Skoči na vsebino

Nova verzija foruma


Bosti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 66
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Odli?no, res najlep?i forum :bravo:

 

Eh, sem pozabil samo eno malenkost ?e, ?e bi lahko nekako naredila nazaj tisti gumbek "ozna?i kot prebrano" ali nekaj podobnega sramezljiv

 

Kje pa je bil ta gumb?

 

Zdaj ima? na prvi strani foruma proti dnu eno opcijo ... Ozna?i vse teme za prebrane.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav!

 

glede dizajna se strinjam z ostalimi!!!!!!

:bravo::bravo::bravo::bravo:

 

vse pohvale!!!

LP

Uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa je bil ta gumb?

 

Zdaj ima? na prvi strani foruma proti dnu eno opcijo ... Ozna?i vse teme za prebrane.

 

Tak zaj je pa popoln :bravo: - ?e me spomin ne vara je bil pri vsakem podforumu zgoraj levo, lahko pa da me skleroza daje :huh: , ampak kakorkoli zdaj je :cheers:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona, tale forum je pa vsak dan bolj lepej?i, v?asih ?e kr mal pogledam, ?e sem na pravi strani!

 

Kapo dol!!!

 

 

Nevem kak je lahko vsak dan bol lep?i ?e pa se ?e ni? ni spremenil od takrat kar so ga posodobili/osve?ili na Mazda stil! Nevem kaj ti vidi???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Se vidi, da sem bil bolj na tanko s ?asom zadnje mesece in nisem veliko spremljal foruma. Meni je ta nova verzija zelo v?e?, vse pohvale.

 

Glede na to, da je tema, kjer so se zbirale donacije zaklenjena, bi se rad na tem mestu javil odgovornemu, ker bi rad tudi sam simboli?no prispeval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.