Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Bolj točno, če veš kaj več? Jaz sem slišal, da so prve generacije boxer dizlov imele nekaj grešk. Za novejše nisem nič slišal...:zvizga:

Kupi bencinarja ja veš,da Japonci ne znajo delat dizle......😜

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Bini napisal:

Kupi bencinarja ja veš,da Japonci ne znajo delat dizle......😜

 

Zadnjič sem se pogovarjal z enim mehanikom in je rekel, če boš kupoval japonca dizla kupi hondo:bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj točno, če veš kaj več? Jaz sem slišal, da so prve generacije boxer dizlov imele nekaj grešk. Za novejše nisem nič slišal...:zvizga:
Pr teh boxer dizlih je treba zrihtat eno zadevo v ležaju gredi, koliko je meni znano. Vsi slej kt prej zaribajo. Na FB je en mojster za njihove motorje Nace King, k rihta to. Baje je dobrega jurčka, da vse skupi odpre, menja, porihta, pol pa ni več bojazni, da bi ti ribnil.

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je FuManchu napisal:

Jaz vedno ko kupujem avto imam nekaj jurjev € na rezervi ravno za take pizdarije. Se določene zadeve porihtajo in piči dalje. 

Pravilno razmišljanje. Tako se kupuje avto. Sicer pa se mi zdi, da smo začeli malo pretiravati v zvezi z japonskimi dizli. Kolega, glasbenik iz Milana ima sedaj na svoji 6- ki,dizelci, prevoženih 325 Kkm brez nekih velikih problemov. Resda vozi veliko po avtocestah ampak vseeno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Pravilno razmišljanje. Tako se kupuje avto. Sicer pa se mi zdi, da smo začeli malo pretiravati v zvezi z japonskimi dizli. Kolega, glasbenik iz Milana ima sedaj na svoji 6- ki,dizelci, prevoženih 325 Kkm brez nekih velikih problemov. Resda vozi veliko po avtocestah ampak vseeno. 

To je to, tudi naši Citrončki grejo kot urca na dolge ture in 70% AC do 400kkm in naprej..... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je FuManchu napisal:

Bolj točno, če veš kaj več? Jaz sem slišal, da so prve generacije boxer dizlov imele nekaj grešk. Za novejše nisem nič slišal...:zvizga:

 

tut pr novejših niso napake zginle zato so pa prenehal z izdelovanjem dizelskih boxerjev.

Zalo rado je lomlo glavne gredi

 

Subaru bencinar pa nimaš kej falit

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

tut pr novejših niso napake zginle zato so pa prenehal z izdelovanjem dizelskih boxerjev.

Zalo rado je lomlo glavne gredi

 

Subaru bencinar pa nimaš kej falit

👍👏👏👏

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

tut pr novejših niso napake zginle zato so pa prenehal z izdelovanjem dizelskih boxerjev.

Zalo rado je lomlo glavne gredi

 

Subaru bencinar pa nimaš kej falit

Če bi bilo kaj izbire bi šlo. Imaš nekaj atmosfercev, ki pa mi ni po godu ravno. Sem slišal, da so odpravili težave z tem, da so dali noter CVT:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je FuManchu napisal:

Če bi bilo kaj izbire bi šlo. Imaš nekaj atmosfercev, ki pa mi ni po godu ravno. Sem slišal, da so odpravili težave z tem, da so dali noter CVT:D

CVT... 🤪🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so pa padle v oči tele 18-ke.

platisca-mazda-18col-slika-31809390.jpg
WWW.BOLHA.COM

Platisca Mazda 18col Original platisca potrebna obnove. Komplet 60,00€


Potrebno bi jih bilo speskat, pobarvat na novo, ampak se mi zdi, da bi stroškovno prišel še vedno vredu čez, na koncu.
Kaj pa vi mislite?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je samSimon napisal:

Men so pa padle v oči tele 18-ke.

platisca-mazda-18col-slika-31809390.jpg
WWW.BOLHA.COM

Platisca Mazda 18col Original platisca potrebna obnove. Komplet 60,00€


Potrebno bi jih bilo speskat, pobarvat na novo, ampak se mi zdi, da bi stroškovno prišel še vedno vredu čez, na koncu.
Kaj pa vi mislite?

Če niso zvite, se splača. So pa res zanemarjene. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so pa padle v oči tele 18-ke.
platisca-mazda-18col-slika-31809390.jpg WWW.BOLHA.COM
Platisca Mazda 18col Original platisca potrebna obnove. Komplet 60,00€
Potrebno bi jih bilo speskat, pobarvat na novo, ampak se mi zdi, da bi stroškovno prišel še vedno vredu čez, na koncu.
Kaj pa vi mislite?
Pr Koritniku daš 180€ za komplet peskanje pa barvanje pa bojo k nove za 240€.

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha J.J., ker so tako grde, da niti profita ne rabim, samo da grejo stran in ne na avto? 😄
Men osebno niso neki ekstra napačne, običajne 5 krake mi manj potegnejo. Seveda bi pa rajši videl, da ma kter forumaš kake cenovno ugodne 18'', za prodat, po možnosti še s kakimi gumami, za  sezono/dve 😇

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha J.J., ker so tako grde, da niti profita ne rabim, samo da grejo stran in ne na avto?
Men osebno niso neki ekstra napačne, običajne 5 krake mi manj potegnejo. Seveda bi pa rajši videl, da ma kter forumaš kake cenovno ugodne 18'', za prodat, po možnosti še s kakimi gumami, za  sezono/dve
Niti ne zato. men so všeč in za 300 bi zihr šle. Fora je ta, da jih nimam več za dat kam, ker nimam več Mazde...

Poslano z mojega M2101K6G z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.