Skoči na vsebino

Xenon luči slabo svetijo


Priporočeno sporočilo

Nadomestna stekla se poceni dobijo na Alix.

Pravtako se dobi namenski tesnilni kit v kaki specializirani trgovini za avtolicarstvo/kleparstvo.

#Aliexpress ? 23,12 27%OFF | Car Headlight Lens Glass Lampshade Headlight Cover Headlight Protection Case For Mazda 6 2003-2008

https://a.aliexpress.com/_rukXOs

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e predelav v sami notranjosti lu?i je slede?e; potegnit mora? 2 ?ici iz dolgih lu?i na tuljavo lopute za za dolge lu?i, ?e to so mi hotli prodat kabel z priklju?ki za 10?, enostavno se mi je zdelo brez veze.  Imam namre? bi-xenon le?e. Ostalo so konektorji plug&play. Kupil sem tudi posebej napeljavo z releji, katera dejansko filata lu?i, signal iz OEM lu?i pa je speljan na tuljavo relejev.Na avtu nimam avtomatskega niveliranja.


Sicer je zelo te?ko slikat, ampak parabola je na eni strani pregreta, posledi?no uni?ena. Pa tudi le?a je bila zelo umazana in zamegljena, malo tudi zunanja stekla in posledica da pono?i nisem ve? vozil varno brez meglenk.

Je pa zdaj razlika  :jupiii:

post-6207-0-76225400-1580029194_thumb.jpg

post-6207-0-78940800-1580029202_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje sem bral, da se da le?o o?istiti, da je kot nova. Seveda mora? lu? odpreti, demontirati projektor, sneti dol le?o, jo oprati z toplo vodo z dodatkom sredstva za pranje posode, namontirati nazaj gor, ?e prej pobrisati nesnago v sami lu?i, zamenjati zunanjo prozorno plastiko lu?i in naj bi svetila kot nova. Po mo?nosti z novimi xenon ?arnicami. Bi bilo za probat to naredit.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, imas prav. Nevem zakaj sem jaz mislil, da je bistveno ceneje :)

Ko bo malo topleje se bom lotil tega pa bomo videli, kako bo izpadlo. Moram samo naro?iti zunanjo prozorno plastiko.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tehni?nem so mi rekli da naj uredim ?aromete pod nujno, ?e ne,tako za ?tos se ne bi ?el teh igric..

Sej moje so tudi kot ene sve?e. Ko se vsedem vanj vedno preverjam, ?e so lu?i sploh pri?gane. Polom totalen.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je razvidno iz slike ni bil samo problem v le?i ampak tudi v paraboli,katera je bila z ene strani kar skurjena.

Mazdaman:

Dolge lu?i so zdaj dvojne, bixenon + dolge standardne.

Namesto standardne dolge bi pa lahko sedaj tam dal noter dnevne LED lu?i.

 

Se strinjam z vsem napisanim,ampak ?e ho?em kvaliteten ?aromet ali OEM je kos cca 500?,

v primerjavi 300? za oba, s tem da neprimerno bolj?e svetijo? Dobi? tudi za 90? ?e ho?e?

Kje pa jih dobi? za 90?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.