Skoči na vsebino

Mazda 3 (2014)


ziga.mazda

Priporočeno sporočilo

Glede pumpe bencinske....?e je potem tako, bi tudi pri meni crknile 2 benz pumpe...na mazdi 3 2.0 in mazdi 5 2.0 pri katerih sem vedno pridno praznil tank do te mere da se kazalec niti ni vec premaknil ob kontaktu ,seveda 0 po bc je bil ze zdavnaj mimo ha ha. Ali pa sem zgolj imel sre?o. Je pa res. Iz same varnosti ko zasveti lu?ka, ka?e bc ?e za 60km je notri zih 15l benza. Ko zasveti gre? tankat pa je to to.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede pumpe bencinske....?e je potem tako, bi tudi pri meni crknile 2 benz pumpe...na mazdi 3 2.0 in mazdi 5 2.0 pri katerih sem vedno pridno praznil tank do te mere da se kazalec niti ni vec premaknil ob kontaktu ,seveda 0 po bc je bil ze zdavnaj mimo ha ha. Ali pa sem zgolj imel sre?o. Je pa res. Iz same varnosti ko zasveti lu?ka, ka?e bc ?e za 60km je notri zih 15l benza. Ko zasveti gre? tankat pa je to to.

Ja,ampqk ima? pa ljudi,ki pa se nonstop vozijo na manj kot ?etrtini.

 

Saj ne crkne samo zaradi tega,ampak verjetno malo pospe?i zadevo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Bli?a se 2. servis za na?o M3 G120... Malo zbiram ponudbe samo se mi zdi zelo visoka cena. Skupaj okoli 270 eur.

 

Olje po 18 eur/L. Na Mimovrste 6, 30 eur/L.

 

Brez olja, ?e prinesem svoje, bi tako skupaj bilo 200 eur.

 

Kaj se vam zdi?

 

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi kabinski filter si lahko sam zamenja?...2min dela...olje pa itak svoje,ker so cene oderu?ke

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bli?a se 2. servis za na?o M3 G120... Malo zbiram ponudbe samo se mi zdi zelo visoka cena. Skupaj okoli 270 eur.

Olje po 18 eur/L. Na Mimovrste 6, 30 eur/L.

Brez olja, ?e prinesem svoje, bi tako skupaj bilo 200 eur.

Kaj se vam zdi?

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

Kam pa hodi? na servis? Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam pa hodi? na servis? Lp

Uradni servis, kateri za enkrat ne povem. Vpra?al sem na 3 kraje, za enkrat mam 1 ponudbo, in me je cena malo ?okirala. Pri?akoval sem do 200eur z vklju?enim oljem po njihovih cenah.

 

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo zamujam v to temo. Ampak to o pregrevanju bencinske ?rpalke ni iz trte izvito. Konkretno, pri mojem biv?em motorju je bila to pogosta okvara. ?e so se ljudje vozili na vro? dan s praznim rezervoarjem se je lahko pregrela in crknila. Pri avtu je sicer v tanku bistveno hladneje ampak sam sistem (potopljena ?rpalka v gorivu) je pa isti. Prvi? pa sli?im, da bi crknila zaradi tega. Je pa ?e parim crknila, ?e je zmanjkalo dizla in je potegnilo zrak. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej,pri Selmarju je cc220e z oljem vred,pokli?i jih in se dogovori v ?ivo brez kakih ponudb! Sem bil teden dni nazaj na 1.ki je tako isti in so bili OK. Lp

Sej to je to, servis + svoje olje smo lih okuli 220 eur. Poskusu se bom zmenit za pametno ceno olja, ?e ne bom nabavu in prnesu svojga.

 

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi razumel, komplet servis, vse njihovo 220e. S tvojim oljem pa mora bit minus4.2lit x17?. Lp

Sem sem razumel, ?e odbijem olje smo na cca 190 eur brez olja. Plus moje olje 5 L x 6,3 eur = skupaj 220 eur.

 

Poslano z mojega MI 9 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bini ne gre to tako, da odstevas... Vsaj v mojemu primeru, ko sem se enkrat zanimal ni bilo. Imam racun od prejsnega lastnika k je placal 240e za servis (olje, filter olja, kabine in zraka + delo). Na racunu je bilo racunano 1h dela = 60e samo za delo. Pridem na servis in vprasam koliko bi me prisel servis, ce prinesem ves svoj material in pravijo 120e, ker je kao predpisan normativ za redni servis 1.9h. Ce bi ves material vzel pri njih bi bila cena servisa 240e in bi mi racunali 1h dela v kolikor pa prinesem svoj material bi mi pa racunali 120e (2h) za delo. To so cene brez drobnega materiala in ostalih tekocin (vitrex, zavorna, hladilna itd.) Zej pa kdo ima tu koga za norca. Pac za 60e ti nebojo naredili servisa, ce ti prineses ves svoj material, ceprav nevem kaj imajo za delat vec, kot eno uro. To je bila moja izkusnja, katera pa ni nujna, da velja za vse servise, ampak mislim, da ni bistvene razlike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je na tr?a?ki dal predra?un za 2. redni servis cca 290?, potem mi je dal nekaj popusta na olje in je bilo ?e zmeraj okoli 270?

 

potem sem ga vpra?al, ?e lahko prinesem svoje olje, je rekel da lahko, vendar ra?unajo 20? neke ekolo?ke takse

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.