo na avtocesto, zjutraj ko grem na siht je to cisto vsakdanji prizor

Mislim , da naju je z bossom bolj zmotilo tisto,da je pohvalno,da se je peljal do konca pasu. Pa se ni imel namen peljati do konca (in se ubistvu tudi ni,saj mu je ?e ostalo par 10metrov).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je guzva in vidis da se hoce nekdo vkljucit ... za sabo pa imas dolgo kolono ....ga moras pac spustiti s tem da upocasnis ... ne pa tiscat mimo njega 130... k pol nebo nikol gor prsu, pa je loh vkljucevalni 5km dolg... je pa res da eni ne stekajo da je za pretocnost prometa treba potegnit na vkljucevalnem pasu kokr da ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je guzva in vidis da se hoce nekdo vkljucit ... za sabo pa imas dolgo kolono ....ga moras pac spustiti s tem da upocasnis ... ne pa tiscat mimo njega 130... k pol nebo nikol gor prsu, pa je loh vkljucevalni 5km dolg... je pa res da eni ne stekajo da je za pretocnost prometa treba potegnit na vkljucevalnem pasu kokr da ..

Ne da ga mora?, je pa lepo. Seveda, predvidevanje iz vseh strani , defenzivna vo?nja in varnostna razdalja , pa se vse skupaj re?i.

 

Marsikdo pa ne ve, da ?e se kljub vsemu ne uspe varno vklju?iti (sploh zna biti te?ava, ?e so na voznem pasu kamioni,prehitevalni je pa zaseden), se ne sme ustaviti na koncu pospe?evalnika pasu,ampak sme nadaljevati z vo?njo po odstavnem pasu (seveda previdno),dokler mu ne rata se vklju?iti. Ampak... Sam imam krepko ?ez mio kilometrov,pa nevem,ce sem to moral narediti max 2x,pa ?e to za najve? 50m.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim , da naju je z bossom bolj zmotilo tisto,da je pohvalno,da se je peljal do konca pasu. Pa se ni imel namen peljati do konca (in se ubistvu tudi ni,saj mu je ?e ostalo par 10metrov).

Point je bil da se je peljal veliko vec kot ostali. Ves koliko jih je ki iz uvoza zapeljejo direktno na vozni pas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brez da se prerekamo,totalno vse je blo narobe! ?alostno je pa to,da je takih veliko pa onih ki se peljejo po voznem pasu 1m varnostne razdalje in se ne more? vklju?iti niti s130 km na uro. Kultura in varnost na psu! Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj na spustu z Miklav?a v enem od ?ist pravokotnih 180? ovinkov z biciklom na polno nagnjen na skrajnih notrajih centimetrih vozi??a. In nisem bil  sam tam, tudi nasproti voze?i avdi je bil tam. Nisem se imel kam umaknit, k sre?i je zadnji trenutek odvil avto. 

Zaradi glupih voznikov avtomobilov je kolesarjenje resni?no en lep adrenalinski ?port. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc ne imej tak?nih ?elja. Subaru ga je ?e usral a verjetno ni tega hotel.

 

?eleti drugemu nesre?o ni lepo

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Uro? za tebe pa upam da ni kakih posledic razen finan?nih in skrbi

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem reku da ne bom objavil, ampak naj bo .....se pa to zgodi v trenutku....pride tko...trenutno mam te?ave z desno ramo....ostalo upam da bo ok....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pismo, divjal je po cesti, naredil je stalo in lahko bi se zelo druga?e kon?alo. Lahko bi bil tam pe?ec, kolesar,otrok...

 

Lahko bi se nasproti pripeljal nekdo v avtu , ki na ravni mazde6.

 

Kaj bi bilo pa potem?

Zdaj je pa bilo precej sre?e,da se je kon?alo tako kot se je. ?eprav verjamem da za sofuromasa zadeva ?e zdale? ni ro?nata in da je to zanj bolj slaba tola?ba.

 

Ja, ok... bom bolj politi?no korekten; upam da je povzro?itelja zadeva spametovala in da ne bo nikoli ve? divjal...

 

Mah...najbolje da preprosto ni? ve? ne napi?em...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cesta ni dirkali??e ali poligon .....pika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Divjak

?imprej okrevaj,in mimogrede jaz sem imel pred leti podoben primer in sicer se peljem z mojo M3 proti mostu na katerem je ovinek in ne boste verjeli,naproti pripelje M6 katerega zaradi prevelike hitrosti in mokre cesre odnese direktno v mene in to se zgodi sredi mosta zato se tudi nisem mogel nikamor umaknit. Odneslo mu je zadek kot v tvojem primeru le da je budala potem kontra namotal in tr?il ?elno v mene in tako se je kon?alo ?ivljenje moji tri lete stari M3. Na sre?o nisem bil po?kodovan razen ?ena je imela nekaj malega od var.pasu.Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Vozniki LPPja so se ?e 1x izkazali kot najve?ji bedaki v prometu... Lj lpp391.

 

Prehitevati kolesarja na 50cm , medtem ko nasproti pravilno prihaja drug kolesar na specialki....

 

Upam da njegovega otroka isto nekdo takole prehiteva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko teh voznikov pa je bilo na tem avtobusu? Ni fajn, ce se posplosuje kar na vse ... Niso vsi enaki...  

 

Jaz tudi sedaj ze drugi dan videvam kolesarja na cesti, kjer je prepoved voznje kolesarjem ... in sicer na stari cesti Medvode - Kranj ... Ampak zato ne posplosujem, da so vsi kolsearji taki :) ... 

 

Tabla na Jeprci ali v naprotni strani na Orehku:

Screenshot_14_06_2019__08_04_22B3708C.pn

 

 

PhotoSync_22B36C8A.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz imam pa vsako jutro voznico bmwja ki vozi rally cross cez Pirnice. Torej so tudi vse voznice BMWjev kot moski BMWjasi :)

50 ne zmore, ker se bo drugace zgleda avto ugasnil, vec je na levem kot desnem, kljub neprekinjeni in lezecim policajem, makadam in rdec semafor ne velja zanjo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.