Skoči na vsebino

Kupiti Mazdo 3?


Odisej

Priporočeno sporočilo

Ni mi?ljeno kot kritika. Tudi sam sem ob nakupu primerjal ?e Kio ceed, Aurisa, Golfa 7 in celo Bmw 1 in Mazda je bila najbolj?a.

Konkretnega avta ne poznam, ni pa ?e niti 3 leta star. ?e je opravil tista dva predpisana servisa ima ?e 26 mesecev garancije,

tako da nekih skrbi ni. ?e prilo?ijo ?e original plati??a se mi zdi 12000 kar ugodno, nova je 17000 brez popusta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to kako malo rabljenih se prodaj in ve?ina tistih, ki se gre hitro se mi zdi ta cena kar ugodna. Je pa avto v avtohi?i tako, da bo? tam najve? izvedel. ?e si umirjen voznik ti bo 1,5 ?isto dovolj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, dejansko nevem kaj naj. Sedel in na kratko peljal sem le Tipa in Astro. Pri Tipu me moti velikanska zaplata plastike na vratih, ravno tako mi volan ni najbolj v?e?. Astra je kul, nekaj antireklame mi dela trenutna slu?bena Astra (Sicer l. 2009, 100KM, bencinar), ki je totalna nepremi?nina, ampak verjamem da je 125 KM Turbo druga zgodba. Kratka vo?nja z njo to ?e nakazuje.

Bo treba ?e M3 sprobat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje da res sam probas, ce ti ustreza... ker ljudje smo zelo razlicni... Nekaj, za kar bo nekdo rekel, da je super oh in sploh, drugemu ne bo niti najmanj vsec :) ... Res je, da pri testni voznji ne mores ravno vsega probat... ampak nek prvi vtis se da dobiti... Tezko pa dobis avto na test za kaj vec kot en krog ali max. kaksno urco ... Se sicer tudi da za vec... ampak moras ze koga poznati... ali pa da tebe poznajo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, dejansko nevem kaj naj. Sedel in na kratko peljal sem le Tipa in Astro. Pri Tipu me moti velikanska zaplata plastike na vratih, ravno tako mi volan ni najbolj v?e?. Astra je kul, nekaj antireklame mi dela trenutna slu?bena Astra (Sicer l. 2009, 100KM, bencinar), ki je totalna nepremi?nina, ampak verjamem da je 125 KM Turbo druga zgodba. Kratka vo?nja z njo to ?e nakazuje.

Bo treba ?e M3 sprobat.

Ena in druga znamka so bolj povpre?ne glede okvar in zadovoljstva kupcev.

Fiat pa je itak plastik fantastik.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nima? predstave sploh kaj bi kupil, je potem problem. ?e pa je ?e kdo neodlo?en zraven pa sploh rata cela ?tudija in cel kup obiskov pri raznih znamkah.

Jaz vsako stvar kupim takoj, ker imam ?e pred nakupom raz?i??ene pojme, kaj bi rad.

Pa naj bo to avto, obleka, kitara, oja?evalec, smu?i...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, izbiram med 4-5 avti. Tako da imam predstavo kaj bi rad.

Lp

He, he, saj to je pa ja ful. Jaz izbiram edino kak?ne feltne bi rad.

Ne rabim niti probat, mi je ?e vse jasno. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da nameravam konec tega leta oziroma bolj verjetno v za?etku 2019 kupiti novo vozilo, je trenutno moj izbor tak?en:

 

1. nova Mazda 3 (z novim Skyactive X motorjem),

2. ?koda Karoq,

3. Renault Megane karavan,

4. Renault Scenic (kraj?a ali dalj?a verzija),

5. Hyundai I30 Fastback

 

To je trenutni izbor, za katerega vem, da je zelo raznolik, zato bodo potrebne testne vo?nje, da vidimo kaj mi sploh ustreza, lahko pa do takrat pride ?e kak?no novo vozilo..........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da nameravam konec tega leta oziroma bolj verjetno v za?etku 2019 kupiti novo vozilo, je trenutno moj izbor tak?en:

 

1. nova Mazda 3 (z novim Skyactive X motorjem),

...

Mazdo 3 s Skyactive-X motorjem pomoje v zacetku 2019 se ne nos mogel dobiti... pomoje prej v drugi polovici leta...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot je Jest rekel...

 

Izbor je pa kot da bi se vprasal a grem danes na kebab, dunajca al mogoce ribo...

 

(Raznolik)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?il sem se, da se ne bom dr?al enih in istih proizvajalcev kot pijanc plota (oprostite izrazu), ampak je sedaj prav to ?ar nakupa novega avta, ker je tako velik izbor. V kolikor pa res pride nova M3 ?ele v drugi polovici leta 2019 pa bo verjetno izpadla iz mojega seznama, ker toliko ?asa ne mislim ?akati, starega modela pa ne mislim kupovat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam avtomatike pa sem naletel na avtomobila z identi?no opremo. Pravzaprav sploh nisem vedel, da imajo sport gumbek in kaj pomeni vendar me dejstvo, da ga nekateri na slikah imajo in drugi ne, malo bega. Mi lahko kdo pove malo ve? o tem gumbu in njegovi funkciji?

post-9520-0-01522100-1520151679_thumb.jpg

post-9520-0-65633300-1520151688_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem sicer predvideval ... moti me to, da na avtomobiloma z identi?no opremo eden ima in drugi nima tega gumbka...

 

In kje si nasel ta podatek, da avtomobili z identicno opremo eden ima, drugi nima?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po slikah sode? in opisu opreme .. razen, ?e sem se zmotil in je pri spodnji sliki, sport mode, tisti gumb zgoraj. Je pa ?udno, da bi bil drugje pozicioniran, saj sta avtomobila isti letnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po slikah sode? in opisu opreme .. razen, ?e sem se zmotil in je pri spodnji sliki, sport mode, tisti gumb zgoraj. Je pa ?udno, da bi bil drugje pozicioniran, saj sta avtomobila isti letnik.

 

Mene bolj zanima vir kot slikca... :) ... Ker dvomim, da gre za enak model z enako opremo in enak letnik ... Tisto na drugi sliki je samo pokrovcek, da se da odblokirat menjalnik rocno, ce je kaj narobe ... da ga lahko recimo potisnes ... 

 

Mazda 3 po slikah v prospektu sodec ( https://www.mazda.si/assets/slovenia/salon/brochures/mazda3/Mazda3.pdf ) sploh nima tipke SPORT

 

https__www.mazda.si_assets_slovenia_salo

 

Ima pa recimo CX-5 ... pa verjetno tudi mazda 6 ... 

 

IMG_0909-20180304-095611.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.