Skoči na vsebino

Mojster Pelko odgovarja in svetuje


Priporočeno sporočilo

Ima Pelko ?e kako drugo telefonsko ?tevilko? Rekel je, da bo avto danes, ga kli?em ob 17h in pravi da ma noro gu?vo in da me nazaj pokli?e, zdaj je pa nedosegljiv ?e cel ve?er. Mene pa zanima, ?e je ?e popravil ali ne, ker nujno rabim avto za ?ez vikend. Je to normalno, da je tako bolj neorganizirano glede tega?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...res ima noro gu?vo..te bo poklical..dela do ve?era..raje mu po?lji SMS...ponavadi dr?i besedo...to je njegova edina ?tevilka....lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da poskusim ?e tule... :) 

 

Pozdrav.

 

?e moj problem z M6 , 2.2D 129KM 2011L , 190 kkm....acum. star 3 mesece 95Ah-830 zagona....avto je stal cca 5 dni...danes so samo ?e lu?ke blendale in ?tevci skakali gor in dol!!

WTF!!!??   Kje bi bila te?ava!!??   

Ru?i mi NI?! 

Kot da bi mi nekaj "cuzalo" acum. !!  

Pred tem je me je 2x pustil doma (si re?em OK, star acu,)......ga zamenjam....se zgodi ?e 1x.....mi pravijo, da malo po?aki, da se acu "ule?e" in dobro napolni.

OK si re?em.    Po 3 mesecih bi pa ?e moral biti "ula?an" !

Z toplo ni te?av pri v?igu...samo z hladno, ko nekaj dni stoji. Te dni so bile temperature od -4 do 7 Stopinj C

To nebi smelo biti te?ava!!

 

Ve kdo za vzrok??

LP.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sestri se je v Mazdi 2, 2007 letnik, 1.3 bencinar pri?gala check engine lu?ka, tako da jutri pri?akujte klic :)

?e se ne javi, naj mu napi?e sms ali preko e-po?te. Klicev ima toliko, da ne "sfolga" vseh. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Borut, daj vpra?aj Peleta ali so 1,8 bencinarji v 2 generaciji 6 tudi tako slabi kakor so bili v prvi. Toje mi?ljeno predvsem na pove?ano porabo olja in posledi?no generalka na 180.000 km, ko pa vemo, da so v 626 1,8 motorji vzdr?ali 400.000 brez te?av.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V obeh generacijah? 

A to pomeni, da je tudi 2,0 bil podvr?en ?retju Olja @Labi a tebi ga ?re?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pri moji prej?ni Mazdi 5 2.0 Benz 148.k...je bla poraba olja normalno ....ni bilo problema.

Ob?asno sem dolil kak deci olja..da je blo na max.mislim da so tej 2.0.benz motorji ok..zoom zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom Simona vpra?al kako ocenjuje 1.8i motor druge generacije 6-ke :)

 

(Pelko takoj odpisal na sms vpra?anje in je povedal da je identi?en motor v 1. in 2. seriji, torej GG in GH).  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?elel podreti sede?e in glej ga zlomka, na desni se lepo podere na levi (gledano od odzadaj) pa ne - zati? se potegne ampak kot da ne bi potegnilo zajle.

 

Na koga se lahko obrnem? Je imel ?e kdo podobne te?ave? Saj ne veliko preva?am stvari sam kdaj pa kdaj (kot npr danes) pa prav pride.

 

Hvala ?e vnaprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom Simona vpra?al kako ocenjuje 1.8i motor druge generacije 6-ke :)

 

(Pelko takoj odpisal na sms vpra?anje in je povedal da je identi?en motor v 1. in 2. seriji, torej GG in GH). :zvizga:

Torej so tudi materiali enaki, ali so vseeno kaj poboljsali.

 

Kaj pa je te?ava v bistvu, so to tefloni, batni obro?ki, obraba cilindrov ali kaj tretjega?

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej so tudi materiali enaki, ali so vseeno kaj poboljsali.

 

Kaj pa je te?ava v bistvu, so to tefloni, batni obro?ki, obraba cilindrov ali kaj tretjega?

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Pri moji so tefloni ?ist otrdeli in niso ve? tesnili. Smo pa takrat menjal ?e obro?ke in ojni?ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem ?elel podreti sede?e in glej ga zlomka, na desni se lepo podere na levi (gledano od odzadaj) pa ne - zati? se potegne ampak kot da ne bi potegnilo zajle.

 

Na koga se lahko obrnem? Je imel ?e kdo podobne te?ave? Saj ne veliko preva?am stvari sam kdaj pa kdaj (kot npr danes) pa prav pride.

 

Hvala ?e vnaprej.

Jaz sem imel podoben problem samo na drugi strani. In, ko mi je kon?no uspelo nekako osvoboditi sede?, se ga ni dalo ve? zatakniti, da bi stal pokonci.

Se ni ve? zasko?il zati?.

To so mi re?ili na servisu v garanciji.Od takrat je v redu.

Je pa kao problem z zajlo. da popusti. Sej, ?e ne bi bil avto v garanciji bi se tega lotil sam popraviti. Najbr? ni nek problem.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji so tefloni ?ist otrdeli in niso ve? tesnili. Smo pa takrat menjal ?e obro?ke in ojni?ne...

x2

 

Imel pa sem 1.8 bencinarko...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.