Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Srečanja v Ljubljani

• Please log in to reply
3891 odgovorov v tej temi

#21 Odsoten   apcih

apcih

Almost Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 154
  • 454 Sporočil:
  • Zanima me:starodobniki, muzika,
  • Model avtomobila: BMW 525

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 10:55

jah začnemo se lahko zberat okol 17.00 ure, pol pa kakšne 2h oziroma dokler nas ne začne zebst.

#22 Odsoten   eye

eye

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 39
  • 1 194 Sporočil:
  • Model avtomobila: Yugo 45

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 11:02

men je ql :D

#23 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 363
  • 7 892 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Zanima me:Vse kar me zabava in me zanima oz. me dela zadovolnega in tudi zadovoljenega .
  • Model avtomobila: Mazda 6 karavan
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 11:11

TO SE PRAV DA MORTE IZ OMAR DOVGE GATE PRVLEČT DA VAS BO ČIMKASNEJ ZAČEL TREST :hohoho: LP.

#24 Odsoten   ReDevil

ReDevil

Reinkarniran:)))

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 342
  • 8 264 Sporočil:
  • Zanima me:Neaktiven!
  • Model avtomobila: Lojz-mobil

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 11:42

Bomo se oblekl kokr za na Rusko fronto januarja! :) Upam da je tist ličar že kej naredu, če pa ne je pa že cajt da mu začneš težit, še preden gre na popoldanski počitek! :)))

#25 Odsoten   Grega_

Grega_

TZZ - Tako Zvani Zajebani

• Člani
    • ID uporabnika: 288
  • 5 806 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 3 GTA
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 13:38

...mene žal spet ne bo, avto dobim jutri :(

#26 Odsoten   Marko_mx-3

Marko_mx-3

No Show all go!

• Moderatorji
    • ID uporabnika: 9
  • 11 229 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 15:17

No se vidimo v BTC-ju Pa uklopcic nehi tulit :) po forumu (sklopi caps lock) :P :D

#27 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
  • 7 892 Sporočil:
  • Zanima me:Vse kar me zabava in me zanima oz. me dela zadovolnega in tudi zadovoljenega .
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 15:34

KAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJ????????????????????? :D :D :D :D BL SLAB SLIŠM SM DONS Z ENGA PARTIJA PRŠU PA MI ŠE MAL PO ušesih piska!!!!!!!!!!!!!! ssssssssssssSSSSSOry :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lp. uroš

#28 GostBrainLess_*

GostBrainLess_*
  • Guests

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 16:02

@ uklopcic - prosim da v nadljnih postih ne pišeš z veliko ker to v "rač. bontonu" pomeni isto kot bi se drl.. lp

#29 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
  • 7 892 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 16:07

okidoki!!!!!

#30 Odsoten   ReDevil

ReDevil

• Člani
    • ID uporabnika: 337
  • 8 264 Sporočil:

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 19:34

Zgleda da nismo bli vsi zbrani, ki smo rekl da pridemo! Neki časa smo čakal pri ŠIT-PARKU pod streho, pol pa smo zataknli listek s telefonsko na mojo armaturko, če kdo pride kasnej?! Zgleda da ste nekateri zaspal! Tistmu mehaniku al ličarju pa jutri pošteno ceno zbijaj, ker te je "nasmukal"! :(((

#31 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
  • 11 448 Sporočil:
  • Zanima me:PC,car stuff,music,....etc,etc :)
  • Model avtomobila: brezmadežnovozilo

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 20:07

Aja,osrednjeslovenci,kolko pa vas je blo?? Ste se fajn meli?? :ne vem: Napišite kaj!!!

#32 Odsoten   ReDevil

ReDevil

• Člani
    • ID uporabnika: 337
  • 8 264 Sporočil:

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 20:38

Aja blo nas je 5 avtov, nič posebnega, neki časa smo bli zunaj na mrazu, pol pa smo šli na drink! Zdej je itak ob 6-ih že skor čist tema zunaj! :( Kaj se pa kej na štajerskem koncu dogaja, se kaj menite za kako srečanje, jz sem takoj za pridt na tako zadevo!!!

#33 Odsoten   poky

poky

The renegade

• Člani
    • ID uporabnika: 133
  • 11 448 Sporočil:
  • Zanima me:PC,car stuff,music,....etc,etc :)
  • Model avtomobila: brezmadežnovozilo

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 20:59

Kaj ti naj rečem....za1x se nič ne menimo,če pa bo kaj,pa boš pa tak zvedo tu na forumu! B) Bi pa blo fajn,da bi se spet kaj dobli!! :cheers:

#34 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Člani
  • 23 826 Sporočil:
  • Zanima me:Vse po malem.
  • Model avtomobila: Mazda 6 CD 150 2019
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 02 oktober 2005 - 23:17

Hja, jaz sem prišel tja mal čez 18 uro, ker sem skoraj eno uro stal na pof***nem višnjegorskem klancu, najdem tri avte, tvojga Priam, pa mislim da od Symona pa še ena zelena MX-3. Ker nisem bil tolk pameten, da bi najprej pregledal avte in verjetno videl napis :rolleyes: sem pač na slepo obredel bližnje lokale (Kolosej, Arena) in na koncu v Rollbar... tam pa gužva in sem sam na hitro/prehito prečekiral zbrane face in ker nisem našel kakšnega poznanega sem šel pač nazaj. Ma saj je vseeno, itak bi slabo voljo stresal, ker me je že una gužva razp***ila :angry:

#35 Odsoten   ReDevil

ReDevil

• Člani
  • 8 264 Sporočil:

Objavljeno: 03 oktober 2005 - 10:04

Ma res si mel srečo in s prometom in pol v Rolbaru! Ker mi smo tam sedel še tut mal čez sedmo uro, tko da se nebi mogli falit, je pa res da je blo kar nekaj ljudi! Škoda pa ker sem glih s tem namenom če kdo kasneje pride, pustil na armaturki svojo telefonsko in pa kje se mafija nahaja! Bi blo pa fajn da se naši štajerci mal organizirajo, ker jih je kar velik, pa da se organizira še pred zimo kakšna reč! :)

#36 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
    • ID uporabnika: 285
  • 7 892 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 03 oktober 2005 - 13:08

pozdrav z moje strani!!! Učer je bla pa res polomija js sm uletu tko k sm djav okol 18:30 no mal prej pa sm se vozu pol ure po BTC-ju pa zbora nikjer na pregled!!!! :( :( :( Vidu sm rdečo mx3 pred Rolom,pa rdečo GTR v park hiši!!! Na žalost še ne poznam nobenga in nimam nobene tel. kaj šele da bi vedu kje ste bli. No ja če je kdo opazu zeleno F-ko ukol furat sm bil to najbrš js. kako ste kj drgač na glup vreme :angry: :angry: LP

#37 Odsoten   Symon

Symon

Insane Ricer

• Člani
  • 12 106 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 03 oktober 2005 - 14:30

No res škoda, mi smo pa še razmišljal, če bo še kdo prišel. Drugič bom dal nase majico od Avtomobilizem.COm in napis Symon, da me boste prepoznali (naslednjo nedeljo :jupiii: ). Hja pa itaq je ponavadi najbolj popularen ravno Roll zaradi vzdušja. :rolleyes: No ja a se vidimo vsaj naslednjo nedeljo na A.Com srečanju?

#38 Odsoten   ReDevil

ReDevil

• Člani
  • 8 264 Sporočil:

Objavljeno: 03 oktober 2005 - 16:41

ja no škoda res za včeri, sam bo pa drugič bolš, vreme nam je itak dav kajlo na celi črti!

#39 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
  • 7 892 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 03 oktober 2005 - 16:53

No učer zvečer k sm se ukol vozu sp bi celo v tretji etaži v parkerni hiši zravn s.parka pa sm si reku da bi nasledno srečanje bil prav navrh park hiše ;) ;) So bli sam 3-je avti parkirani ob 19h pa še razgled je dobr in zihr usi vejo kje je to. B) B) B) Ka pravte?? LP. uroš

#40 Odsoten   ReDevil

ReDevil

• Člani
  • 8 264 Sporočil:

Objavljeno: 03 oktober 2005 - 18:18

Kdor ni ZA je PROTI in za take stvari sem vedno ZA akcijo! Treba se družit čimveč, upam da bo kej iz piknika pa fuzbala .... ! :)

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov