Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

5 Mazda piknik Lokovec

• Please log in to reply
102 odgovorov v tej temi

Anketa: 5.Mazdin piknik v Lokovcu (23 uporabniki so glasovali)

Kateri datum mi najbolj ustreza:

1. enodnevni, 15. 9. 2018 (5 glasov [62.50%])

Odstotek glasov: 62.50%

2. enodnevni, petnajstega septembra 2018 (0 glasov [0.00%])

Odstotek glasov: 0.00%

3. enodnevni na petnajsti dan kimavca leta Gospodovega 2018 (0 glasov [0.00%])

4. dvodnevni, 15. in 16. 9. 2018 (0 glasov [0.00%])

5. dvodnevni, petnajstega in šestnajstega septembra 2018 (1 glasov [12.50%])

Odstotek glasov: 12.50%

6. dvodnevni na petnajsti in šestnajsti dan kimavca leta Gospodovega 2018 (2 glasov [25.00%])

Odstotek glasov: 25.00%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati

#101 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 7767
  • 685 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: Mazda 5 TX plus

Objavljeno: 18 September 2018 - 18:31

Svaka čast Slivki, da se ti da organizirat ;)

Vsak dober organizator bo take stvari itak predvidel in šteje ponavadi plus (dodatno), ponavadi pa itak ostane. 27€ na glavo je tudi neki premium piknik očitno...mi damo ponavadi toliko za vse skupaj (hrana + najem lokacije + prenočišče). Mogoče je ravno cena problem v udeležbi. Ter seveda lokacija. Je že lepo, ampak folku z navadnimi avtomobili se ponavadi ne da voziti nekam bogu za hrbtom, sploh če so kaj dlje od prestolnice.

Če rabite še kak nasvet, kar sporočite  :P

Uboga tvoja žena!

Vedno bolj zahvaljujem Boga, da imam takega moža, kot ga imam. Kajti več moških kot spoznavam, več je takšnih, ki bi in ki obvladajo, ampak najdejo 1001 izgovor, zakaj ne... Zato sem Bogu hvaležna, da imam moža, ki ve, kaj hoče in se tega potem tudi loti in naredi. Brez mencanja in brez nekega hudega filozofiranja zraven.

In, če po pravici povem, sploh ne bi bila hudo presenečena, če nimate žene...

Mi pa kljub temu ni jasno, kaj moške žene, da naredijo preko 100 km za en piknik. Pa to mi še nekako gre v glavo, pač pa to, da je razlog za druženje z drugimi to, da vozijo enak avto. Pač, ne razumem... Ali pa je le pomembno, da je piknik, razlog za piknik je pa postranska stvar?

Me pa resno zanima, zakaj ima od vseh avtomobilov na sliki edino naša BTjka odprt gobček? Nič ne vem, da bi bile kakšne težave z njo. Tudi včeraj in danes, ko sem jo vozila, nisem opazila, da bi bilo kaj narobe. Moram vprašat še moža, ko pride domov...

• uporabniku g.Wankel je všeč

#102 Odsoten   YavarYe X6V6

YavarYe X6V6

Majkemi USER.

• Admin
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 3
  • 14563 Sporočil:
  • Zanima me:Faking nič več.
  • Model avtomobila: Puhalnik
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 21 September 2018 - 10:18

Fajn ste se mel,ce bi me kdo poklical bi se z veseljem udelezil tega dogodka,ceprav zdravstveno se ne povsem ok.
Ja,ja sam sem si kriv d nisem vedu za piknik.
  • uporabniku Z M A J je všeč

#103 Odsoten   uklopko

uklopko

nekdo ki pači se grdo !

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 363
  • 7880 Sporočil:
  • Zanima me:Vse kar me zabava in me zanima oz. me dela zadovolnega in tudi zadovoljenega .
  • Model avtomobila: Mazda 6 karavan
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 21 September 2018 - 12:08

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov