Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 42 minutami je robz napisal:

U tnx za info, vse kar pije do 9l mestne voznje mi je ok:) a obstatja tudi karavanska razlicica tega Aurisa, ali je samo Avensis?

Obstaja v novejši razlicici. Imenuje se Auris TS. 

 

Sočasno s tem Aurisom,ki so ga prilepili tu gor (prva generacija), pa je bila corolla karavan. Malo so se igrali s poimenovanjem, tako da je nekaj časa Auris bila oznaka za hatchbacke, potem za hatcbacke in karavane (s priponko TS), corolla pa je bila 4vratna. V najnovejši generaciji pa so zapustili ime Auris in je spet vse Corolla.

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Nejc1986 napisal:

Specialka gre preverjeno notri :) prtljaznik ne pride v poštev :)

 

ampak ja,pogrešam čase karavanskih Cliov,Ibiz in podobnega. Bili so grdi,ampak hkrati prostorni za malo denarja.

Kupil bi nov avto za 12.000 -14.000 in bi potem v njega tlačil specialko???? A se ti nič ne smili????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je robertk6 napisal:

Kupil bi nov avto za 12.000 -14.000 in bi potem v njega tlačil specialko???? A se ti nič ne smili????

A specialka?:) 

 

Ne, resno; pač bajka ne maram dajat na streho ali kljuko. Poraba naraste in zoprn občutek mi je voziti nekaj na strehi plus to da pozimi redno hodim kolesariti na Kras in da je bajk izpostavljen soli, dežju in snegu ter megli na poti do tja... No go.  Raje si vzamem 3minute in dam bajk notri. V xsari to delam že 10let in ni ob tega niti ene praske in nič umazanije.

 

Ok,v cliotu bi se šel Tetris in verjetno bi malo peezdil kdaj zraven,ampak avto se bolj uničuje s čim drugim,kot s tem da se da bajk v prtljažnik .

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Specialka sem mislil ja.....obstajajo tudi cerade za kolesa, mislim da je 100x bolje ga peljati na strehi kot pa ga tlačiti v prtljažnik. Ko sem še sam aktivno bajkal me je prav srce bolelo ko sem specialko za 4500 tlačil not pa je takrat bila pri hiši Omega karavan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je robertk6 napisal:

Kupil bi nov avto za 12.000 -14.000 in bi potem v njega tlačil specialko???? A se ti nič ne smili????

 

A ne kupiš nekaj za to, da ti služi?

Če ima možakar potrebo po tem, da prevaža bicikl v avtu, zakaj pa ne?

A avto kupiš za to, da ti služi ali zato, da boš lepega prodal naslednjemu lastniku?

 

Sem namreč kmet, pa s hribov doma, pa določenih reči ne zastopm tanartabol. Mi lahko kdo razloži?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je robertk6 napisal:

Specialka sem mislil ja.....obstajajo tudi cerade za kolesa, mislim da je 100x bolje ga peljati na strehi kot pa ga tlačiti v prtljažnik. Ko sem še sam aktivno bajkal me je prav srce bolelo ko sem specialko za 4500 tlačil not pa je takrat bila pri hiši Omega karavan.

Mah kaj pa vem. Pomojem je večji problem dež, vlaga,megla, ki srecajo kolo na strehi. Pa tele cerade; to ni ok za moje pojme. 

 

Meni se zdi najbolse mesto za kolo v avtu. Če pa ni prostora, pa na kljuki. 

 

Pa saj privezes kolo v avtu,nima kam pobegniti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Slivka napisal:

 

A ne kupiš nekaj za to, da ti služi?

Če ima možakar potrebo po tem, da prevaža bicikl v avtu, zakaj pa ne?

A avto kupiš za to, da ti služi ali zato, da boš lepega prodal naslednjemu lastniku?

 

Sem namreč kmet, pa s hribov doma, pa določenih reči ne zastopm tanartabol. Mi lahko kdo razloži?

@Slivkanisem mislil na avto ......na specialko če se mu ne smili

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Mah kaj pa vem. Pomojem je večji problem dež, vlaga,megla, ki srecajo kolo na strehi. Pa tele cerade; to ni ok za moje pojme. 

 

Meni se zdi najbolse mesto za kolo v avtu. Če pa ni prostora, pa na kljuki. 

 

Pa saj privezes kolo v avtu,nima kam pobegniti. 

 

 

Če kupiš ono pravo pokrivalo za kolo je čisto OK , saj vem da nima kam pobegnit ampak problem so razne praske ki znajo nastat ob tem 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je robertk6 napisal:

@Slivkanisem mislil na avto ......na specialko če se mu ne smili

Če kupiš ono pravo pokrivalo za kolo je čisto OK , saj vem da nima kam pobegnit ampak problem so razne praske ki znajo nastat ob tem 😉

Sam čist tko... Če smo že odplavali iz teme,pa dajmo čist odplavat... Poznam veliko kolesarjev; kolesom dajemo imena, pucamo jih po vsaki vožnji, doktoriramo iz števcev in gonilk (in iz vseh ostalih delov). Z boljšimi polovicami se kregamo, ker ne zastopijo ,da mora biti kolo v sobi. S hotelirji v Dolomitih se kregamo,ko želimo imeti kolo v sobi.  Bidon mora biti barvno usklajen s štunfi. In tako naprej in tako naprej... Skratka, pazimo na kolesa.

 

No,ubistvu si prvi,ki ga poznam,ki dojema vožnjo na strehi kot varnejšo za samo kolo,kot vožnjo v avtu. Res. Ponavadi vsi kupujemo avte,kamor bomo spravili vsa kolesa. Malo privezes, stiropor med kolesa,če jih voziš več in to je to. Če se pa popraska ,se pa popraska. Tko... Ni konec sveta. Potrošna roba je to . Še zmeraj je to samo stvar. 

 

Tako kot je Slivka napisal ; iz dneva v dan gonim(o) ta skupek karbona in plastike , po njemu teče švic, sladke pijače in še kaj , vsako kolo slej ko prej odleti po cesti. Če bom pa  v petih letih pridelal 3praske zaradi vožnje v toplem avtu... jah,bo pa kolo imelo 3praske .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Nejc1986 napisal:

Sam čist tko... Če smo že odplavali iz teme,pa dajmo čist odplavat... Poznam veliko kolesarjev; kolesom dajemo imena, pucamo jih po vsaki vožnji, doktoriramo iz števcev in gonilk (in iz vseh ostalih delov). Z boljšimi polovicami se kregamo, ker ne zastopijo ,da mora biti kolo v sobi. S hotelirji v Dolomitih se kregamo,ko želimo imeti kolo v sobi.  Bidon mora biti barvno usklajen s štunfi. In tako naprej in tako naprej... Skratka, pazimo na kolesa.

 

No,ubistvu si prvi,ki ga poznam,ki dojema vožnjo na strehi kot varnejšo za samo kolo,kot vožnjo v avtu. Res. Ponavadi vsi kupujemo avte,kamor bomo spravili vsa kolesa. Malo privezes, stiropor med kolesa,če jih voziš več in to je to. Če se pa popraska ,se pa popraska. Tko... Ni konec sveta. Potrošna roba je to . Še zmeraj je to samo stvar. 

 

Tako kot je Slivka napisal ; iz dneva v dan gonim(o) ta skupek karbona in plastike , po njemu teče švic, sladke pijače in še kaj , vsako kolo slej ko prej odleti po cesti. Če bom pa  v petih letih pridelal 3praske zaradi vožnje v toplem avtu... jah,bo pa kolo imelo 3praske .

Se popolnoma strinjam z prvim odstavkom , kar se pa tiče prevoza kolesa pa nikjer nisem omenil da je na strehi varneje ......govorim o kljuki. No ko boš dal 5000 za kolo te bom vprašal če ti bo vseeno za tiste 3 praske, kar se pa tiče švica in  sladkih pijač ....to se vse umije praske pa ne grejo stran. Sicer kot kolesar točno veš o čem govorim.  Če pa kolo slučajno odleti po cesti pa itak potočimo solze.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je robertk6 napisal:

Se popolnoma strinjam z prvim odstavkom , kar se pa tiče prevoza kolesa pa nikjer nisem omenil da je na strehi varneje ......govorim o kljuki. No ko boš dal 5000 za kolo te bom vprašal če ti bo vseeno za tiste 3 praske, kar se pa tiče švica in  sladkih pijač ....to se vse umije praske pa ne grejo stran. Sicer kot kolesar točno veš o čem govorim.  Če pa kolo slučajno odleti po cesti pa itak potočimo solze.

Ja kljuka je fajn zadeva.  Ampak vsakic jemati prljaznik dol, nesti prtljažnik v klet ... Pač plusi in minusi , tako kot povsod. Nevem,mene zelo odbija voziti kolo na zunanjosti avta. Konec koncev se ti kdo zaleti v rit...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Berem da ima Auris tudi turbobencinski motor, torej ima turbino. Potem je 1.33 mašina podobna Fordovi 1.0 (125km)? Ali se motim? Sicer je razlika tudi 3valjni vs 4 valjni?

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Auris se spreminja. Novi je privlačnejši, nižji in bolj prepričljiv, s posodobljenim in bolj dinamičnim podvozjem, pa tudi cenovno bolj prilagojen.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je robz napisal:

Berem da ima Auris tudi turbobencinski motor, torej ima turbino. Potem je 1.33 mašina podobna Fordovi 1.0 (125km)? Ali se motim? Sicer je razlika tudi 3valjni vs 4 valjni?

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Auris se spreminja. Novi je privlačnejši, nižji in bolj prepričljiv, s posodobljenim in bolj dinamičnim podvozjem, pa tudi cenovno bolj prilagojen.

 

1,33 je brez turbine. Veriga, 4valjnik, 100konjev

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je robz napisal:

 

Hm, a prav gledam?

 

Capfgfdgfdture.JPG.cd008ace8dad76f5c11ff4059a4a7616.JPG

Kolikor jaz vem,so vse 1.33 brez turbine. Nasledil ga je 1.2 turbobencinar. 

 

Razen če je obstajala močnejša 1.33 s turbino; ve kdo kaj o tem ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je dvorjan napisal:

Toyotin 1.33 je atmosferc (brez turbine), poznejsi 1.2T pa je turbo ... Prvi je res vzdrzljiv.

 Je mozno da je do l.2013 turbobencinar, od 2014 naprej pa atmosferc? V moj budget namrec pade starejsi model.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je robz napisal:

Pozna kdo tole mazdo? Nic sicer ne pise o lastnikih, karamboliranosti in poreklu.

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda3 2.0i TX i-STOP, letnik:2010,4200 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Uuu tole je pomoje enak motor kot v prejsnji generaciji GTA varianta 💪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od tega:

 

FB.WATCH

Uf, krč v nogo je med vožnjo🏎️💨 kar nevarna in draga reč. Nasvet, da vam še malo pomagamo - 🪞špegli so v avtu z namenom😁 #pricakujNepricakovano...

 

in tega:
 

WWW.FACEBOOK.COM

Jah, ni blo glih pametno tole, ane😶🌫️ Fejst mim💨 pihnu🤦‍♂️ . Sicer ni opravičilo ampak je bil voznik v postopku vsaj zelo korekten. #varnost...

 

do tega:

 

WWW.AVTO.NET

Toyota Yaris GRMN 361 400, letnik:2019,22000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 19. 1. 2022 ob 9:14 je NevLado napisal:

Tale zgleda res lepo!

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revolution Top èrno usnje, letnik:2019,27300 EUR :: www.Avto.net ::

 

Kaj a se res ne najde kupec za to 6-tko? 😄 Še vedno na voljo 🙂 Pa cena je bila na začetku cca. 2k višja se mi zdi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.