Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Popotništvo (ideje za izlete, dopuste)

• Please log in to reply
204 odgovorov v tej temi

#41 Odsoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 2 637
  • 28 538 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Model avtomobila: SEAT Tarraco 4x4 DSG TDI150
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 07 januar 2016 - 15:01

Dom - Lucca - Pisa - Orbetello - Rim - Sorrento (Vezuv, Pompei, Amalfi, Positano...) - Saturnia - Montalcino - Siena - Firenze 2666km

Das Album (izbrane)

• SpEkTr, g.Wankel in Katjaa je všeč

#42 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 133
  • 23 826 Sporočil:
  • Zanima me:Vse po malem.
  • Model avtomobila: Mazda 6 CD 150 2019
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 23 maj 2016 - 15:32

Potep po Goričkem

Grad ob naselju Grad: (http://www.park-gori...l/prvastran.asp)

Vulkanija (http://vulkanija.si/): zelo zanimivo in poučno na modern način

#43 Odsoten   Mraušk Mčk

Mraušk Mčk

Moravčki Dirkać

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 1 420
  • 3 107 Sporočil:
  • Zanima me:Vse kar stoji na dveh nogah!

Objavljeno: 12 junij 2016 - 13:26

Ima kdo kakšno idejo za kamp v "lijepoj njihovoj". Moja najdražja je odločila, da gremo konec meseca za en teden kampirat na morje. Ker so se avtokampi v zadnjem času spremenili v naselja z vikendicami v obliki plehnatih bajtic (ki jim, nevemzakaj, pravijo mobilne hiške), me zanima, kje se še da normalno kampirat s šotorom pa da ni kilometer do plaže. Ker mamo dva majhna mulca (eden opoldne še hodi spat) bi bilo dobro, da je ornk senca. Kakšne ideje pa da ni ravno južna Dalmacija?

#44 Odsoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
  • 28 538 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 12 junij 2016 - 13:30

Prid k nam :)

#45 Odsoten   Mraušk Mčk

Mraušk Mčk

Moravčki Dirkać

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 1 420
  • 3 107 Sporočil:
  • Zanima me:Vse kar stoji na dveh nogah!

Objavljeno: 12 junij 2016 - 14:17

Kje pa ste vi?

#46 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 7 767
  • 701 Sporočil:
  • Model avtomobila: Mazda 5 TX plus

Objavljeno: 12 junij 2016 - 17:12

Odpravljamo se na počitnice, pa malo načrtujem, kaj bi si šli ogledati. Pa bi med drugim rada otrokom pokazala tudi brod na Muri. A je tu kdo, ki bi znal svetovati, kateri brod je najboljši za to? Radi pa bi Muro s tem brodom tudi prečkali - se zapeljali na drugo stran. Ker pa bomo imeli še počitniško prikolico, bi radi našli tak brod, da bo lahko vse to peljal čez: petko, prikolico, mene, moža in štiri otroke.

Zna kdo kaj svetovati?

#47 Odsoten   Nejc1986

Nejc1986

Hyper Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 9 068
  • 3 828 Sporočil:
  • Zanima me:Carpe diem
  • Model avtomobila: Mx5 nb, xsara picasso

Objavljeno: 12 junij 2016 - 18:53

Ima kdo kakšno idejo za kamp v "lijepoj njihovoj". Moja najdražja je odločila, da gremo konec meseca za en teden kampirat na morje. Ker so se avtokampi v zadnjem času spremenili v naselja z vikendicami v obliki plehnatih bajtic (ki jim, nevemzakaj, pravijo mobilne hiške), me zanima, kje se še da normalno kampirat s šotorom pa da ni kilometer do plaže. Ker mamo dva majhna mulca (eden opoldne še hodi spat) bi bilo dobro, da je ornk senca. Kakšne ideje pa da ni ravno južna Dalmacija?

Camp glavotok na krku... miren,sencen,cist,preprost... sicer so tud te t.i. mobilne hiske,vsako leto vec,ampak jih hvalabogu ni prevec...

Edini minus je to da v kampu ni stacune,ampak sam pekarna z najnujnejsimi malenkostmi za zajtrk,osebna nega ipd. In pa gostilna. Je pa 3km stran na hribu stacuna v naselju. Ni pa "cigumiguja",stojnic ipd.
Meni osebno top kamp za spocit se...

#48 Odsoten   Katjaa

Katjaa

Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 8 021
  • 1 474 Sporočil:
  • Spol:Ženska
  • Model avtomobila: Mazda6 SportCombi
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 12 junij 2016 - 18:57

Ravnokar dobila idejo za podaljšat dopust. Iz Makarske oz. Tučepov bomo skočili že za 4 noči na Brač (Supetar). Ker sem bila tam pred 20 leti so dobrodošle kakšne ideje (kaj pogledat, če seveda ne bo prevroče za karkoli pogledat razn plaže Bol). S sabo bomo imeli tudi kolesa:)

#49 Odsoten   mazdaman

mazdaman

miapan

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 24
  • 5 270 Sporočil:
  • Model avtomobila: 6, Premacy
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 13 junij 2016 - 08:49

Ravnokar dobila idejo za podaljšat dopust. Iz Makarske oz. Tučepov bomo skočili že za 4 noči na Brač (Supetar). Ker sem bila tam pred 20 leti so dobrodošle kakšne ideje (kaj pogledat, če seveda ne bo prevroče za karkoli pogledat razn plaže Bol). S sabo bomo imeli tudi kolesa:)

Če greš na Bol, moraš vsekakor iti še na Vidovo goro, kjer je prečudovit razgled na vse strani in otoke v okolici.

• uporabniku Z M A J je všeč

#50 Odsoten   jures

jures

divjak by default

• Člani
  • 28 538 Sporočil:
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 13 junij 2016 - 09:22

- ribiška vasica Postira , ki ima nad vasjo tudi znano tovarno rib (popolnoma nova) v kateri lahko kupiš proizvode in ribe direktno (priporočeno je dopoldne)

- Med Supetarjem in Sutivanom imaš domač živalski vrt s presenetljivo veliko živali, kjer se tudi pavi in race prosto šetajo, tud kak pujs in osel...ne spomnim se imena, ampak boste našli

- cesta Postira- Pučišča je tudi izredno dobra pa manj prometna za kak izlet

- Pustinja Blaca, mal zgodovine, lep samostan, tudi muzej, možnost pršuta, maslin...

Pa verjetno veš da gre trajekt direktno iz Makarske na Sumartin, da ne hodite naokoli  :rolleyes:

• uporabniku Katjaa je všeč

#51 Odsoten   mazdaman

mazdaman

miapan

• Člani
  • 5 270 Sporočil:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 13 junij 2016 - 12:42

Živalski vrt je malo naprej od Sutivana je pa res dosti živali za videti, igrala in gostinski lokal. Sutivan je pa moja vasica :notworth: že 20 let

#52 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
  • 701 Sporočil:

Objavljeno: 13 junij 2016 - 17:16

Odpravljamo se na počitnice, pa malo načrtujem, kaj bi si šli ogledati. Pa bi med drugim rada otrokom pokazala tudi brod na Muri. A je tu kdo, ki bi znal svetovati, kateri brod je najboljši za to? Radi pa bi Muro s tem brodom tudi prečkali - se zapeljali na drugo stran. Ker pa bomo imeli še počitniško prikolico, bi radi našli tak brod, da bo lahko vse to peljal čez: petko, prikolico, mene, moža in štiri otroke.

Zna kdo kaj svetovati?

Nihče nič?

#53 Odsoten   Katjaa

Katjaa

Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 8 021
  • 1 474 Sporočil:
  • Spol:Ženska
  • Model avtomobila: Mazda6 SportCombi
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 13 junij 2016 - 18:36

- ribiška vasica Postira , ki ima nad vasjo tudi znano tovarno rib (popolnoma nova) v kateri lahko kupiš proizvode in ribe direktno (priporočeno je dopoldne)

- Med Supetarjem in Sutivanom imaš domač živalski vrt s presenetljivo veliko živali, kjer se tudi pavi in race prosto šetajo, tud kak pujs in osel...ne spomnim se imena, ampak boste našli

- cesta Postira- Pučišča je tudi izredno dobra pa manj prometna za kak izlet

- Pustinja Blaca, mal zgodovine, lep samostan, tudi muzej, možnost pršuta, maslin...

Pa verjetno veš da gre trajekt direktno iz Makarske na Sumartin, da ne hodite naokoli  :rolleyes:

O super, hvala za te info. Mi bomo v Supetarju (upam, ker še nisem dobila podatkov za akontacijo) Ja, to da grem iz Makarske vem. Ravno zato smo izbrali Brač. Sem bila sicer kot mula že večkrat v Makarsi r.

#54 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
  • 701 Sporočil:

Objavljeno: 14 junij 2016 - 17:52

Zna kdo kaj svetovati?

Kaj res ni nikogar, ki bi mu bil severo-vzhod Slovenije poznan?

#55 Odsoten   Boss

Boss

Insane Ricer

• Člani
    • ID uporabnika: 133
  • 23 826 Sporočil:
  • Zanima me:Vse po malem.
  • Model avtomobila: Mazda 6 CD 150 2019
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 14 junij 2016 - 21:30

Ker ti Prekmurci nočejo pomagat bo probal Ljubljančan. Če se ne motim je tam pri Ižakovcih en tak brod (in tudi renoviran mlin), ki še vozi preko Mure. Ko boste tam pojdite še na Goričko in si oglejte grad pri kraju Grad nato pa otroke za nagrado peljite v Vulkanijo, ki je nekakšen 3D multimedijski muzej posvečen vulkanu na Goričkem. Zadeva je resnično luštna in zabavna.

• uporabniku Z M A J je všeč

#56 Odsoten   mazdaman

mazdaman

miapan

• Člani
  • 5 270 Sporočil:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 14 junij 2016 - 22:34

A ve kdo kje bi se dalo prespati za eno noč z avtodomom v okolici čateža, krško, brežice.?

#57 Odsoten   mamica

mamica

Ricer

• Člani
  • 701 Sporočil:

Objavljeno: 15 junij 2016 - 06:47

Ker ti Prekmurci nočejo pomagat bo probal Ljubljančan. Če se ne motim je tam pri Ižakovcih en tak brod (in tudi renoviran mlin), ki še vozi preko Mure. Ko boste tam pojdite še na Goričko in si oglejte grad pri kraju Grad nato pa otroke za nagrado peljite v Vulkanijo, ki je nekakšen 3D multimedijski muzej posvečen vulkanu na Goričkem. Zadeva je resnično luštna in zabavna.

Grad in Vulkanija sta nam že poznana, vseeno hvala za predlog...

Ižakovci torej. Upam samo, da je informacija točna, ker bom drugače od moža slišala marsikaj o ženski orientaciji in ženski organiziranosti in podobno... Zna kar nergat, če mora kje obračat in se vračat, ker narobe sestavim načrt potepa... Ampak res bi rada otrokom pokazala brod čez Muro, pa da se tudi zapeljemo čez.

A ve kdo kje bi se dalo prespati za eno noč z avtodomom v okolici čateža, krško, brežice.?

Koliko se pa mudi? Imamo prijatelje v Straži pri Krškem in mi smo pred njihovo zidanico kar redni gostje. Če pa te zanima dobro vino, potem pa sploh...

Samo bi jih morala prej vprašati, kako in kaj. Kdaj bi pa to potreboval?

Sicer je pa tudi en član foruma, ki je prišel na Mazdin piknik v Lokovec s Citroënom in je nekje tam doma.

Je pa tako, da mi velikokrat prespimo kar na avtocesti na počivališču. Nikjer ni napisano, da ne smeš. Nimaš pa elektrike in odpadne vode ne moreš nikjer spustiti, a za eno noč ni tak problem, da se ne bi dalo.

#58 Odsoten   mazdaman

mazdaman

miapan

• Člani
  • 5 270 Sporočil:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 19 junij 2016 - 17:28

Koliko se pa mudi? Imamo prijatelje v Straži pri Krškem in mi smo pred njihovo zidanico kar redni gostje. Če pa te zanima dobro vino, potem pa sploh...
Samo bi jih morala prej vprašati, kako in kaj. Kdaj bi pa to potreboval?

Sicer je pa tudi en član foruma, ki je prišel na Mazdin piknik v Lokovec s Citroënom in je nekje tam doma.

Je pa tako, da mi velikokrat prespimo kar na avtocesti na počivališču. Nikjer ni napisano, da ne smeš. Nimaš pa elektrike in odpadne vode ne moreš nikjer spustiti, a za eno noč ni tak problem, da se ne bi dalo.

Gremo v sredo, poskusili bomo pa tukaj
http://www.slovenske...pal-ze-preseren

#59 Odsoten   mazdaman

mazdaman

miapan

• Člani
  • 5 270 Sporočil:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 29 junij 2016 - 14:13

Prespali smo v Spa de Klun`s (Klunove toplice). Zelo prijazni ljudje in zelo domače počutje.

https://goo.gl/photo...tbt6BPRiHoBWpP9

#60 Odsoten   Z M A J

Z M A J

Kurckej :)

• Člani
    • ID uporabnika: 185
  • 25 667 Sporočil:
  • Zanima me:Gričelazenje, box, bič voli, nasprotni spol
  • Model avtomobila: Z4, 3ka E46 & H Gecko
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 18 julij 2016 - 08:20

12 priljubljenih naravnih kopalisc!

http://kamzmulcem.si...mulci-osvezili/

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov