Skoči na vsebino

M6 GH BOSE problem...


Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je samSimon napisal:

Nisi ravno opisal problema, sem tudi sam dal lani popravljat. 200€ in naslednji dan končano. Samo je bil drug (bivši) uporabnik foruma. No samo, da si zrihtal 

ni veliko različnih problemov s tem ojačevalnikom, zečel je zvenet kot brzostrelka, sem samo odklopil varovalko in začel brskat po netu, potem pa našel serviserja na ebayu in ugotovil da je lokalec. sva se zmenila, zadeva pa je bila hitro popravljena brez poštnih stroškov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn je se objavit konktakt :)  ...

 

Ce po pravici pvoem, mi niti na misel ne bi psirlo, da bi serviserja za kaj takega iskal na ebay-u :)

 

 

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie 2009-2013 Mazda 3 6 Bose Amplifier Amp Repair Service in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

 

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jih nekaj popravlja pri nas, so mi pa vsi lani rekli 250-300€. Na koncu sm najdu kontakt od Jerry-ja na forumu in mi je naredu za 200. Blo je neki debat okol teh ojačevalcev, kako se pregreje samo nek del in posledično skuri še procesno enoto v ojačevalniku, sam material dejansko košta zgolj par €. Ko sem mal negodoval zakaj je to 200€, mi je blo rečeno, da je treba zadevo mal ''predelat'', sicer bo isti problem slej kot prej. Jst sm požru, kaj je predelano ne vem, še vedno je bila najbolj ugodna opcija, kar sem jih pač našel in zaenkrat še vedno špila vse ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je samSimon napisal:

Jih nekaj popravlja pri nas, so mi pa vsi lani rekli 250-300€. Na koncu sm najdu kontakt od Jerry-ja na forumu in mi je naredu za 200. Blo je neki debat okol teh ojačevalcev, kako se pregreje samo nek del in posledično skuri še procesno enoto v ojačevalniku, sam material dejansko košta zgolj par €. Ko sem mal negodoval zakaj je to 200€, mi je blo rečeno, da je treba zadevo mal ''predelat'', sicer bo isti problem slej kot prej. Jst sm požru, kaj je predelano ne vem, še vedno je bila najbolj ugodna opcija, kar sem jih pač našel in zaenkrat še vedno špila vse ok.

Jerry je drag potem v tem primeru. ;)

Sem pa pri raziskovanju in iskanju serviserja/rešitve našel kar nekaj podjetij po evropi, ki se ukvarjajo s tem in so bili vsi pod 200€.

Nisem pa prvotno iskal sploh serviserja, iskal sem kar nadomestek. Sem pa našel celoten postopek popravila tudi na youtubu, lahko bi se ga lotil tudi tako a imam preveč drugih stvari trenutno.

Popravljeno od markym
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.