Skoči na vsebino

Ideje za registrsko tablico


poky

Priporočeno sporočilo

kak?ne registracije so pa v zvezi z RX-8 zasedeen?

 

?e je zasedena, recimo MB RX-8, lahko da? MB RX8 al pa MB R-X-8, itd.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poanta ni v tem da bi mi v lj po?kodovali avto zaradi reg tablice,tak texas pa tudi ni,upam :whatever:

 

doma?ini so precej bol nestrpni do tujcev ki cincajo skozi mesto in so kot izgubljeni in ovirajo promet.

sem se pa za novo leto zakopal v sneg na parkiri??u v be?igradu pred barom in notr sem videl kako so se usi krohotali ?e?:'glejga gori?ana z letnimi gumami kako se maltra' :hohoho:

ko pa je kolegu z lj reg tablicami isto za?elo kopat so usi iz bara sko?ili na pomo? :whatever:

 

sicer pa je to bol ali manj offtopic sramezljiv

 

s tem se pa absolutno strinjam - to je pa? lokalpatriotizem, ki je ?ist OK, ?e le ne dela ?kode

 

end offtopic

 

begin ontopic

 

MB-EAUTY

MB-EAST (ta mi je v?e?, ker ima dvojni pomen) ;)

MB-EAT ME (tud ta ni ?voh, samo se lahko zgodi, da bi kdo tole preve? zares vzel)

MB-SO FAST

MB-OR BUST (?e si dovolj lokalpatriota)

MB-BADBOY

MB-IMCOOL

MB-FLY HI (sam ne se ?udit, ?e te bodo konstantno vabili na odvzem krvi)

MB-LOW FLY (glede na naravo avta tole niti ni tako nemogo?e ;) )

MB-FAROUT

MB-I OWN :lol:

MB-SMOKEU

MB-WAS HIS (?koda, ker nisi bejba, ker tale bi bil :lol: )

MB-PEN15 (hihihihi)

MB-PIVO (kle je nevarno, da te zbijejo na?i pa ?e Srbi te lohka to?ijo)

 

evo, ?e se ?e kaj spomnim, pa napi?em

 

druga? je pa moj favorit tale tablic, ki je neko? obstajala v Ljubljani LJ-UBICA

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

druga? je pa moj favorit tale tablic, ki je neko? obstajala v Ljubljani LJ-UBICA

 

Dobri predlogi Boss! :bravo: Samo ta zadnja pa ma lahko tudi dvojni pomen,tak da,ne vem,?e bi si jo omislo,?e bi bil v LJ doma! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poki, kaj pa pravi? - upam da ni ?e kdo predlagu!

 

MB - WANKLCA!!!

 

:danzoman:

 

 

No go, 7 znakov :P .

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ?tudiram u lj razmi?ljam dat lj tablice,ker ljubljan?ani nimajo lih radi gori?ane oz tujce na splo?no :D

 

jaz sem ljubljan?an pa imam LJ, PO, CE, pa me ni? ne moti, ko me bo, odprem prtlja?nik in pora?unamo na liucu mesta...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,zlo zanimivi predlogi padajo!! :D Ampak kon?na odlo?itev o tem,?e bo sploh napis na tablici ali ne,pa ?e ni padla! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej poky.... kdaj bo avto????

 

JA ! ? ! ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej poky.... kdaj bo avto????

 

no!?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej poky.... kdaj bo avto????

 

To all...... ju3! :bravo: ?e bo vse po sre?i,pa da vse papire porihtam,bo ju3 ?e mrcina doma! :ouje: 3ke pa ni ve? doma,malo mi je blo ?al,ker mi je res super slu?la,ampak,ko bo 1x oni doma,se na 3ko ne bom ve? spomno! :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a zato si bil malo odsoten zadnje ?ase :D

 

:bravo:

 

Pa se ve?,papirnata vojna preden kaj dose?e?,pa ?e ju3 me ?aka finish,pol pa upam,da mir! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.