Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Srečanja v Ljubljani

• Please log in to reply
3891 odgovorov v tej temi

#3881 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 133
  • 23 826 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Zanima me:Vse po malem.
  • Model avtomobila: Mazda 6 CD 150 2019
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 01 december 2019 - 15:41

Drago ga bo stal Toti avto

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

No ja, če pa to finančno ne preživim, me naj pa kr neki gleda. sramezljiv

• uporabniku Z M A J je všeč

#3882 Odsoten   curko

curko

Almost Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 6 506
  • 479 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 6
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 01 december 2019 - 15:51

druzba jaz moram odpovedati so me ob 3 iz sluzbe spustili tako da sem letel kar domov ker se nisem imel vec kam dasti v ljubljani ko ob 3 vse zaprejo.

se vidimo

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

#3883 Prisoten   Jest

Jest

iPhone guru

• Admin
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 10
  • 8 171 Sporočil:
  • Model avtomobila: mazda CX-5 G194 AT AWD Revolution Top
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 01 december 2019 - 18:11

Smo v Playi, ce se kdo pride ...

IMG_1319_2395156C.jpg

IMG_1320_2395158B.jpg

• Z M A J, Shrek in 50keda je všeč

#3884 Prisoten   Z M A J

Z M A J

Kurckej :)

• Člani
    • ID uporabnika: 185
  • 25 667 Sporočil:
  • Zanima me:Gričelazenje, box, bič voli, nasprotni spol
  • Model avtomobila: Z4, 3ka E46 & H Gecko
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 01 december 2019 - 19:57

Na koncu smo se zbrali le 4, tako da Boss ni bankrotiral.  :zvizga:

#3885 Prisoten   Jest

Jest

iPhone guru

• Admin
  • 8 171 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 01 december 2019 - 22:08

Bi imeli kar problem spiti teh 52 PIU :D 

• uporabniku Boss je všeč

#3886 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 5 658
  • 6 614 Sporočil:
  • Model avtomobila: BT-50
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 01 december 2019 - 22:14

Samo to bom napisal vsem tistim zagnanim, ki so tako pompozno napovedovali svoj prihod: če bi se jaz svoje žene loteval tako kot vi tega srečanja, gotovo ne bi imel pet otrok...

• Boss, Z M A J, Alex in 3 drugim je všeč

#3887 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 133
  • 23 826 Sporočil:
  • Zanima me:Vse po malem.
  • Model avtomobila: Mazda 6 CD 150 2019
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 01 december 2019 - 23:36

No ja, sem res mislil, da nas bo več, ampak vseeno smo se zbrali štirje tapravi kalibri, tako da ni kakor ni bilo dolgočasno.

#3888 Prisoten   Z M A J

Z M A J

Kurckej :)

• Člani
    • ID uporabnika: 185
  • 25 667 Sporočil:
  • Zanima me:Gričelazenje, box, bič voli, nasprotni spol
  • Model avtomobila: Z4, 3ka E46 & H Gecko
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 december 2019 - 06:49

Samo to bom napisal vsem tistim zagnanim, ki so tako pompozno napovedovali svoj prihod: če bi se jaz svoje žene loteval tako kot vi tega srečanja, gotovo ne bi imel pet otrok...

Ampak tule vsaj ni bil problem z zalogo hrane in pijače (kot sva govorila za primer piknika, tudi tvojega); ko sem povabil: "ja, ziher pridem, računaj na naju". Kasneje niti ne javi, da ne pride, se ne opraviči, skratka NULA. ^_^

#3889 Odsoten   curko

curko

Almost Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 6 506
  • 479 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 6
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 december 2019 - 13:38

Sam smo pa kot en vrtec v primerjavi z ostalim klubom.

pac napisal smo se da pridemo in nas pac ni blo to je ze stalnica kaj naj recem.

Tudi na prejsnjem srecanju ki je bil v lj smo bili samo doloceni gasper, cerar, jaz, zmego in se par mazdasev da zdaj ne bom useh nasteval pa se jih je tudi takrat veliko javilo da pridejo in jih na koncu ni bilo. pa ni smo se 4dni jamrali po forumih ja ono tretje pa govorili cez ostale. zakaj bi usak je bil doprodosel tisti ki se je napisal ali pa tisti ki se ni napisal.

zdaj pa ze 2dni samo jamranje ja jih pou ni bilo ki so se napisali.... na zadnjem srecanju tudi ne pa ni smo debatirali se naslednji dan o tem in jih sinfali.
ali pa narobe zastopim zadnje objave hehe

aja zmaj ce je na mene letelo za idrijsko belo
ja res ti nisem sporocil ker sem prisel tja se sparkiral prisel do utice ki ste jo imeli pa radijo makita na njej ce se ne motim o znamki. na glas pozdravil druzbo in me ni noben jebal pet posto. pocakal se par minut tebi pomahal ki si takrat igral odbojko zraven ute na tistem igriscu pa ali me nisi videl ali kaj naj recem splet okoliscin. pac sem se obrnil pa sel saj se mi je zdela bolj zaprta druzba. je bil pa lep izlet sem se potem se po poti ustavljal in slikaril ti lahko forvardiram tudi sliko.

zal se nisem pocutil ravno zazeljenega pa to ne razglasam na ves glas hvala za povabilo ce sem te pa po domace povedal zafrknil za 20eur se pa opravicujem in se lahko dogovoriva tudi za poravnavo hehe.

malo dobre volje pa bo svet lepsi. ni bil prvi in upa. da ne zadnji piknik vemo pa da je na vseh piknikih podobna zadeva ali na letnih tradicijonalnih ali pa na tistih ki jih imamo 3-4x na leto ( vsak mesec prvo nedeljo)

lp curko

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

#3890 Odsoten   Nejc1986

Nejc1986

Hyper Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 9 068
  • 3 828 Sporočil:
  • Zanima me:Carpe diem
  • Model avtomobila: Mx5 nb, xsara picasso

Objavljeno: 02 december 2019 - 14:04

Ampak tule vsaj ni bil problem z zalogo hrane in pijače (kot sva govorila za primer piknika, tudi tvojega); ko sem povabil: "ja, ziher pridem, računaj na naju". Kasneje niti ne javi, da ne pride, se ne opraviči, skratka NULA. ^_^

Zato sem pa jaz samo 1x organiziral tako zadevo; ogromno ljudi je pač neresnih. Ali pa si ne upajo reči "hvala za povabilo,jaz pač ne pridem" in potem raje v zadnjem trenutku iščejo izgovore ali se pa potuhnejo in čez 2dni opravičujejo svoj izostanek...
  • uporabniku Z M A J je všeč

#3891 Prisoten   Jest

Jest

iPhone guru

• Admin
  • 8 171 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 december 2019 - 14:31

Ne zdaj tako resno vsega jemat :) ... Konec koncev je namen, da se spoznamo in podruzimo ... Vcasih je potem, ko poznas cloveka za nickom, malo drugace... Kdor recimo pozna Slivko samo preko foruma... si verjetno misli, da to je en zatezen tip, ki skoz neki z lopato grozi... ali pa Boss-a, ki je en vecni nergac cez politiko :) ... lahko tudi kaj cez Jesta posinfa kdo drug... sam ne bom ravno objektiven... 

Ampak namen je vseeno druzenje... v realnem zivljenju... ne samo preko foruma ...  :P  :pepsi:  :cheers:

P.S.: Ali je res tako grdo izpadlo, ce je napisano, koliko malo nas je bilo?  :blink:

• Boss in Nejc1986 je všeč

#3892 Odsoten   Alex

Alex

the red arrow

• Člani
    • ID uporabnika: 399
  • 10 415 Sporočil:
  • Zanima me:Muziciranje,izdelovanje el.kitar,obiskovanje službe,fotografiranje,smučanje,potovanja,koncerti,obvladovanje škampov...
  • Model avtomobila: Mazda 6 nakama 150 soul red
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 december 2019 - 15:28

Mogoče bi bilo dobri v bodoče, da res napišejo tisti, ki bodo skoraj zanesljivo prišli.Pa tudi, če pride kaj vmes ni konec sveta. Ko se bom sam najavil in bom siguren, da bom fraj, bom prišel 100%.Ker bi se res enkrat rad še z ostalimi v živo podrružil in bi kako rekli o barvah avtov.:)

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov