Skoči na vsebino

Light show: ABS + DSC Off + Spodrsavanje koles


Priporočeno sporočilo

Odkar spremljam, ta forum ?e nisem opazil da bi kdo dobil ta light show.

 

Torej danes so se mi na ju?ni obvoznici (tam ko je grbina in je avto malo posko?il) pri?lage vse 3 lu?ke hkrati (ABS + DSC Off + podrsavanje koles - na sliki vidno).

 

Sem malo poguglal in prvo kar mi najde je speed senzor (na de?ju) pri gumah, drugo je nek abs senzor, tretje je pa mo?nost zaradi izravljenih ali nepravilnih gum.

 

Lahko tole kaj sam stuhtam ali bo najbolje, da se zapeljem k Pelkotu.

 

1. Google link: http://www.mazdas247.com/forum/showthread....d-dsc-off-light

post-5539-1383582514_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkar spremljam, ta forum ?e nisem opazil da bi kdo dobil ta light show.

 

Torej danes so se mi na ju?ni obvoznici (tam ko je grbina in je avto malo posko?il) pri?lage vse 3 lu?ke hkrati (ABS + DSC Off + podrsavanje koles - na sliki vidno).

 

Sem malo poguglal in prvo kar mi najde je speed senzor (na de?ju) pri gumah, drugo je nek abs senzor, tretje je pa mo?nost zaradi izravljenih ali nepravilnih gum.

 

Lahko tole kaj sam stuhtam ali bo najbolje, da se zapeljem k Pelkotu.

 

1. Google link: http://www.mazdas247.com/forum/showthread....d-dsc-off-light

 

?aki, a ti ma? sedaj druge feltne brez ventilov a ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no signal from Vehicle Speed Sensor - in ta baje ne daje nobene error kode ko gre za HW okvaro, vseeno lahko pogledava z in?trumentom. Sedaj pa vpra?anje ali samo la?e zaradi felten, slab kontakt na ?ici ob luknji ali je res zje...

 

?e prej pa poglej tisto za butalce:

 

- ?e slu?ajno nima? samo zavorno na minimumu :P

- varovalke (isti show sem imel pri pregoreni varovalki za ?top lampe, po vo?nji stare prikolice)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no signal from Vehicle Speed Sensor - in ta baje ne daje nobene error kode ko gre za HW okvaro, vseeno lahko pogledava z in?trumentom. Sedaj pa vpra?anje ali samo la?e zaradi felten, slab kontakt na ?ici ob luknji ali je res zje...

 

?e prej pa poglej tisto za butalce:

 

- ?e slu?ajno nima? samo zavorno na minimumu :P

- varovalke (isti show sem imel pri pregoreni varovalki za ?top lampe, po vo?nji stare prikolice)

 

preveril (ve?ino) varovalk...vse ok (vmes zgubil eno 10A in se sre? spomnil kje so rezervne :) - sedaj moram nabavit mal zalogo teh varovalk...kdo rab za group buy?)

 

zavorna teko?ina je tisto levo od akumulatorja? Tisto je tko 1mm ni?je od MAX (verjetno pelko dolil glede na to da je bil avto ravnokar pri njemu

 

se pravi je po vsej verjetnosti tale speed senzor

 

P.S. Sem pa med vo?njo tudi sprobal ?e DSC res ne dela.....no res ne dela ;) (ni te?ko probat na cesti ?ez Smre?je ko je malo mokra)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveril (ve?ino) varovalk...vse ok (vmes zgubil eno 10A in se sre? spomnil kje so rezervne :) - sedaj moram nabavit mal zalogo teh varovalk...kdo rab za group buy?)

 

zavorna teko?ina je tisto levo od akumulatorja? Tisto je tko 1mm ni?je od MAX (verjetno pelko dolil glede na to da je bil avto ravnokar pri njemu

 

se pravi je po vsej verjetnosti tale speed senzor

 

P.S. Sem pa med vo?njo tudi sprobal ?e DSC res ne dela.....no res ne dela ;) (ni te?ko probat na cesti ?ez Smre?je ko je malo mokra)

 

pol pa je to, ampak lahjko da samo stik, slab kontakt od udarca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveri dobr uno mislim da je 5A varovalka v kabini notri...pa dj jo ven pa nazaj notri..za vsak slucaj..

 

sem gledal ja da so tudi v kabini varovalke....nisem pa teh preverjal (to verjetno tiste pod ro?ko za havbo odpret)

 

katero to?no naj preverim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da je ena 5A rumene barve..preveri to...

 

preveril ?e vse te varovalke

 

ena 15A je bila skurjena (output se mi zdi da pi?e, oziroma out.... neki :) )

 

kar sem pa dosegal s tem gledanjem varovalk je pa to da sedaj ?e AFS lu?ka utripa :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preveril ?e vse te varovalke

 

ena 15A je bila skurjena (output se mi zdi da pi?e, oziroma out.... neki :) )

 

kar sem pa dosegal s tem gledanjem varovalk je pa to da sedaj ?e AFS lu?ka utripa :vskalo:

 

Si dajal kontakt med vlecenjem varovalk? AFS naj bi bil adaptive front lighting za bixenone .... :blink:

 

Sam zna biti ves da je varovalka bila pa da je se napako treba zbrisat, vsaj upaj da ja <_<

 

sem gledal ja da so tudi v kabini varovalke....nisem pa teh preverjal (to verjetno tiste pod ro?ko za havbo odpret)

 

katero to?no naj preverim?

 

Jaz sem te notranje mislu ja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si dajal kontakt med vlecenjem varovalk? AFS naj bi bil adaptive front lighting za bixenone .... :blink:

 

Sam zna biti ves da je varovalka bila pa da je se napako treba zbrisat, vsaj upaj da ja <_<

Jaz sem te notranje mislu ja :)

 

Dobr upam da bo jutr zdr?al do LJ in potem do pelkota. Da ne bo med vo?njo krepak se kaj :-\
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dons ko sem za?el vo?njo so po prevo?enih pol km vse lu?ke lepo ugasnile in potem celo pot bilo vse ok.

 

Bom pustil pa bom videl kva bo v naprej.

 

Ker sem moral zamenjat 2 varovalke (1 sem zgubil 1 je bila pa skurjena) bom na ebayu naro?il nove varovalke:

http://www.ebay.co.uk/itm/30-X-ASSORTED-MI...=item3f191b60ae

 

?e kdo rabi?

 

P.S.: Ko sem ?el enkrat v BTC po 1 varovalko (20A)....stane 5? (ja ena!)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo dons ko sem za?el vo?njo so po prevo?enih pol km vse lu?ke lepo ugasnile in potem celo pot bilo vse ok.

 

Bom pustil pa bom videl kva bo v naprej.

 

Ker sem moral zamenjat 2 varovalke (1 sem zgubil 1 je bila pa skurjena) bom na ebayu naro?il nove varovalke:

http://www.ebay.co.uk/itm/30-X-ASSORTED-MI...=item3f191b60ae

 

?e kdo rabi?

 

P.S.: Ko sem ?el enkrat v BTC po 1 varovalko (20A)....stane 5? (ja ena!)

 

ABS dela? ?e dela smo butalci re?ili zadevo :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

khm, nekak nisem upal probat :D

 

bom danes med vo?njo domov sprobal nekje, kjer bom sam na cesti

 

Za varovalke pa ni kandidata?

 

ta male varovalke sem jaz za motor kupil na petrolu poceni - un barvni paket

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

evo danes se umikal tovornjaku in zapelal v malo ve?ji sneg in dobil spet te lu?ke :vskalo:

 

predvidevam, da se bo zopet samo od sebe popravilo :huh:

 

To je zato, ker so se ti kolesa druga?e zavrtela in je na obratih zaznal kao prazen tlak. Po nekaj km se morajo same ugasniti.

Reden pojav ko menjam gume :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvic slisim

 

novej?e nimajo ve? unih smotanih ventil?kov ampak obratomer ko mercedes.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.