Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Janez007 napisal:

Evo ga, spet ena zanimiva Mazda 6, tokrat CD175 letnik 2017. 😮

 

Nov motor in turbina - julija 2021 pri 72124 prevoženih kilometrov

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17573549&display=Mazda Mazda6

 

image.png

 

image.png

 

 

tole za moje pojme ni ravno best buy, sploh pa ne za tako ceno....nasvet = obvoz :), zagotovo kaki švero, jul.21 je bil menjan motor pri 72k km, sedaj ima pa nov motor 89k km.....kaj so jih prišteli k tistim 72k km in z novim naredili 17k km, ali so jih z novim v enem letu 89k km.....5.let star avto pa zamenjano polovico :)

 

 

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je sportman333 napisal:

tole za moje pojme ni ravno best buy, sploh pa ne za tako ceno....nasvet = obvoz :), zagotovo kaki švero, jul.21 je bil menjan motor pri 72k km, sedaj ima pa nov motor 89k km.....kaj so jih prišteli k tistim 72k km in z novim naredili 17k km, ali so jih z novim v enem letu 89k km.....5.let star avto pa zamenjano polovico :)

 

 

Je vprašanje, če so sploh zamenjali motor. Pod "nov" motor jaz smatram motor z 0 prevoženi kilometri. 

Najbrž so se zatipkal in so hoteli napisati "novi kilometri na, števcu".

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Je vprašanje, če so sploh zamenjali motor. Pod "nov" motor jaz smatram motor z 0 prevoženi kilometri. 

Najbrž so se zatipkal in so hoteli napisati "novi kilometri na, števcu".

Saj je izpisek iz servisa priložen in imaš menjava motorja pri 72124 km gor označeno iz pooblaščenca izpis.

 

Avto ima pa vse skup 89 tisoč.

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je NevLado napisal:

Saj je izpisek iz servisa priložen in imaš menjava motorja pri 72124 km gor označeno iz pooblaščenca izpis.

 

Avto ima pa vse skup 89 tisoč.

Temu print-outu jaz ne bi ravno verjel, tudi eservisna knjiga verjetno ni več secured, tako da....podobno kot potrdila (original in fake) za covid cepljenje, in druge zadeve...

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AVTOLOG.SI

Brezplačno VIN iskanje, na podlagi odprtih podatkov iz portala OPSI. Poročilo o zgodovini vozila - kilometrina, ali je bilo vozilo uvoženo...

 

 

96e7eba719a459a87ffd571a489316d7b7ae9c811f35e3a13cae10d3cb3b5fc0.pdf

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je sportman333 napisal:

Temu print-outu jaz ne bi ravno verjel, tudi eservisna knjiga verjetno ni več secured, tako da....podobno kot potrdila (original in fake) za covid cepljenje, in druge zadeve...

Imaš prav, a v tem primeru dvomim. Ves čas ga je imela pravna oseba, ves čas na istem servisu.

 

V digitalni Mazdini servisni knjigi pa itak ne piše nič posebej uporabnega. Menjali so motor in turbino in to v digitalni servisni zgodovini sploh ni zavedeno. 🙃 Vse ostalo, tudi mnogo nepravilnih podatkov pa je, že če sodim po svojih. 

 

So vam na pooblaščenem Mazda servisu že kdaj kaj menjali pod garancijo? Ste dobili potem kakšno potrdilo o menjavi, da imate v svoji dokumentaciji dokaz? Sam se ne spomnim. A ni to vsaj nenavadno, če že ne čisto neprofesionalno? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Če je lepo porihtan,zakaj se sploh prodaja.....🤔🧐🙃

In če mene vprašate, bi se prej prodal, če se popravilo sploh ne bi omenjalo, sploh pa, ker ima že itak tako malo km, da vsakega potencialnega kupca oba podatka skupaj samo šokirata. In seveda prodal po tržni ceni okoli 17.000, ne pa 25.000. 😮

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je sportman333 napisal:

Temu print-outu jaz ne bi ravno verjel, tudi eservisna knjiga verjetno ni več secured, tako da....podobno kot potrdila (original in fake) za covid cepljenje, in druge zadeve...

A poznamo kak primer, kjer so dejansko sfejkal mazda servisno knjigo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je NevLado napisal:

A poznamo kak primer, kjer so dejansko sfejkal mazda servisno knjigo?

Pri prvi seriji 6-k,ki so bile uvožene iz Italije, je bila vsaka druga servisna knjiga fejk. Takrat se je uvažalo veliko avtov od lizing hiš z nešteto številom kilometrov.. In po uvozu so imele kar naenkrat vse okoli 40-50000 km. 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Alex napisal:

Pri prvi seriji 6-k,ki so bile uvožene iz Italije, je bila vsaka druga servisna knjiga fejk. Takrat se je uvažalo veliko avtov od lizing hiš z nešteto številom kilometrov.. In po uvozu so imele kar naenkrat vse okoli 40-50000 km. 

 


Ampak to je bil v casih, ko se ni bilo elektronske servisne knjizice ampak papirnata… Tiste so itak na veliko fejkali… sploh pri uvozu od leasing his iz Italije… Sedaj je pa tako, da imajo v DSK ponavadi vnesen samo prvi servis ob dobavi… ;) 

 

Zato je oa fino, ce imas poleg se racune servisov… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je NevLado napisal:

Dobro, ampak če ne zaupaš digitalni servisni knjigi, potem džabe da kupuješ auto :D 

 

Vprašanje čemu potem sploh zaupaš v življenju

Videl in doživel sem že marsikaj. 😉 Grem spet na drugo področje - spomnim se renomiranih slovenskih uvoznikov električnih aparatov, ki so ponarejali certifikate. To je bilo še v časih pred vstopom v EU.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tej facelift verziji mi je armaturna plošča noro všeč, pred FL pa obupna. :)

 

 

WWW.AVTO.NET

Chevrolet Corvette , letnik:1992,14000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AVTO.NET

Jaguar XJ Xj 12 starodobnik, letnik:1982,6600 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.