Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jz grem pa vrjetn med vikendom tale voz mav pogledat! :bravo:

 

Sicer mi je ful ?udn, ko ne pi?e kok konjev, ker 200 jih ma itak serisko! :ne vem:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1274751

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, kokr vem ma seriskih 142 kivijev, kar pomen 194 konjev, kar zame pomen 200 oz. prej 200 kot 180! :danzoman:

 

Ja ampak me pa res mika vidt, drga? pa 2 MIO sit se mi ne zdijo neke pare za orng prefukan voz iz skupine N! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer mi je ful ?udn, ko ne pi?e kok konjev, ker 200 jih ma itak serisko! :ne vem:

?ID=1274751[/url]

 

 

joj od kdaj jih je mela pa ITR 200 pa saj ni to CTR ki jih ma serijsko 200 ITR jih ma pa kar mal manj!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa vrjetn Sajns fik?n prodat, pa ?e ne zgleda nevemkva atraktivno! <_<

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1270171

 

Ta si je tud za?elu nemogo?e :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer stvar okusa, sam men je voz vse prej kot atraktivn, pa tut 96 letnik, se prav 11 let str avto! :blink:

 

Bi pa raj tole kupu, res da ma ?e dodatnih 11 let, sam je pa Por?, sm pa sicer pr?akvov da ma nad 200 kon?kov! :D

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1156966

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer stvar okusa, sam men je voz vse prej kot atraktivn, pa tut 96 letnik, se prav 11 let str avto! :blink:

 

Bi pa raj tole kupu, res da ma ?e dodatnih 11 let, sam je pa Por?, sm pa sicer pr?akvov da ma nad 200 kon?kov! :D

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1156966

 

Pa to ni pravi Por?e - pravi je samo 911 - to pa je neka nem?ka ?katlica.... :hohoho::bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res,ta Porsche mi pa nikoli ni sedel,ne vem zakaj. :ne vem: Kot je ?e Komar reko,edini pravi Porsche je 911! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam pa ?e perfomanse niso bohve kaj. <_< V uradnem letaku Nissana 200SX pi?e prav direktna primerjava s tem avtom in v vsakem pogledu vklju?no s ceno ga 200SX potol?e. :hohoho: Por?e ?e ga ?e nabavlja? mora biti 911 to je prava zadeva vse ostalo so bolj drobtine za tiste, ki bi radi imeli por?a za vsako silo. :P

Druga?e pa 2 meni zelo v?e?na oglasa:

?tevilka 1! Teoretni?no dosegljiv ampak kdo mi bo dajal pa za registracijo, bencin in vzdr?evanje? :(

No ja tudi ta ni slab samo mi je malo sumljiv. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja simon, pocen so tele zadevce, ?eprov men pa je oblika ?ist mim, por? mi je simpati?n zarad dvi?nih lu?i, kva ?em! :ne vem: sramezljiv

 

A pol bi vam blo tole bl kjut?

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1257039

 

Men pa tale fuuuul preozek deluje in nikakor ne potegne, sploh ?e ga ho?jo nekteri ob bok rde?im strojem vzporedno postavlat! ;):hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil,definitivno je tale drugi Por? bolj?a izbira! :bravo: Oblika je ve?na! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi? si hro??a sej ma lih tko dve okrogli lu?i spredaj ko porshe!!!

Podobnos je velka :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je ?e bolj?a smer (cena tudi)...edino, tega jaz zastonj ne bi mel - kot da bi ga ravnokar iz blata potegnili (znotraj mislim) - za bruhat, kej ?e ni sli?al za vodo in viledo - picajzl d.o.o. :hohoho::P:ouje:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je pa tole ultimativen voz k bi ga mel na 1. mestu the stroj

na 2. mestu je ?e en the stroj

3. mesto moj moj

pa ?e bi se dal na?tevat pa se mi ne ljubi :D

 

aja mislim tole si poglejte ne... kak je enim dolgcajt sucker :dudek:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,kraljica skor ne more bankrotirat! :P:hohoho: Druga? pa luksus avtek! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.