Skoči na vsebino

M6 GH BOSE problem...


Priporočeno sporočilo

danes je naenkrat za?elo ob?asno pokat v zvo?nikih... potem je prekinjalo zvok (tako CD kot tudi radio)

v stilu kot so se neko? testirali 5.1 zvo?niki (enkrat en igra, drugi? drugi, itd...)

 

?ez ?as je spet dobro igralo, potem spet izpad... enkrat je celo samo iz enega zvo?nika tulilo, pokalo je tudi ob ugasnjenem radiu...

 

sumim oja?evalec...

 

preveril sem vse priklju?ke na zadnji strani radia, odklopil priklopil, pocukal kable, vklju?il, in dobrih 10 minut je vse igralo kot je treba... potem pa spet.. pok, in prekinjanje zvoka

 

sem odklopil in odstranil ?e oja?evalec pod sede?em, ter ga ponovno namestil in priklju?il... in spet... par minut dobro, potem pa isto prekinjanje in ob?asni pok iz zvo?nikov...

 

?e sem cukal ali premikal kable, ni bilo niti bolje niti slab?e...

 

je imel ?e kdo podobno te?avo? ob?utek imam, da se bom lahko od ne?esa poslovil... :(

 

sode? po temle, nisem edini:

http://www.hifi-forum.de/viewthread-78-11581.html

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes je naenkrat za?elo ob?asno pokat v zvo?nikih... potem je prekinjalo zvok (tako CD kot tudi radio)

v stilu kot so se neko? testirali 5.1 zvo?niki (enkrat en igra, drugi? drugi, itd...)

 

?ez ?as je spet dobro igralo, potem spet izpad... enkrat je celo samo iz enega zvo?nika tulilo, pokalo je tudi ob ugasnjenem radiu...

 

sumim oja?evalec...

 

preveril sem vse priklju?ke na zadnji strani radia, odklopil priklopil, pocukal kable, vklju?il, in dobrih 10 minut je vse igralo kot je treba... potem pa spet.. pok, in prekinjanje zvoka

 

sem odklopil in odstranil ?e oja?evalec pod sede?em, ter ga ponovno namestil in priklju?il... in spet... par minut dobro, potem pa isto prekinjanje in ob?asni pok iz zvo?nikov...

 

?e sem cukal ali premikal kable, ni bilo niti bolje niti slab?e...

 

je imel ?e kdo podobno te?avo? ob?utek imam, da se bom lahko od ne?esa poslovil... :(

 

sode? po temle, nisem edini:

http://www.hifi-forum.de/viewthread-78-11581.html

 

meni se to pojavlja ob vlaznem vremenu..poka iz zvocnikov in zmanjka zvoka.. ampak mine.. :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imel isti problem!

izhod na oja?evalcu fu?!

popravit se ga baje ne da ker je kot nek procesor (saj tako so mi trdili)

jaz sem potem zvezal brez oja?evalca... ?pila ampak bolj potihu brez woferja ter basov.

Re?itev ti je nov oja?evalec (na uradnem servisu 800?) preko ebaya ali kje drugje so vsi v istem problemu!

 

evo moj problem...

 

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...381&hl=bose

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cuj seba dej ga ofni pa vezje dobr slikaj pa postaj. Bom fotru dal v vpogled ko je stromar da vidi situacijo ce se da kej. In ce mu posljes po posti pa proba popravt na sihtu :) sam pac res dobro fotko... lahka tut po dosekih slikas sam najraje res dobra ena vsake strani da se detajli vidjo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za digitalni del. znan problem, ki ve?inoma odpove zaradi tem razlik, vlage, prahu itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom nesu sosedu ki tvje popravlja... mogoce bo kaj vidu...

 

Drugace pa bom namesto tega en drug versterker zvezu pod zic...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ?e kaj zvedu ali pa zrihtu?

Me zanima ker bi tud sam rad re?il to zadevo...

 

eh... ne ?e... mam gu?vo, pa ?e nisem uspel ponovno razstaviti... ko bo kaj novega, bom javil, ?e bo kaj novega :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne drugo, smo s 100% zanesljivostjo ugotovili da je oja?evalnik kriv...

 

demontiral, razdrl in priklopil, ?e s prstom potrka? po njem, potem se sli?i znameniti pok... vsaki?... torej je nekaj nekje narobe :P

 

?akam na info, ?e se bo kaj videlo po pregledu... upam da se da popravit...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne drugo, smo s 100% zanesljivostjo ugotovili da je oja?evalnik kriv...

 

demontiral, razdrl in priklopil, ?e s prstom potrka? po njem, potem se sli?i znameniti pok... vsaki?... torej je nekaj nekje narobe :P

 

?akam na info, ?e se bo kaj videlo po pregledu... upam da se da popravit...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=co2zI5Foh28...eature=youtu.be

 

to je posnet moj problem...

sem bil pri parih elektronikih pa ni nobeden re?il zadevo... :(

 

za?asna re?itev ki je zdaj ?e kar nekaj ?asa je da preve?e? brez oja?evalca (ostane? brez wuferja ter 3/4 glasnosti)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prav razumem, si probal tudi z drugim oja?evalcem, pa je isto delalo?

 

ker, jaz sem bil zadnji? na servisu, in so samo zmajevali z glavo, ?e? da pa tega ?e niso videli... po internetu je pa en kup podobnih te?av s tem *ur?evim ozvo?enjem oz. oja?evalcem, pa BOSE je neko? veljal za neko kvaliteto, zdaj pa je izgleda le ?e cena pomembna...

 

jezen ko ris... tudi modul za prostoro?no telefoniranje vezan preko istega sistema, sem sedaj ?e brez tega...

 

aja... pisal sem tudi na BOSE v Nem?iji... ?eprav verjamem da je bilo pisanje ve? ali manj jalovo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgolj v dod info. Sem icemanov radio probal dati v 6ko brez boseja. Na vol 60 komaj kaj slisis ker radio nima svojega ojacevalca... :blink:

 

Tako da ce poka je lahko tudi input v njega v kakem stiku. A je kdo probal z drugim ne bose frsterkerjem, ki ga ozemljis

Direktno na sasijo?

To negativno krmiljenje v mazdah je sit.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja... pisal sem tudi na BOSE v Nem?iji... ?eprav verjamem da je bilo pisanje ve? ali manj jalovo...

 

Poznam te?avo ... kadarkoli karkoli napi?e? tujcem te ne jebejo pet posto, ker smo iz Slo. Kurc jih gleda. :angry2:

 

Sladki in prijazni so samo tkarat, ko se zanim? za nakup. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo probali ?e z vsem ?ivim in vse je na koncu pokazalo da je izhod na oja?evalcu hin...

ker pa je oja?evalec "procesorni" naj bi to pomenilo da je fu? procesor katerega se pa po netu in po avtoakusti?nih trgovinah ne da dobit.

naro?il drug oja?evalec iz nem?ije dal 130? in zadeva je ista!

vrgu stran 130? za *ur?evo zdravje!

naj pa ?e povem da sem prvo mislil da je radio hin in zamenjal radio katerega mi je posodil kolega (delujo?) in po tem sem ugotovil da je oja?evalec...

 

tudi sam sem pisal v bose v nem?ijo in tudi v zda in odgovor sem dobil samo iz zda ?e? naj se obrnem na poobla??eni servis in mi bojo tam pomagali... Grem na poobla??eni servis in izvem da je samo oja?evalec 800? +DDV... pa saj niso normalni!

 

Sedaj se zanimam ?e se da kak?en drug oja?evalec zvezat in sem zvedel da samo v primeru da ?e dobim radio brez bose sistemom zaradi nekih signalnih izhodov...

 

Pojma nimam kaj naj naredim, da bo ?pilalo tako k treba ter da me na koncu ne bo stalo 1000?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo probali ?e z vsem ?ivim in vse je na koncu pokazalo da je izhod na oja?evalcu hin...

ker pa je oja?evalec "procesorni" naj bi to pomenilo da je fu? procesor katerega se pa po netu in po avtoakusti?nih trgovinah ne da dobit.

naro?il drug oja?evalec iz nem?ije dal 130? in zadeva je ista!

vrgu stran 130? za *ur?evo zdravje!

naj pa ?e povem da sem prvo mislil da je radio hin in zamenjal radio katerega mi je posodil kolega (delujo?) in po tem sem ugotovil da je oja?evalec...

 

tudi sam sem pisal v bose v nem?ijo in tudi v zda in odgovor sem dobil samo iz zda ?e? naj se obrnem na poobla??eni servis in mi bojo tam pomagali... Grem na poobla??eni servis in izvem da je samo oja?evalec 800? +DDV... pa saj niso normalni!

 

Sedaj se zanimam ?e se da kak?en drug oja?evalec zvezat in sem zvedel da samo v primeru da ?e dobim radio brez bose sistemom zaradi nekih signalnih izhodov...

 

Pojma nimam kaj naj naredim, da bo ?pilalo tako k treba ter da me na koncu ne bo stalo 1000?

 

Kako je lahko napaka na ojacevalcu ce z drugim dela enako?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je lahko napaka na ojacevalcu ce z drugim dela enako?

 

 

 

ker sem dobil oja?evalec v isti okvari!

?eprav mi je prodajalec preko ebay-a trdil da zadeva deluje in da je bila oduzeta iz avta ki je bil totalka...

 

ker sem dobil oja?evalec v isti okvari!

?eprav mi je prodajalec preko ebay-a trdil da zadeva deluje in da je bila oduzeta iz avta ki je bil totalka...

 

 

z delujo?im oja?evalcem zadeva deluje!

tudi to sprobali...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker sem dobil oja?evalec v isti okvari!

?eprav mi je prodajalec preko ebay-a trdil da zadeva deluje in da je bila oduzeta iz avta ki je bil totalka...

z delujo?im oja?evalcem zadeva deluje!

tudi to sprobali...

 

No potem nisi stran vrgel denar. Samo odpres case in 100% dobis denar nazaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

30dni imas cas za case odpret na zalost... pisi na ebay ali konaktiraj prodajalca in zagrozi z prijavo na ebay pa bo denar nazaj kuj

 

 

na mail sem mu poslal in mu povedal na lep na?in da zadeva ne deluje in da me je nategnu in sem dobil odgovor da je od njih zadeva ?la delujo?a in ?e? da sem jo jaz uni?il.

 

glede denarja pa nisem vedel da se ga da dobiti nazaj.

sem na ?alost ?ele za?etnik na ebayu.

sem mu pa ocenu kot negativno in potem dobim tudi jaz kajlo na ebayu z njegove strani negativen kupec...

ma ?e sam ne vem kaj mi je to oceni in kritiziral...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?

prvi? sli?im za to.

Pa se da dobit nazaj denar neglede na to da sem zadevo ?e pred 3 meseci naro?il?

 

45 dni.

To je poglavitna stvar na ebayu - buyer protection. Skoda.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ?em zdaj kar je je :(

me pa drugi? ne bodo ve? najebal...

vsaka ?ola nekaj stane

 

Tako se govori

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.