Skoči na vsebino

Mazda3(2014; kodo) redni servisi


Priporočeno sporočilo

Sam sem malo poklical naokoli, ?e druge serviserje. V enem drugem kraju je ceneje za najmanj 60 eur kot v MB. Torej pride prvi servis malo manj kot 200 EUR.

?e bolj sprejemljivo. V 1,5 ure kolikor traja servis, lahko greva z ?eno na eno dobro kosilo in zapravim enako denarja.

Prvi servis je mene pri?el komplet z materialom 120?, drugi pa 170?... Kje? V Ljubljani...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poobla??eni servis...btc...glede kvalitete pa mislim da mora vsak znati zamenjati olje...

 

Hvala za info. Glede kvalitete servisne usluge, predvsem "mora znati". ?al imam slabe izku?nje z dvemi poobla??enimi servisi, pa ne z Mazdo. Na enem niso zatisnili oljnega ?epa karterja, na drugem pa so polomili gumirano ro?ko od menjalnika in jo enostavno zalepili s samolepilnim trakom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Prvi servis je mene pri?el komplet z materialom 120?, drugi pa 170?... Kje? V Ljubljani...

Kako te je pri?el prvi servis 120?, ?e je mene pri?el servis 190? s tem da sem dobil olje po nabavni ceni. Skregano z logiko res. Ra?unal so 1,5h dela za faking menjavo olja in filtra, resno? Na ?kodi mi ra?unajo 0,5h za prvi servis. Zakaj menjava filtra klime ?e pri prvem servisu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menjajo v primeru, da je filter res zapacan in ga zavoljo tvojega zdravja zamenjajo :) Naj bi te opozorili in vpra?ali za menjavo, a mene niso ne obvestili, ne vpra?ali.

 

Mi je pa za drugi servis obljubil popust. Samo se bom prej pozanimal kolk ko?ta in preveril pri parih servisih o cenah.

 

1.5h norma za prvi servis in 85? samo za delo. Pri moji Octavii RS je bil prvi servis 140? pa norma 0,5h s tem da je bilo long life olje. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.