Skoči na vsebino

BOSE stereo system


Mazda6CDGT

Priporočeno sporočilo

Pa ka je narobe s tem Bose sistemom. A nima to kao oja?evalec pa woofer? Razen, da mi trese retrovizor nimam ni? od tega wooferja, jakosti ni nobene, na skali ni med 45 pa 55 skor nobene razlike.

A se da to nekak poja?at. Te zvo?niki majo ogromen fi pa ni? ne dajo od sebe. A je to pri vseh tako al je z mojim kaj narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

enostavno re?eno......PODN od ozvo?enja

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na moji prej?nji Mazdi imel BOSE ozvo?enje in mi je delalo u nulo, sem bil res zadovoljen. Sedaj nova Mazdica nima BOSE in morem re?i da ?ele zdaj vidim kaj sem imel prej. Lahko re?em da tudi zdaj ni ravno slabo, ampak proti prej..... jaz sem bil z BOSE res zadovoljen, sem pa prebral ?e ogromno kritik, tako da zgleda da so nekateri modela tega ozvo?enja res slabi, drugi pa? dobri

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nobeno ozvo?enje Bose (vsaj v Mazdah) ni v redu.To je bolj za silo vse skupaj.

Zvo?niki so z kartonskimi membranami in vse skupaj dela na 2 ohm (?e priklju?ite kak?ne bolj resne 4 ohm zvo?nike stvar sploh ne dela).

Na 2 ohm dela zato,ker je oja?evalec zelo ?voh in bi bil na 4 ohm-ih mrtva narava.

Jaz sem zamenjal visokotonce z kvalitetnimi Rainbow in sedaj zvok je za silo.

Edina dobra stvar Bose-ja je ta, da dela zelo mehko in ni agresivno tudi na full.

Manjka pa podenj in je vse skupaj bolj na mid-basih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je.....kot je napisal alex. Kje si nabavil tweeterje? Res pa rabimo base :-P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na prej?nji ?estki kupil tole: http://forum.mazda6club.com/interior/247223-sold-808speed6-preamp-eq.html

 

In potem je woofer kon?no nekaj dal od sebe, tudi malce ni?je se je spustil. V trenutni ?estki je pa amp na zadnjem zicu plus custom sub...to pa je tako kot se zagre :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je.....kot je napisal alex. Kje si nabavil tweeterje? Res pa rabimo base :-P

Kupil sem jih v evolution car audio.

Jaz sem na prej?nji ?estki kupil tole: http://forum.mazda6club.com/interior/247223-sold-808speed6-preamp-eq.html

 

In potem je woofer kon?no nekaj dal od sebe, tudi malce ni?je se je spustil. V trenutni ?estki je pa amp na zadnjem zicu plus custom sub...to pa je tako kot se zagre :D

To stvar imam tudi jaz vgrajeno in je res malo bolj?e vse skupaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amm jaz bi tud to mel. A mi lahko katet mal tole razlo?i. Kam to zve?e?..

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam prvo generacijo 6-ke z bose ozvo?enjem (letnik 2003), pa se mi zdi ?isto ok. Sicer nisem neki audiofil, da bi moral imeti "popoln" zvok...itak ne more? u?ivati ob "preglasni glasbi", razen ?e nima? namena uti?ati oz. ne sli?ati svoje bolj?e polovice na sovoznikovem sede?u :)

Meni je popolnoma zadovoljivo od basov do treblov do jakosti...razen ?e si ne kupi? avta zato, da se popelje? skozi center lj s spu??enimi okni in muzko "do daske", z namenom biti opa?en:?e?, lejte me - imam super ozvo?enje i "kratak fitilj" :)  

 

No, jst pravim 100 ljudi, 100 ?udi...100 ?ena, 200 sisa! :)

 

ajd pa lep dan vsem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sj ni problem da nebi igralo ampak mankajo  nizki toni in pa visoki so premalo definirani.   preve? se vse dogaja v srednjem obmo?ju

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ha dobra boos

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ta predoja?evalec sem si izdelal sam in zamenjal kondenzatorje na twiterih. Rezultat je mo?nej?i in ni?ji bas ter bolj izraziti visoki.

Mislim da je Bose v Mazdi 6 prve gen. eno bolj?ih serijskih ozvo?enj, s tako dodelavo pa sploh.

Sedaj imam novo Octavio RS, ki ima ozvo?enje CANTON, pa ne se?e Mazdi do gle?njev. Drga? super avto, nad muziko pa sem razo?aran.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, ali so ta novi modeli mazd 6 tudi z navadnimi zvo?niki?

Ko jo nabavim (kdaj, ne vem) upam, da v njej ne bo bose-a in  bom prvo  zamenjal vse zvo?nike  z norve?kimi Seas -vrhunski hi-end zvo?niki za zmerno ceno. Spet ho?em imeti dobro glasbo v avtu kot se ?ika.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Ta predoja?evalec sem si izdelal sam in zamenjal kondenzatorje na twiterih. Rezultat je mo?nej?i in ni?ji bas ter bolj izraziti visoki.

Mislim da je Bose v Mazdi 6 prve gen. eno bolj?ih serijskih ozvo?enj, s tako dodelavo pa sploh.

Sedaj imam novo Octavio RS, ki ima ozvo?enje CANTON, pa ne se?e Mazdi do gle?njev. Drga? super avto, nad muziko pa sem razo?aran.

Res da obujam 4 leta staro temo sam me zanima,?e bi mi kdo lahko to skupaj spackal. ;) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.