Skoči na vsebino

Aplikacija "My Mazda"


Bossek

Priporočeno sporočilo

Je kdo sprobaval oz. mu je uspelo usposobit MyMazda aplikacijo na telefonu (android: https://play.google.com/store/apps/details?...W1hemRhYXBwIl0).

 

Jaz sem se registriral, mail dobil potrditven link, ?el ?ez aktivacijo in vse lepo in uspe?no dokon?al.

 

Sedaj pa imam problem, da se prijavit ne morem. ?e dam pozabil geslo napi?e da mail ne obstaja ali ?e ni bil aktiviran. ?e ?e enkrat kliknem na link pi?e da je starej?i od 24ur ali je bil ?e aktiviran. ?e se probam ?e enkrat registrirat napi?e da je "Key Code" ?e v uporabu. Torej nekak?en za?aran krog :(

 

Kak?na ideja kako bi to re?il? Pri aplikacija se vedno pojavlja samo telefonska ?tevilka nikjer pa mail kam se lahko obrne? v primeru te?av :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

A im kdo info zakaj My Mazda trenutno ni na voljo za Slovenijo?

Verjetno mislis aplikacijo za iPhone... To sem jaz ze nekajkrat vprasal na MMSu... Ko je bil nek clanke v njihovem Mazda magazinu... Pred ene dvemi ali vec leti... Sem potem nasel to aplikacijo na Avstrijskem AppStore... In nekako se mimje celo,ratalo registrirati... (Kot kaze morajo na MMS-u potrditi, ker je kar nekaj casa trajalo...). V aplikaciji si lahko videl izpisek iz DSK... potem je bila enkrat nadgradnja aplikacije, kjer je celo bilo vse v slovenscini... Ampak je prevod bil porazen... Cel kup napak... Pa se sedaj se da videti samo datum, kdaj je bil opravljen redni servis... Stanje kilometrov in stevilka opravila... Ni pa vec specifikacije...

 

Tukaj je na voljo >> https://appsto.re/at/z0yTC.i (moras ustvariti Avstrijski AppStore racun)...

 

Ob priliki lahko prilepim se par slikic, ce koga zanima...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so na MMS ?e v aprilu povedali, da bo aplikacija na voljo za Slovenijo ?e v za?etku maja.

 

No, sedaj se bli?amo ?e proti koncu junija, pa ?e vedno ni?. Na Mazda.si spletni strani samo pi?e, da trenutno ?e ni na voljo za Slovenijo in iz tega lahko predvidevamo, da je ?e v pripravi vse skupaj  :)

 

Meni na Google Play napi?e, da aplikacija ni zdru?ljiva z mojo napravo (Galaxy Note 3):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mazda.mymazdaapp

 

 

Ko pa bo - bo fajn!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre se samo za ta App, ampak tudi dostop na spletni strani MyMazda

 

 

Tole >> https://www.mazda.si/mymazda/ ? ... Mi je celo uspelo priti notri... z istimi podatki, kot sem se registriral pred ene dvemi leti za iOS aplikacijo ...  :vesel: Tukaj pa je cel DSK zapis viden ... 

 

Pregled-20150616-193557.jpg

 

Servisna_zgodovina-20150616-193756.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od danes dalje je na www.mazda.si mo?na registracija za My Mazda tudi pri nas :)

 

Mi pa v Google Play storu pi?e, da aplikacija My Mazda ni na voljo v moji dr?avi :macek2:

 

 

Aplikacija za iOS pa je kot kaze na voljo samo v avstrijskem in angleskem AppStore... ni pa na voljo v slovenskem ali US, ki sta pri nas najbolj v uporabi :( ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imajo se malce kaosa.

Sem se poizkusil registrirati z emailom, ki sem ga dal prodajalcu. Seveda sem dobil napako, da ta email ne obstaja v bazi.

Ce kliknem na link "Potrebujete pomoc" se nato odpre text, kjer pise da se lahko poslje tudi email na "mymazda@mazda.si", ta mail pa zaenkrat sploh ne obstaja oz. vsaj prej ni obstajal, ko sem poslal mail.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je uspelo v appstore zlovdat app mymazda. Sem pa najprej spremenila drzavo v UK. Zjutraj pa sem se poslala mail g. Vusniku na mazdo, saj mi je gospa po telefonu povedala, da kar njemu posljem mail glede registracije. Zaenkrat ni se nic odgovoril.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Js sem poslala na dimitrij.vusnik@mazda.si , ampak ni bilo nobenega odziva z njegove strani. Sem tudi poslala mail prodajalcu, kjer sem avto kupila in mi je dejal, da je moj e-mail dodal v bazo, ampak zal se se vedno ne uspem registrirat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

In je verjetno niti ne bo letos...morda tudi naslednje leto..

 

Tako to je. Si niti ne zasluzimo, da bi imeli slo jezik v MZD. Zakaj bi imeli aplikacijo? Niti TMC ne dela v Sloveniji.

 

Skratka, kar nekaj zelo uporabnik funkcij nimamo ki pa jih ostal3 drzave imajo :)

 

Morda pa...nekdaj in nekoc...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In je verjetno niti ne bo letos...morda tudi naslednje leto..

Tako to je. Si niti ne zasluzimo, da bi imeli slo jezik v MZD. Zakaj bi imeli aplikacijo? Niti TMC ne dela v Sloveniji.

Skratka, kar nekaj zelo uporabnik funkcij nimamo ki pa jih ostal3 drzave imajo :)

Morda pa...nekdaj in nekoc...

Aplikacija je... Celo posodobitev je dobila pred kratkim, kjer so uredili kikse v slovenscini (napisi na gumbih)... je pa itak bolj kot brez orave uporabne funkcije,,, vidi se le seznam servisov... ampak samo datum, stevilo prevozenih km in kateri servis je opravil...

 

post-10-0-59320200-1444332123_thumb.jpeg post-10-0-57671900-1444332154_thumb.jpeg post-10-0-67541500-1444332176_thumb.jpeg post-10-0-33642500-1444332202_thumb.jpeg

 

Je pa tako, kot sem ze napisal... Za iOS na voljo le v Avstrijskem in UK AppStore-u...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.