Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

5 Mazda piknik Lokovec

• Please log in to reply
102 odgovorov v tej temi

Anketa: 5.Mazdin piknik v Lokovcu (23 uporabniki so glasovali)

Kateri datum mi najbolj ustreza:

1. enodnevni, 15. 9. 2018 (5 glasov [62.50%])

Odstotek glasov: 62.50%

2. enodnevni, petnajstega septembra 2018 (0 glasov [0.00%])

Odstotek glasov: 0.00%

3. enodnevni na petnajsti dan kimavca leta Gospodovega 2018 (0 glasov [0.00%])

4. dvodnevni, 15. in 16. 9. 2018 (0 glasov [0.00%])

5. dvodnevni, petnajstega in šestnajstega septembra 2018 (1 glasov [12.50%])

Odstotek glasov: 12.50%

6. dvodnevni na petnajsti in šestnajsti dan kimavca leta Gospodovega 2018 (2 glasov [25.00%])

Odstotek glasov: 25.00%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati

#1 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 5 658
  • 6 614 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: BT-50
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 04 januar 2015 - 20:07

Sicer poskušamo že nekaj let spraviti skupaj tale peti Mazdin piknik Lokovec, pa do zdaj ni uspelo. Vedno je bilo kaj narobe, da ni šlo. In sem že malo obupal, da sploh bo. Ker pa sem pred kratkim dobil spet konkretno vprašanje kdaj bo, sem se odločil, da poskusimo še enkrat.

Ker pa imam zdaj ženo in pet otrok, sem časovno precej zaseden. Pa delam v bolnici, kar pomeni tudi dežurstva čez vikende. In se ne morem kadarkoli zmisliti, kateri vikend bi bil rad prost. Poleg tega moram za zimo pripraviti 25 metrov drv. Pa nakositi krmo za živino za zimo. Tako je na izbiro samo termin, označen v zgornji anketi.

Program bi bil sila preprost:

- v soboto zbor ob 16ih "na obračališču" v Solkanu

- vožnja v koloni do Lokovca

- zakuri se žare, peče čvapčiće, se je in pije, zraven pa klepeta do onemoglosti

- kdor želi, lahko odide, kadar želi

- kdor želi, lahko prespi in se poslovi naslednji dan

Cena: sicer še nisem nič skupaj vrgel, ampak kot je do zdaj že navada, tudi tokrat ne bo neko hudo premoženje. Najbrž bi naneslo kakšnih 20€ po osebi.

Kdor pa bo želel prespati, pa še 7€ več (hotelska soba pa to - ne pozabite spalnih vreč!). Glede na ceno je najbrž jasno, da ni hotel *****, ampak stara stavba s skupnimi ležišči, mrzlo in hladno vodo, straniščem in to je to.

Gre že kar za mali jubilej, ker je že 5. piknik v Lokovcu. Na vsakem pikniku smo imeli "dogodek":

- nekdo je drobil kamenje, nekdo je pa travo kosil

- ena Mazda je izpustila hladilno tekočino

- ena mazda je izpustila olje

- ena Mazda je obstala v Lokovcu s praznim akumulatorjem.

Odlična reklama!

Torej, najprej veselo na glasovanje, da sploh zvem, kaj naj delam. In prijave zbiram do 3.9. do 7ih zjutraj.

Interesenti?

1.) Slivka + prenočišče

2.)

3.)

4.)

5.)

6.)

7.)

8.)

9.)

10.)

#2 Odsoten   Z M A J

Z M A J

Kurckej :)

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 185
  • 25 667 Sporočil:
  • Zanima me:Gričelazenje, box, bič voli, nasprotni spol
  • Model avtomobila: Z4, 3ka E46 & H Gecko
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 06 januar 2015 - 14:57

Seveda se bom potrudil priti še PETIČ zapored, izbral pa sem cenejšo opcijo, 2-dnevno za 11. in 12.julij.  :danzoman:

#3 Odsoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
    • ID uporabnika: 2 637
  • 28 538 Sporočil:
  • Model avtomobila: SEAT Tarraco 4x4 DSG TDI150
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 06 januar 2015 - 15:37

Seveda se bom potrudil priti še PETIČ zapored, izbral pa sem cenejšo opcijo, 2-dnevno za 11. in 12.julij.  :danzoman:

In kje je opcija za dvodnevno cenejšo? Anketa sprašuje o tem koliko smo pripravljeni dati, in želja po trajanju - temu se Slivka priredi, saj ni čarovnik :)

Moje mnenje (vem da bodo mnenja kasneje, ampak vseeno):

Naj se naredi to en dan od dopoldneva do popoldneva, naj se osredotoči na druženje in hrano, brez dodatnih aktivnosti razen kake vožnje (po normalnih cestah, ne partizanskih :) ), ker drugače je vse skupaj zaman, Slivka ima pa s tem zgolj in samo skrbi. eni pridejo za par urc, eni se tam zasedijo, eni bi šli na aktivnost, eni ostaneju na placu, eni se gredo na vožnjo drugi spet ne.....eni se pa sploh ne prikažejo....

slivka mora organizirati vse glede na največjo opcijo, pa če tudi je to samo ena oseba

Tak je bil prvi piknik, nato se ga je razvleklo zaradi navdušenja parih oseb, in imam feeling da izgublja pomen - je pa to verjetno najboljši meet mazdašev.

Tako da - moje mnenje: slivka ne sprašuj, ti si organizator in zato ne sprejemaj opcij, reci ta in ta dan je piknik, pač piknik in druženje, pride me toliko, če se jih vsaj 10 ne prijavi do XXX piknika ne bo. Pika. Seveda pa ni nič narobe če v to potem vskoči kak sponzor ali dodatna pomoč kluba.....

Different+opinions+maybe+we+can+meet+hal

Gre že kar za mali jubilej, ker je že 5. piknik v Lokovcu. Na vsakem pikniku smo imeli "dogodek":

- nekdo je drobil kamenje, nekdo je pa travo kosil

Torej, najprej veselo na glasovanje, da sploh zvem, kaj naj delam.

A pa je zrasla nazaj?  sramezljiv

• LEPI in Primoz78 je všeč

#4 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 06 januar 2015 - 21:40

Do določene mere se lahko prilagajam glede datuma. Tiste vikende, ki sem jih zapisal, še nimam nič v planu. Pa se lahko prilagodim večini. 

Glede druge točke pa: Posočje ponuja ogromno. Vsako leto smo si ogledali nekaj: 

- prvo leto cesto, ki jo je Avstro-ogrska vojska vklesala od Čepovana do Dolenje Trebuše,

- drugo leto smo si ogledali muzej v Kobaridu in imeli tekmo v Vrtojbi,

- tretje leto je bil rafting po Soči, kjer pa je bila bolj slaba udeležba,

- četrto leto smo si ogledovali rove in kaverne iz prve svetovne vojne pod Sveto Goro.

Pa še vedno je ostalo mnogo, kar bi bilo zanimivo in vredno ogleda. Kar se turističnih točk tiče, je Posočje zelo bogato. Zato se mi zdi škoda, da se pripeljete čez pol Slovenije na pivo in čevapčiče... Tako srečanje se lahko naredi v BTCju za Gamo... Je pa vsaka turistična točka povezana z denarjem. Si pač ne upam skupino ljudi za štiri ure peljati v kraško jamo... Raje naročim jamarje. Ki pa ne pridejo zastonj... Zato raje prej vprašam. Če je interes in pripravljenost, jih pokličem in organiziram.

Vsekakor ne bom čisto nič zameril, če kdo kje najde kakšnega sponzorja...

Ja, trava je sicer doživela hud post travmatski stresni sindrom, a si je počasi opomogla. Vseeno se bomo letos (kot že nekaj zadnjih let) izognili temu odseku ceste, da ne bi zvok Mazd v travi ponovno obudil travme...

#5 Odsoten   Lava

Lava

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 7 170
  • 937 Sporočil:
  • Spol:Ženska
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 06 januar 2015 - 23:48

men je pa ful težko tko za naprej datum vedt  :unsure: pa tud še ne vem kako bom s financami čez poletje.. do kdaj bi pa ti rad imel to anketo izpoljnjeno? :)

#6 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 07 januar 2015 - 20:19

Do včeraj  :)

Recimo do konca januarja, da v službi zarezerviram vikend, da ne bi slučajno takrat dobil dežurstvo. In da sporočim še ostalim zainteresiranim, ki tudi še ne vedo, kje bodo čez pol leta, pa da si zarezervirajo vikend, da ne bodo takrat kje drugje.

#7 Odsoten   Katjaa

Katjaa

Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 8 021
  • 1 474 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda6 SportCombi
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 07 januar 2015 - 21:35

Meni osebno 1. varianta, ker ostalo početje pač ni zame:)

#8 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 7 767
  • 701 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 5 TX plus

Objavljeno: 08 januar 2015 - 19:29

Meni osebno 1. varianta, ker ostalo početje pač ni zame:)

Tako sem mislila tudi jaz, dokler nisem enkrat šla zraven. Sicer na začetku strah za umret, kasneje žalost, ker je že konec take super stvari. Pa bodisi z jamarji bodisi po zajlah čez soteske...

• uporabniku Katjaa je všeč

#9 Odsoten   Katjaa

Katjaa

Ricer

• Člani
  • 1 474 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 08 januar 2015 - 20:44

Tako sem mislila tudi jaz, dokler nisem enkrat šla zraven. Sicer na začetku strah za umret, kasneje žalost, ker je že konec take super stvari. Pa bodisi z jamarji bodisi po zajlah čez soteske...

Mogoče..:) Zaenkrat na srečanjih bolj pijem in jem - z možem hodim na alfa srečanja:)

#10 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 09 januar 2015 - 21:03

Mogoče.. :) Zaenkrat na srečanjih bolj pijem in jem - z možem hodim na alfa srečanja:)

Slišal sem za alfa samce. Ampak alfa možje? A to tudi obstaja?

No, sicer ne vem, kaj alfa možje počnejo, a vseeno Mazdin piknik v Lokovcu ponavadi ponudi vsaj panoramsko vožnjo po okolici, če drugega ne. Se pa tudi na teh piknikih je in pije. In klepeta.

• Z M A J in Katjaa je všeč

#11 Odsoten   Katjaa

Katjaa

Ricer

• Člani
  • 1 474 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 09 januar 2015 - 21:58

Slišal sem za alfa samce. Ampak alfa možje? A to tudi obstaja?

No, sicer ne vem, kaj alfa možje počnejo, a vseeno Mazdin piknik v Lokovcu ponavadi ponudi vsaj panoramsko vožnjo po okolici, če drugega ne. Se pa tudi na teh piknikih je in pije. In klepeta.

Ja jaz mam alfa moža :D  Počnejo tudi podobne stvari kot vi na piknikih. Samo jaz načeloma bolj jem in gledam :rolleyes:

#12 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 15 januar 2015 - 17:30

Torej, do konca januarja se izkašljajte glede ankete, da vem, pri čem sem...

#13 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 21 januar 2015 - 20:44

Malo pregledujem rezultate ankete, pa mi nekaj ne gre v račun. Nekdo je odkljukal, da je bil na enem MPL in da ne pride nikdar več. Vseeno pa je odkljukal tudi datum, ki bi mu najbolj ustrezal... 

Kakorkoli, glasuje se do konca januarja. Da ne bo potem kdo jamral, da ni vedel...

#14 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
    • ID uporabnika: 363
  • 7 892 Sporočil:
  • Zanima me:Vse kar me zabava in me zanima oz. me dela zadovolnega in tudi zadovoljenega .
  • Model avtomobila: Mazda 6 karavan
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 22 januar 2015 - 07:35

Malo pregledujem rezultate ankete, pa mi nekaj ne gre v račun. Nekdo je odkljukal, da je bil na enem MPL in da ne pride nikdar več. Vseeno pa je odkljukal tudi datum, ki bi mu najbolj ustrezal... 

Kakorkoli, glasuje se do konca januarja. Da ne bo potem kdo jamral, da ni vedel...

se sprašuješ zakaj....no morda je anketa tako narejena da moraš pod mus obkljukat eno od možnosti da te spusti oz.da je glas veljaven ;)  Ni pa opcije pri datumi recimo ne pridem ,al pa dol mi visi  ipd. hehehehe

#15 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 22 januar 2015 - 16:00

Aha.

Kakorkoli, do konca januarja se izkašljajte, kateri datum. 

#16 Odsoten   Z M A J

Z M A J

Kurckej :)

• Člani
    • ID uporabnika: 185
  • 25 667 Sporočil:
  • Zanima me:Gričelazenje, box, bič voli, nasprotni spol
  • Model avtomobila: Z4, 3ka E46 & H Gecko
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 23 januar 2015 - 21:07

@Slivka, predvidevam, da bolj kot bo šlo proti koncu meseca julija, manjša bo udeležba, saj so potem večinoma že dopusti na vrhuncu. :ne vem:

#17 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • 6 614 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 31 januar 2015 - 20:02

Večina se je torej odločila za 11. in 12. 7. Dobro. Gremo torej dalje.

#18 Odsoten   Lava

Lava

Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 7 170
  • 937 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 01 februar 2015 - 14:10

Zdj opazila, k dajem datume skupi, da je 11. 7. Odbiach avto show..

#19 Odsoten   tawko

tawko

Almost Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 7 059
  • 387 Sporočil:
  • Model avtomobila: raat line brava
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 07 februar 2015 - 00:23

mene potem nebo ;)

#20 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 7 767
  • 701 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 5 TX plus

Objavljeno: 08 februar 2015 - 07:21

mene potem nebo ;)

Ne bo! Tebe ne bo! Ne nebo, ampak ne bo. En majhen presledek pa bistvena razlika. In osnovnošolska slovnica. Eh, moški pač. Vse pozabite.

• uporabniku Lava je všeč

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov