Skoči na vsebino

Mazda rx8 Youtube Vlogs !


wingzero

Priporočeno sporočilo

Pozdravljen forum :D

 

Kot ?e veste, sem ponosen lastnik mazde rx8 za skoraj eno leto. Ob nakupu sem se odlo?il, da bom svojo izku?njo dokumentiral na Youtube z vlogi. Da bi se razlikoval od morja drugih vlogerjev, sem dodal ko??ek svojega humorja notri, da ubije monotonost.

 

Cilj kanala je prikazati izku?njo z mazdo rx8 iz lastnikovega zornega kota. Kanal vsebuje vloge, DIY, in serijo Driven by madness.

 

?e vam je ideja v?e?, kliknite na to povezavo https://www.youtube.com/channel/UCo81U1cylb9VF009SqtTJqg za ogleda kanala in ?e Vam je v?e?, lahko se tudi subscribate za support :)

 

Par primerov:

 

7 STAVRI KI SO MI NAJBOLJ V?E? O MAZDI RX8

https://www.youtube.com/watch?v=ceO4d4lBqQ0

 

KAKO PRIPRAVITI MAZDO RX8 ZA ZIMO

https://www.youtube.com/watch?v=aQLKikpL8DU

 

KOLIKO STANE DVEVNO VIZITI MAZDO RX8

https://www.youtube.com/watch?v=jOZ3e4TIzFM

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda zanimivo..keep it up  :prstgor:

 

 

Sm tud js razmi?lu v tej smeri, da bi celoten turbo build, track-drift daye in ostale neumnosti vlogal, pa sm ubistvu ?e brez tega v minusu s cajtom. Pa tud zdi se mi, da pri nas ni neke publike in kulturne mentalitete za take zadeve, tko kot npr. v ameriki kjer je 100k, 200k, 500k al pa kar 1,3M subscriberjev (Adam LZ) nekaj dokaj normalnega in se od tega ?ivi. Tam se da kar lep community in biznis iz tega naredit, sam aktiven treba bit, tko da nikol obupat in sam snemaj dalje.

 

 

Sicer najbr? tud kaj druge kanale spremlja?, kako nardijo vse skupi ?e bol zanimivo, js bi od potencialnih topicov predlagal kak?en car review, pa tud ?e so to sam neke obi?ne kante od kolegov :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za lepe besede ! :D

 

1) Zavarovanje imam pri triglavu. Naslednje leto ga spravim na 50%, ker ga bom dal na nono, ki ima ta popust. Trenutno sem v najni?jem razredu, ker je prvi avto na moje ime.

 

2) MOT. Tehni?ni + cestna taksa ( imam ra?une za vse, tako, da je preverjeno)

 

3) BABY VIPER: res je, pri nas to ni toliko raz?irjeno, kaj ?ele kot "delo", ampak ni nemogo?e in se bom potrudil tudi to dokazati. Sproti se u?im in izbolj?avam svoje videje. V tem gre veliko ?asa in dan danes ge je zelo malo, ampak za to je potrebno hardcore planiranje ?ivljenja.

Za 2017 je moj cilj priti na 1000 subs. pa ?akam par pla?, da vlo?im v dodatno opremo, da se dvigne kakovost.

 

Hvala ?e enkrat vsem za support ! :D <3

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DBest  :notworth: grem kr za mojo prera?unat da vidim kje sem s stro?ki na mesec :) Ass for gas  :lol:

 

PS: Zavarovanje je verjetno brez popustov (oz. nekaj malega)? 

PS2: Jaz sem na 120?/mesec :) (zav. -50). Pa bi bilo verjetno bolj lu?tno z rexico...dovolj za tistih 50 ? razlike :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kul video, sam kaj pa ?e bi blo treba z 8ico prevozit 2-3k na mesec..500-600? za benz? :blink: Tist je pa pol hitr 7k? na leto sam bencina.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za lepe besede :)

 

Ja, mazdo sem prvi? zavaroval na svoje ime in je brez popusta.

 

Ja, 7000k letno... saj tudi jaz preden sem jo kupil sem mislil, da to so samo govorice, da v bistvu ni tako hudo. Sedaj pa sem se prepri?al. Sej zdej prodajam pe?oja in ko mi pote?e zavarovanje za mazdo, jo bom dal na nono in imam 50% popusta :P

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe ja ko je pri?la ven sem tudi sam se tola?il, da mogo?e pa je res "samo" 12 in jo bom enkrat kupil... Potem pa z vsakim ko sem govoril je omenjal, da so 12 bolj pobo?na ?elja. Sam naredim ?isto preve? kilometrov na leto (15-20k), da bi bila daily. Ker handling je pa v vseh testih tako vrhunski..

 

Ne vem kateri BMi je bil tole ampak vem, da sem gledal tole z angle?kimi podnapisi in tale RX8 ima serijsko ma?ino, le nekaj dodelav podvozja in je dol butnila vse po spisku:
http://youtu.be/Sln8jkMhOvE?t=6m57s

In potem DC5 vs RX8


 

 

So much want!! :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mislim ti solit pameti ampak pred zavarovanjem na nono rajo obi??i ?e par zavarovalnic, da avto ostane na tvoje ime in se izogne? prepisu, pooblastil za tehi?ne preglede, noni ostane popust za njen avto,... Osebno sem ?el stran od triglava ko mi niso hoteli ?teti popusta z mojega pe?oj?ka ?e na mazdi in sem ?el na adriatic slovenico. Tam smo sklenili dru?insko zavarovanje in imam 50% popust na vse avtomobile in pridno zbiram popuste na dve polici. Pa to je bilo ?e par let nazaj tako da mislim da bi se dalo pri kateri drugi zavarovalnici dobiti ?e bolj ugodno ponudbo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Super videi/videoti?, komaj ?akam da vidim na kak?no porabo jo spravi? ti :D

 

Me pa zanima kje zaboga ima? urejeno zavarovanje da daje? 800?, jaz imam pol manj, pa kaj si vse ?tel v MOT da pride? na 105??

?e to je preve?, jaz dam cca 150 ? manj(kasko +obvezno), za avto in ne en mikser.. :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce mu je tretji avto. Mam isti problem. Tretji je vse polno. Moram barchetto na zeno prepisat...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, to mi je dejansko drugi avto in imam polno zavarovanje za njega... Ampak zdej prodajam pe?oja ( 3500? ) predelan, amapk zaprav predelan.

 

Hahah ?e bi posnel rusko sberskega, bi me pobralo :P  ampak ko je toplo zdr?im na +40 Brez problema.

 

Ko bo za?elo bolj toplo, bom lahko za?el snemati moje adventure, in tle bo postalo ZELO zanimivo :D

 

Do takrat pa moram zbrat denar za novo opremo


No, ?etrtek je spet tle in je ?as da izvemo, ?e je Rx8-ka primerna za visoke ljudi :) Vi kaj pravite ? :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=xRSsOvDISu8

 

 

post-8901-0-83916100-1486050047_thumb.png

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater se zajebavajo z nami albanci okoli L-ja, ampak slovenski L v anglescini je isto tako cisti trademark celega naroda :-D

hahahhaah res je :P

Nov video je tle :) Tokrat nekaj posebnega ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=joP2IDuaYYk

post-8901-0-52292600-1487264605_thumb.png

Bitch better have my honey.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.