Skoči na vsebino

Dim izpod pokrova


Priporočeno sporočilo

No danes sem naredu test, ko sem prsu do avta okoli 11h zjutraj sem avto prizgal in ga pustil laufat dobrih deset min in nikjer ni blo nic dima, v avtu je kazalo 14 stopinj (bil je na soncu) na telefonu pa je kazalo 10 stopinj, torej pod takimi pogoji se webasto nebi smel prizgat in se tudi ni

 

Alex, Jures in Boss hvala za vso pomoc :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No danes sem naredu test, ko sem prsu do avta okoli 11h zjutraj sem avto prizgal in ga pustil laufat dobrih deset min in nikjer ni blo nic dima, v avtu je kazalo 14 stopinj (bil je na soncu) na telefonu pa je kazalo 10 stopinj, torej pod takimi pogoji se webasto nebi smel prizgat in se tudi ni

Alex, Jures in Boss hvala za vso pomoc :)

A si iz obale? ?e si, se lahko dobimo pa kako re?eva bolj podrobno, pa ?e o webastu pokomentiramo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si iz obale? ?e si, se lahko dobimo pa kako re?eva bolj podrobno, pa ?e o webastu pokomentiramo. :)

Ja sem iz obale, iz pirana natancneje sem pa pogosto v kp ker delam v luki koper

In sem definitivno za da se dobimo kdaj na kaki pijaci pa upalimo kako debato :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.