Skoči na vsebino

Dobrodošli na Mazda forum Slovenija!

Prijavi se ali se registriraj za dostop do vseh funkcij foruma. Z registracijo bo omogočeno sodelovanje v debatah, deljenje svojih izkušenj in uporaba zasebnih sporočil z ostalimi uporabniki foruma.

Close
Slika

Testi ostalih avtomobilov

primerjalni

• Please log in to reply
783 odgovorov v tej temi

#781 Odsoten   Nejc1986

Nejc1986

Super Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 9068
  • 2771 Sporočil:
  • Spol:Moški
  • Zanima me:Carpe diem
  • Model avtomobila: Mx5 nb, xsara picasso

Objavljeno: 11 October 2019 - 16:37

Preberi si najprej post na katerega sem odgovoril in potem komentiraj!
Ja, mojo bi prodal v tem trenutku z lahkoto a je ne bom, ker jaz kupim avto, da se vozim dolgo let z njim in ga ne menjam, ker se ga po par letih ne naveličam, ker postane oblika zastarela kot pri nekaterih znamkah, ki niso mazda.
Zanimivo, da se počutijo užaloščeni prav tisti, ki ne vozijo mazde. Pa saj vam nihče nič noče. Zaradi mene lahko vozite tudi lade, to ni moj problem.Ponavadi povem direktno in objektivno kot stvari stojijo in tako pač je.
Imaš prav... če bi postavil mazdo v dnevno sobo bi bila lep okras za razliko od nekaterih avtov, kateri ne bi bili dobri niti za nosilce rož.

Dober odgovor in se povsem strinjam. Meni je mazda6 še zmeraj eden lepših avtov, ampak je pač nimam in verjetno tudi ne bom imel ,ker nisem pripravljen dati toliko denarja za avto in mi kaj bolj preprostega in manj estetskega več kot zadošča. Se pa zavedam , da se pač vozim z nečim , ki ima pluse kje drugje,kot v videzu... Vsakemu svoje.

Ampak obrnem pa se za sestico...
  • uporabniku Alex je všeč

#782 Odsoten   Slivka

Slivka

Insane Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 5658
  • 6199 Sporočil:
  • Model avtomobila: BT-50
  • Član Mazda Klub-a:

Objavljeno: 11 October 2019 - 17:05

Jaz se ponavadi obrnem za kakšno luštno in mlado žensko, ampak, ja, kakor si napisal: vsakemu svoje...

• Z M A J, Symon, Mraušk Mčk in 2 drugim je všeč

#783 Odsoten   Mraušk Mčk

Mraušk Mčk

Super Ricer

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 1420
  • 2736 Sporočil:

Objavljeno: 11 October 2019 - 23:56

model za volanom je pa tudi kul, kajti ljub temu, da je starejši občan še veselo skače po odrih, za razliko od nekaterih drugih, ki grejejo kavč doma pod dekico.

Alex, zakaj si se pa ti oglasil? Saj s tistim starejšim gospodom za volanom nisem mislil tebe ampak tako na splošno.

• uporabniku robertk6 je všeč

#784 Odsoten   Alex

Alex

Guitar maniak

• Člani
  • IzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljenoIzpostavljeno
    • ID uporabnika: 399
  • 9437 Sporočil:
  • Zanima me:Muziciranje,izdelovanje el.kitar,obiskovanje službe,fotografiranje,smučanje,potovanja,koncerti,obvladovanje škampov...
  • Model avtomobila: Mazda 6 nakama 150 soul red
  • Član Mazda Klub-a:
Garage Poglej garažo

Objavljeno: 12 October 2019 - 05:39

Alex, zakaj si se pa ti oglasil? Saj s tistim starejšim gospodom za volanom nisem mislil tebe ampak tako na splošno.

Saj tudi jaz sem pisal tako na splošno. :)

0 uporabnikov pregleduje to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov