Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

Cybretruck pomoje ne sme manjkat na forumu ker je na zunaj toliko posebno v tem momentu. Sploh ?e primerjamo kake napore glede oblikovanja izvaja Mazda. 

Sicer sem prilepel TeslaBjorna - marsikdo od vas ga verjetno pozna (no.1 vir v objektivnosti za EV segment ?eprav je "pla?an" skozi tesline promocijske programe; ampak bolj?ega na netu zaenkrat ni bilo najti). Jah tip me je pred leti prepri?al (?eprav promovira EV), da nima smisla ?e it na EV. Sem bil ?e kar mal prepri?an da bo to to pred 4 leti. Ampak ni bilo ni? pametnega na trgu pred v letoma. Hrbet pa je zahteval ukrepanje. Tako se je na?la CX5 katero je plan "zvozit". No bolj po letih ker po kilometrih se to pri tej rabi ne more iziti. Pol pa ?e me dr?ava ali kaj drugega ne obere do kosti bom verjetno v segmentu EV iskal. Mi je pa truck ve? kot zanimiv zanimiv za vsakdan. Tako, da nikoli ne re?i nikoli. S temle bi se dalo ?ivet.

 

Precej nenavadnja zunanjost, notri pa ve?inoma Teslina hi?na tehnologija kot jo poznamo v Modelu 3 in pride v modelu Y,

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e ho?e? zle kej spektakularnega okol oblike pol si more? tole rezervirat: https://insideevs.com/news/383691/tesla-pickup-truck-cybertruck-world-debut/

Tole je pa vrhunec futuristi?nega dizajna :P

Tesla za tesla :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e ho?e? zle kej spektakularnega okol oblike pol si more? tole rezervirat: https://insideevs.com/news/383691/tesla-pickup-truck-cybertruck-world-debut/

Tole je pa vrhunec futuristi?nega dizajna :P

Take oblike avto bi imel edino za koko?i imet noter, da bi pla?il plenilce z njim... Bi lisice, ko bi ga vidle prinesle ?e lanske koko?i nazaj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja glej, z ne?im se je treba hvalit, in kar bren?a?i zmorejo je pa? od 0 do 100 ... ;) Sicer sam parkrat, pol majo pa prazno baterijo xD

To bo podobno kot z elektri?nim orodjem; ko ga rabi? nujno, je baterija prazna. Na za?etku ?e pridno polni? aku. pozneje pa vse bolj redko.Tako bo s temi bren?a?i.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no en terenec prave oblike - podobne kot so ruski oklepniki oz. tank brez cevi. Sploh, ?e je res tako odporen na udarce in praske, kot so tu pokazali.

?koda samo, da nima noter spodobnega motorja ampak nek bren?a? na baterije...

 

Na za?etku sem se smejal ampak realno je tudi meni postal zanimiv. ?eprav ne vem kako grejo neprebojni paneli za 9mm kaliber in zme?kljive cone skupaj. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa treba Musku priznati, da je pa pravilno zastavil: ni? ne dela na zalogo, ampak po naro?ilu. Vpla?a? to, kar bi rad imel in to ti naredi. ne pa da pride? v salon on ti prodajo to, kar jim le?i tam, pa ?e je to to kar i??e? ali pa ne... Se mi zdi Muskov na?in precej bolj?i. In, kolikor vem, ima za tega tovornja?ka ?e 250.000 naro?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.