Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je Janez007 napisal:

Zamujena priložnost ne vrne se nobena. :( 2 leti in pol stara Mazda CX-3 se je včeraj ob 15:21 prodajala za pol cene 🙃 in menda prodala v nekaj minutah. Ne moreš verjet.

 

image.png

image.png

 

image.png

Pa, za to ceno  bi jo še jaz kupil. 😊

Kaj pa je bilo  narobe z njo? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Pa, za to ceno  bi jo še jaz kupil. 😊

Kaj pa je bilo  narobe z njo? 🤔

Sem klical ob 17h, se ni noben oglasil, dobil sem nazaj samo SMS "Je že prodana, hvala".

Taki se sicer prodajajo okoli 19.000 € ... Nekdo je poleg avta dobil še darilo 5.000€

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Sem klical ob 17h, se ni noben oglasil, dobil sem nazaj samo SMS "Je že prodana, hvala".

Taki se sicer prodajajo okoli 19.000 € ...

Saj zato. Verjetno so rabili denar na vrat na nos in je bila vsaka ura pomembna. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Alex napisal:

Saj zato. Verjetno so rabili denar na vrat na nos in je bila vsaka ura pomembna. 🤔

Dvomim (pisalo je "zadnja cena"). Morda je bila pri kakšnem preprodajalcu, ki ji je ponudil 13.000, potem pa si je zadala nalogo, da pridobi 200 €. 😅

Vse skupaj mi je zelo čudno, se pa sekiram, da ob 15:21 nisem gledal oglasov, da bi bil prvi, ampak sem dremal. 😪 Takega za to ceno kupim takoj v miže.

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je NevLado napisal:

Napiši da daš 15k in iščeš točno takšno za ženo :prstgor:

Prepis je itak šele jutri :lol:

Sem ponudil 14.000, pa nič. 😃

 

Sem kupoval na Bolhi RAM prejšnji teden, se vse zmenim, potem me pa tip kliče nazaj, da ga je prodal nekomu, ki je klical za mano in ponudil več ... take bi pa nekam poslal ... Če drugega ne, bi me moral tip obvestit in povedat, da ima boljšo ponudbo, da lahko tudi sam ponudim več ...

 

Popravljeno od Janez007
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole je definitivno SCAM 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo in ravno najdu še en tak SCAM 

profil in page sta bila narejena manj kot 1 uro nazaj, komentiranje je seveda izklopljeno, zanimivo mi je da takih strvari nemorš prijaviti kot SCAM, če prijaviš pod nekaj drugega, pa dobiš prijazno sporočilo FBja da ta post/oglas ne krši nobenih "predpisov"  ...  

Screenshot 2022-07-17 113758.png

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, ha. Jera nategancija. Ta isti model je hotel meni kao na FB donirati 50 K€. 🤣🤣

In potem, ko sem ga malo zaj.. val je napisal, da me bo prijavil. Ko sem mu odgovoril, da sem ga prijavil policiji je vse poste za nazaj zbrisal, pra tako profil na FB. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Sem ponudil 14.000, pa nič. 😃

 

Sem kupoval na Bolhi RAM prejšnji teden, se vse zmenim, potem me pa tip kliče nazaj, da ga je prodal nekomu, ki je klical za mano in ponudil več ... take bi pa nekam poslal ... Če drugega ne, bi me moral tip obvestit in povedat, da ima boljšo ponudbo, da lahko tudi sam ponudim več ...

 

Jah tle bi napisal za RAM-e :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Janez007 napisal:

20 € za 2 x 8 GB ...

pol 16gb :). nov je cca 50€

mal na FB market place poglej. se kup RAMa prodaja, kolker sem gledu se dobi za 40€. mogoč lahk pa ceno mal zglihaš. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 18. 3. 2022 ob 9:37 je NevLado napisal:

Evo eno lepo G194 po pošteni ceni

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revolution, letnik:2018,23800 EUR :: www.Avto.net ::

 

Tole sem po mesecih premisljanja in nabiranja novcev (predvsem drugega) na koncu tudi vzel 14 dni nazaj...sem jo ze nalozil in smo ze na dopustu. Super zadovoljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SeekK napisal:

Tole sem po mesecih premisljanja in nabiranja novcev (predvsem drugega) na koncu tudi vzel 14 dni nazaj...sem jo ze nalozil in smo ze na dopustu. Super zadovoljen.

Supersko, kdaj nam jo predstaviš?

 

Sem že pozabil, kaj sem takrat prilepil :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je dvorjan napisal:

Hehe, pa sem ravno to razmišljal, da oglasa @Janez007 ni več na avtonetu in da ima tale šestica novega lastnika. To je pošten avto, naj ti dobro služi.

Malce zastarel, a naj bo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.