Skoči na vsebino

cena: vdrt zadnji odbija? in po?ena plastika od lu?i


Priporočeno sporočilo

Tule je v prvi fazi dilema ali po?timati aktualni odbija? ali vzeti drugega, ker bi bilo potrebno primerjati stro?ke enega in drugega. V nadaljevanju pa priporo?am oba mojstra, s katerima sem imel sedaj Mazda?kega opravka; Lak Tom d.o.o. (Pelkov sosed) in pa AC Tomc iz bli?ine Vrhnike.  :bravo:

 

Lu? pa SILUX, kjer imamo ?lani Mazdaklub.si konkreten popust.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce mas parking je zastonj

Ce ni kake odbitne fransize :)

 

Drugace pa samo z vedrom vroce vode polijes pa se bo vrnu v prvotno obliko ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ni kake odbitne fransize :)

 

Drugace pa samo z vedrom vroce vode polijes pa se bo vrnu v prvotno obliko ;)

A to je res kak?en trik, ki deluje?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva, a dejansko je vn skocu k si su z vroco vodo cez ? Luc dobis za male pare na avtoodpadu, zamenjas jo pa tudi sam v dveh minutah (2 sraufka).

Jep! Vro?o vodo po?asi zliva? na odbija?. Plastika se segreje. Potem z roko z notranje strani odbija?a potisne? na ven in se kar poravna. :) Lahko si popoln antitalent pa ti uspe.

 

Bom poizkusil najti kak?en odpad. Hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam MB, pa ni nikjer odbitnih v primerjavi z drugimi zav.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odvisno katero zavarovanjen imas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi bilo seveda super! Preverjeno?

 

Edit: Deluje, hvala Dejan!

 

nq-Lenovo.jpg

Malenkost ;)

Parkingi so brez odbitne razen neki osnovni pri zavmb kjer bedno doplacas 75

Ja pac, ponavad ti agenti nabijejo, da mas full popusta, ampak tuki je pol caka ravn v odbitnih fransizah, zato pa je lohk full popusta :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok pa mora biti vro?a voda?

Jaz sem jo segrel do vretja in nato pustil 2min, da se malenkost ohladi.

Kva, a dejansko je vn skocu k si su z vroco vodo cez ? Luc dobis za male pare na avtoodpadu, zamenjas jo pa tudi sam v dveh minutah (2 sraufka).

Ni potrebno sneti nobenega dela avta?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za zadnje kolikor jest vem ne. Sta samo dva sraufka to je pa to (vsaj tako je pri lumuzinski izvedbi).

 

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/avtodeli-ostalo/mazda-6-zadnje-luci-luc-zaromet-zarometi-zadnja-lev-in-desna-1298226171.html?aclct=1472669796&kw=mazda+6+zadnja+lu%C4%8D

 

Od 2:00 dalje

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Za zadnje kolikor jest vem ne. Sta samo dva sraufka to je pa to (vsaj tako je pri lumuzinski izvedbi).

 

http://www.bolha.com/nadomestni-deli/avtodeli/avtodeli-ostalo/mazda-6-zadnje-luci-luc-zaromet-zarometi-zadnja-lev-in-desna-1298226171.html?aclct=1472669796&kw=mazda+6+zadnja+lu%C4%8D

 

Od 2:00 dalje

 

Hvala! Je bilo cisto enostavno, odbijaca ni treba sneti, kot si rekel.

 

Luc sem pa kar novo vzel preko neta na "buycarparts". Imajo super servis strank. Ko sem oddal so me poklicali, se zahvalili za narocilo in me potem prosili se za ?asijo, da so preverili ali pa?e na moj avto. Potem so me tudi redno obves?ali kako je z mojim naro?ilom. Odli?en servis strank. Cena je pa bila 50?. Nova original bi bila 150?, ma se ne vidi razlike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.