Skoči na vsebino

Avtomatski vklop lu?i


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav vsem skupaj!

 

Lepo bi vas prosil za pomo? glede avtomatskega vklopa sprednjih lu?i pri Mazdi 3 BL (2012).

 

Zadeva je slede?a. Pri nakupu vozila sem si izbral mo?nost, da se mi ob danem kontaktu s klju?em avtomatsko pri?gejo sprednji ?arometi, tudi ?e je stikalo nastavljeno na off. Torej funkcija AUTO ipd. dejansko nima funkcije. 

 

Zanima me, kako lahko to odpravim. Torej ?e bo stikalo na off, se lu?i enostavno ne bodo pri?gale in gorele bodo le pozicijske. In ?e je mo?no, da bo delovala tudi funkcija auto. 

 

Najlep?a hvala!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bo treba menjat modul ... In funkcija "AUTO" ima v sedanjem primeru le to funkcijo, da zmanjsa osvetlitev armature ponoci (ce ima seveda senzor za samodejno priziganje luci)... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ga lahko zamenjas sam ne bi vedel... Verjetno da... ce ga kje dobis :) ... Kot se spomnim iz nemskih forumov, zadeva za sestico stane okoli 150? ... 

 

Recimo tukaj >> http://www.motor-talk.de/forum/tagesfahrlicht-deaktivieren-im-mazda-6-typ-gh-bj-2008-t2225304.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokli?i na uradni servis in povpra?aj :). Zna biti, da se samo druga?e zve?e pa bo zadeva ?pilala tako, kot si ?eli? :).

Jok brate, to je mazda...jaz sem sam na svojo roko v cx7 cvikal in prevezaval kable

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sepravi ni potrebna menjava modula ? Bo? vsaj pri?paral 150e :)

Ja pa pla?al 250? elektri?arju, da ti poi??e in druga?e zve?e kable.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No in smo tukaj...sedaj ko sem pa hotel ta modul dejansko naro?iti, pa naenkrat "joj gospod, to pa kar tako ne gre", sem klical ?e nekaj drugih servisov in se jim s tem, vsaj glede na odgovore, sploh ne da ukvarjati. Imam ob?utek, da odkar je Mazda z novimi modeli postala bolj popularna, se je vsem za?elo je*** za stranke, ker imajo itak dovolj dela

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V cx7 je bil za stevci, vse je bilo treba ven. Jaz sem ga sam predelal, zato ti predlagam da se raje streniras da vzigas avto s parkirnimi.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.