Skoči na vsebino

CX 3 120 KS MT - nakup & nasveti


spartan

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. Na Mazdi nisem zacetnik, sem v preteklost vozil "rad" ocetovo RX7, sam imel MX3 V6.

 

Danes gledam tole CX3 z 2.0 motorjem in 120 Ks. Zanima me naslednje;

 

1. Ima kdo link do notranjih dimenzij avtomobila (google mi najde le zunanje gaberite). Zanima me razdalja od sedeza do stropa v mm.

2. Registracija in poraba.

3. Se lahko uporablja Android preko Mirror-Link. Ali pride v postev le original navi?

4. Cena je 17.390 ? za razlicico Challenge. Koliko ste se shandlali za nizjo ceno.

5. Tezave s tem modelom?

Hvala za odgovore vnaprej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

1. Ima kdo link do notranjih dimenzij avtomobila (google mi najde le zunanje gaberite). Zanima me razdalja od sedeza do stropa v mm.

  ...... od - do ... je pa? odvisno, na kateri vi?inski poziciji je sede?

2. Registracija in poraba.

     ........ sem ?e pozabil;

     ......... poraba: po BC 6.3; ra?un pa pravi: nato?im 42 l goriva - po 14 dneh je dnevni ?tevec na 650 km in na razpolago ?e 50 km (relacija pa D?.-Lj.-D?. vsak dan ob ob?ajni "gu?va uri" )

 

3. Se lahko uporablja Android preko Mirror-Link. Ali pride v postev le original navi?

    .... pojma nimam

4. Cena je 17.390 ? za razlicico Challenge. Koliko ste se shandlali za nizjo ceno.

    ...... Mi2 sva se pri opremi Revolutin dopla?ala ?e vle?no kljuko, pa sredinski naslon in metalno barvo in potem pa? malo popustijo tu, malo tam, pa monta?e ne zara?unajo posebej ...

5. Tezave s tem modelom?

    ...... zaenkrat dela vse OK.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4. Cena je 17.390 ? za razlicico Challenge. Koliko ste se shandlali za nizjo ceno.

 

Eden od kupcev mi je povedal, da se ni dalo dobiti ni?. Danes bil v salonu za M3 2017 in se je dalo dobiti nekih 500 ? pri ceni ali v materialu. Za CX-3 bojda sprejemajo ?e naro?ila za marec. Toliko vem ta hip.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.