Skoči na vsebino

Mazda 5 CD143 te?ava pri v?iganju


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Vozim Mazdo 5, 2.0 diesel, l.2006 in imam te?ave pri jutranjem v?iganju...v tednu dni se mi je zgodilo dvakrat. Enostavno zjutraj, ko ?tartam v slu?bo mi avto no?e v?gat oz. ga neki full zatrese kokr da bi tekel po "dveh valjih" oz. kokr da ni pravega izgorevanja al ne vem kaj. Po kakih 15-20 zagonih nekako uspem...sm iz primorske tako, da nekega hudega mraza letos sploh ?e ni bilo. Baterija je nova...imam 133 000 km in pred 10 000 je bil narejen velik servis.

 

Je imel mogo?e kdo od vas kake podobne izku?nje? Ne vem kaj naj bi bil vzrok...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj malo gasa ko ga v?iga?, ga dr?i in poro?aj kaj se je spremenilo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen...

 

Ko se mi to zgodi, probam dr?ati gas...na vse mo?ne na?ine :blink:

 

Nekapiram, mi malo razlo?i? ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pinarello mogo?e proboj zjutraj takoj priklopiti na tester ko za?ene? motor :prstgor: verjetno je problem dobiti tester :blink: lp ale? kp. :cheers: ps, kje si doma

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel problem z vziganjem zjutraj. Je vzgala pa ce pol minute pa crknla in po ene 3 minutah verglanja vzgala komej. Pa sm jo mogu drzat na gasu 2 minutui da se je segrela tok da ni spet crknla . Vzrok pa zelo star filter goriva. Po mnjavi teh tezav ni vec. Mogoce razmislek v tej smeri...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel problem z vziganjem zjutraj. Je vzgala pa ce pol minute pa crknla in po ene 3 minutah verglanja vzgala komej. Pa sm jo mogu drzat na gasu 2 minutui da se je segrela tok da ni spet crknla . Vzrok pa zelo star filter goriva. Po mnjavi teh tezav ni vec. Mogoce razmislek v tej smeri...

 

ja se strinjam. sem imel na 6-ki podobne te?ave pa je bil samo filter kriv.

menjaj filter, pa mora it ma?inca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.