Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

ena, dve te?avi, ?e mogo?e lahko kdo pomaga.

Gretje dela dokler je avto v vo?nji, za?ne pa pihat mrzlo ko avto nima obratov. Npr. segret avto..., piha toplo, se ustavim za minuto dve, motor ?e vedno dela, po dveh treh minutah pa piha mrzlo. Ko peljem naprej pa zelo po?asi spet za?ne gret notranjost.

Drugo je webasto, ki se nikakor ne zalaufa in gre o?itno "vsaki?" v lock. Vode v kilerju je slab cm ?ez polno...

Pred tem smo mel motor vn->notr (full generalka ).

Webasto se je zalaufal v prvo, pol pa tema (no sound, doesnt work any more).

 

prva generacija mazde, 2.0d

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za predloge. Se je ?lo danes odzra?it zadevo, enkrat se je malenkost spenilo in nekaj minut zatem je nivo v ekspanzijski padel iz full na low. Zaenkrat ve?ino ?asa piha toplo/mla?no na tistih 700/800 obratov, ko je avto ?e enkrat segret.  Zdi se mi sicer malenkost ?udno, da se ekspanzijska posoda nikoli ne ogreje, niti po dveh urah vo?nje, kar verjetno pomeni da sistem ?e vedno ni zadostno prezra?en ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekspanzijska se nikoli ne segreje saj ni del kroga. Pa si zracil na killerju z zaprto ekspanzijsko? Vsaj deset, 15 minut pa malo verglanja, da tudi termostat odpre?

 

In na killerju dolivaj vodo po potrebi, ekspanzijsko pa cekiraj samo ob mrzlem avtu in po potrebi dolivaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem delov tako kot v videu, vsaj pribli?no :P  parkirano sem imel sicer na ravnem, pa ventilator se je pri?gal samo enkrat, ?e to je trajalo pol ure, vmes pa avtu dajal malo obratov in pa na?timan je blo da piha toplo na polno.

Sem zve?er odklopu akumulator, da vidim kaj bo dons reku webasto.. Bom pa ?e  zategnu zadevo par metrov nazaj iz gara?e, da bo sprednji del malenkost vi?je in ponovu vajo, ker bolj? je blo, ni pa optimalno.

Hvala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja webasto je kon?no zalaufov. Sem pa zatem ?e postavil avto malenkost v hrib in na killerju/radiator cap sproti dolival antifriz, da je blo skoz nekako do vrha, par minut gnal na 2000 obratov, v?asih malenkost ve?, pa malo na ?tant gas, stisnil cevi itd ...po eni uri so pa ?e zmerej hodili ven mehur?ki, dolil pa cca.2 litra antifriza na tak na?in  :o , nekaj ga je sicer zmetal ven na krpo ovito okrog pokrov?ka. 

V ekspanzijski je nivo ?e isti kot preden sem dolil... a antifriz kar dolivam dokler na pokrov?ku kilerja ne ostane do vrha?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm.. mal pozno vrjetn, sicer prej niti nisem pomislu na to. Na modr antifriz sem ?el dolivat notr rde?ga, k je bil pr roki, silikon pa silikat ?e prov razumem.  Lahko pustim to brozgo zdej notr vsaj ?ez zimo al je treba pomenat celotno zadevo ?

popizdi? ?e nis navajen :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.