Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Meni trenutno spije litr na 15kkm oz. malenkost ve? kot 3 deci na 5kkm. Generalka je bila narejena 27.01.2014. Ce mislis avto se nekaj casa imeti se splaca narediti ornk :)

Koliko km si naredil od generalke? Meni se zdi ta poraba kar precej?nja glede na to, da je od generalke malo ve? kot 2 leti. Koliko je pilo olja takoj po generalki? Jaz si prestavljam, da po generalki motor naslednjih 5 let nebi smel piti ni? sli pa skoraj ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj ti mislis, da sem kupil nov motor :D. Naredil sem 75kkm od generalke :). Sem pelkotu omenil koliko mi spije in pravi, da je to normalno oz. kr uredu.

Marsikater mojster mi je ?e povedal, da motor kak?en dcl MORA po?ret motornega olja in je to kve?jemu dobro za motor, da bo dlje deloval.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marsikater mojster mi je ?e povedal, da motor kak?en dcl MORA po?ret motornega olja in je to kve?jemu dobro za motor, da bo dlje deloval.  :prstgor:

:vskalo:  :vskalo:  :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se avto-motor uporablja normalno- se ne vrti v obrate, ?e je neko merilo od maximuma do nekje sredine na pal?ki al pa 3/2 od maximuma ni panike. ?e pa ga ?ge? pa ?re olje je tudi normalno, saj je stres na materijal, zaradi vi?jih temperatur, obremenitev + ?e ga vsaj takrat ?ge ga tudi po?ge in se nikjer ne nabira + imejte tudi v glavi to da je vsaj takrat nekaj nekje namazano, kjer pri normalni uporabi ni, tako da to ne ?koduje. Samo 1 liter na 5-6kkm je pa prehuda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ga tut kar pije, zaenkrat se nebom delal generalke..katero olje pa dolivate, jaz imam dexelio vendar razmisljam o kaki alternativi, kako je z menjavo oljnega filtra, je dovolj enkrat letno?

Probaj mogo?e z 10w-40. Pa ne Dexelio. Valvoline,Sheel ali pa Mobil 1 ,lahko tudi Motul,?e ti ni ?koda ???,?e ti ga preve? spije. Samo verjemi,da nebo neke velike razlike. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ga tut kar pije, zaenkrat se nebom delal generalke..katero olje pa dolivate, jaz imam dexelio vendar razmisljam o kaki alternativi, kako je z menjavo oljnega filtra, je dovolj enkrat letno?

Si ti resen ?

 

Filter se menja VEDNO takrat kot olje v motorju !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ti resen ?

 

Filter se menja VEDNO takrat kot olje v motorju !

Tudi ce med letom dolivam? Popije ga mi liter na 5k km in ga dolivam. Da vsakic hodim do serviserja zraven se filter menjat bom letno porabil 4 filtre in 2 kanti olja...pol se ze bolj nagibam k generalki oz. prodaji tega japonskega sranja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko dolivas ne rabis menjat filtra. Filter menjaj ob menjavi olja. Torej enkrat na 15-20 tisoc.

Ali ce prej mine 1 leto, ga ze tedaj!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem kva sploh komplicirate. Na 20k km ali eno leto ga lepo peljes k pelkotu pa ti zamenja use filtre in olje za cca. 100e pa je to to. Noben se ni bankrotiral zaradi teh 20e kolikor stane filtr.

Jaz se samo informiram:) sicer material prinesem kar sam in prisparam 20eur, ki pa je ze polovica 5l dexelie ki jo moram se za zejno mazdo cez leto kupit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.