Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Jaz imam tak?no mnenje, ti druga?no. Tudi nekateri menijo, da je zemlja ravna in da letala spu??ajo strup, ko vidijo bele ?rte na nebu.To naj bi bila teorija. Seveda je v tesnici druga?e Nikjer ne pi?e, da ?e neko stvar nekdo re?e in jo dva iz iste skupine na fejsbuku potrdita, da to dr?i. Tvoji argumenti in neka teorija ?e ne pomenita nujno, da to dr?i.Mislim, da niso veliko ljudi prepri?ali. Prakse je bolj malo. Ti zagovarja? eno teorijo in ima? svoje fane, jaz drugo(bolj realno) in imam svoje v?e?karje.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na koncu je pa najpomembneje , da ima mnenje vseckarje in ne (predvsem)pisci postov.

 

Jaz se tudi z najbolj?im prijateljem ne strinjam v vsem,po drugi strani pa tudi manj ljubim osebam dam prav v nekaterih stvareh.

 

Va?no je kaj se pove in ne kdo to pove.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, tvoje teorije so za lase privle?ene, ?eprav po svoje kar zabavne za brat, priznam. Predvsem tisto o vseznanju. :)

 

Topo pa je pisal o preprostih dejstvih, kontriranje tem je res podobno temu, da nekdo trdi, da je zemlja ravna.

 

Kakorkoli, tema je spet za?la, tako kot je navada na tem forumu. Pi?imo raje o EV-jih in ne spet o dizel vs. bencinar nonsensu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Seat mo?no investira v CNG na primer....vsi modeli se dobijo razen ta najve?jih 

https://www.seat.si/o-znamki-seat/tgi-by-seat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

zmanj?anja prilivov

 

To pove vse...nima veze z okoljem, ali cimerkoli.

Po drugi strani pa je ceneje za elektricarje ker izpad placamo / krinemo vsi.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej smo o tem ?e nekaj let naza govorili. Ko bo priliv s strani tro?arinskih davkov se zmanj?al bodo dr?ave prisiljene izbrati neko drugo obdav?itev. Ne vem, ampak vse preve?krat imam ob?utek, da navadni dr?avljani vemo o ekonomiji ve? kot tisti, ki so zaposleni na takih pozicijah, kjer jim je slu?ba da to vedo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te na pozicijah razmisljajo samo o X

X1 > X = ok

If X1 lower then X = fatal error

Then X1 = X + Y where Y = (X1 - X)x2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.