Skoči na vsebino

Kupiti Mazdo 3?


Odisej

Priporočeno sporočilo

Preveril v ve?ih. V katerokoli gre? gledajo centralni sistem Mazde Slovenije avtomobilov v prihodu, noben pa ne zna povedati, ?e bodo podalj?ali promocijo. Za CX-3 je recimo niso. Karkoli po naro?ilu je ?akalna doba cca. 5 mesecev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, no to nisem bil prepri?an ?e sem prodajalca prav razumel, ali gleda v skupni bazi ali ne. Torej ja. Glede ?akalne dobe je meni isto rekel ja. Je pa tako, da za cx-3 niso podaljsali, ker pride popolnoma nov ven. Vsaj tako je meni obrazlo?il, pa sploh baje ni ve? zaloge ( no, vsaj velike ne ). Ta je imel recimo le ?e testnega na voljo. 

Kakorkoli, danes sem bil ?e na testni z Leonom ( 1.4 tsi fr ), sedaj pa me ?aka nekaj tednov razmi?ljanja, gledanja slik, odlo?anja,... vsekakor je Leon veliko odzivnej?i ( turbo pa? ). 

?e potegnem ?rto, imel bi oba avta, a ?e se odlo?im za Leona, se bom zaradi vnaprej znanih te?av z barvo pri Mazdi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem no, jaz se zaradi te?av z barvo ne bi odlo?il za avto, ki mi je manj v?e?...vzami dvoslojno barvo (rde?a ali machine grey)...naj pa bi bil 1.4 TSI kar problemati?en motor, malo pogooglaj po spletu, tako da raje 2.0 atmosferc, ki je preizku?en...?e se bo? ?e odlo?il za leona potem vzami nov motor 1.5 tsi (130 ali 150 km), ki zamenjuje 1.4 tsi, osebno 1.4 tsi ne bi vzel...Je pa glede na to, da ima leon turbino, vo?nja teh dveh avtomobilov ?isto druga?na...?e ho?e? pri Mazdi 2.0 dinamiko potem ga mora? dr?ati nad 3000 min-1...je pa tudi tako, da ?ez eno leto pride nova mazda 3 in pa tudi leon je ?e na koncu svoje ?ivljenjske poti, saj je facelift ?e bil nekaj let nazaj, mogo?e te to sploh ne moti, tako da samo opozorim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja z verigo, pa olje pijejo...samo ti novi bi naj imeli ?e jermen in ne verige ampak glede na to, da je 1.5 tsi namesto 1.4 je edina pametna odlo?itev, ?e je ?e avto iz VW koncerna, da se vzame novi motor 1.5.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem no,jaz poznam dva primera ki nimata nikakrsnih problemov. En avto je star ze kaksnih 8 let, drugi pa 3. Bom pa vsekakor prebral se forume na to temo. Odlocitev se tako ni koncna.

Res je da mi je mazda oblikovno najlepsa, a leon ni dalec za njo. Tako da to na koncu ne bo igralo odlocilne vloge. Pac sestet vse pluse in minuse pa se potem odlocit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz recimo kupim vedno vsako stvar, ?e mi je v?e?, napake pa? "spregledam".

Nikoli ne dajem na vago in se pol ?ele odlo?am. Tisto stvar, ki prvo zagledam je v ve?ini primerov tudi najbolj?a.

To velja za vse-za avto, za kitaro, za tv ali pa za ?evlje. Manj ko kompicira? bolj?e ?ivi?. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah...to je vse pre?voh 1.4 tsi..mlin?ki z turbino...mi smo navajeni na mazdine nove motorje..ZOOM ZOOM ..res je pa da ima vsak svoje mnenje. Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz recimo kupim vedno vsako stvar, ?e mi je v?e?, napake pa? "spregledam".

Nikoli ne dajem na vago in se pol ?ele odlo?am. Tisto stvar, ki prvo zagledam je v ve?ini primerov tudi najbolj?a.

To velja za vse-za avto, za kitaro, za tv ali pa za ?evlje. Manj ko kompicira? bolj?e ?ivi?. :)

Jaz sem ?el mazdo pogledat sm se zalubu in jo vzel,.. o mogo?ih napakah takrat sploh nism razmi?lu hehe

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ?el mazdo pogledat sm se zalubu in jo vzel,.. o mogo?ih napakah takrat sploh nism razmi?lu hehe

Itak napake imajo vsi tej novodobni instant avti. Mazda vsaj izgleda dobro in odstopa vsaj z pojavo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa priporocam ti, da predno rezerviras ali prevzames avto pod drobnogledom pregledas barvo in vse mozne napake, da ti ne podvalijo kaksnega poskodovanega in bos presenecen kot jaz cez 4 dni da imas poskodovano barvo z pikicami in zarezami do plocevine plus nestrokovno zakrivanje pikic z neisto barvo. Potem pa poslusanje vseh moznih izgovorov ponujanje bresplacnega servisa, barvanje novega avtomobila vse samo zamenjavo avtomobila ne :) je pa dobra sola za naprej da tud pri novem treba podrobno pregledati kot pri rabljenem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.