Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zivjo,zadnje 4 leta sem bil lastnik mazde 6.Sedaj se pa zanimam za mazdo 5 letnik 08 110 konjsko.Zanima me ce ima ta model probleme z rjo,bakrenimi podloskami a ima ta model ze dpf.Najbolj me zanima ta avto prilagam link pa hvala za odgovore.

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11806613&display=Mazda%20Mazda5%20CD110%20TX

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2.0d motor in vse velja enako kot za podobne v 6kah. Ima dpf. Vse 5ke ne glede na letnik ga imajo. Na 120 tkm bi moral biti narejen veliki servis in upaj da so podlo?ke menjane. Rja ni velik problem, ?e posebej ?e je avto primorskega porekla.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

2.0d motor in vse velja enako kot za podobne v 6kah. Ima dpf. Vse 5ke ne glede na letnik ga imajo. Na 120 tkm bi moral biti narejen veliki servis in upaj da so podlo?ke menjane. Rja ni velik problem, ?e posebej ?e je avto primorskega porekla.

lp

 

Sicer je ?e nekaj ?asa, ti pa lahko povem, da imam enak avto, Mazda5, l. 2008, pozimi vedno na obmo?ju  snega, ledu, temperatur do -25 in seveda soli na cesti, pa ni nobenih te?av z rjo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno si redki sre?ne?...naj tako ostane. Moja mazda 5 ko jo dvigne?  je kar lepo  obdarjena s plemenito rjo   :)  seveda ?e bi prej?ni lastnik to lepo za??itil z bodykitom in sredstvi  ki so zato narejeni bi bilo povsem druga?e.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ubistvu je tako.

 

na enem od B stebri?ku je pod nalepko en velik ocvirk cca 1.5 cm  in ?akam kdaj  bo  nalepka po?ila(mam namen to sam razkopat) potem sprednja sovoznikova vrata spodaj  rjavo namehurjeno....nekaj malega tudi voznikova. Ko avto dvigne? ....sama ?asija je boga in rjava  z notranje strani pod pragi in koloteki  je rjava (trenutno gre za povr?insko ) upam ker ko se bom spravil na bru?enje in pranje podvozja pred za??ito za zimski ?as bom ve? vedel povedati. Ima pa avto  z mojimi dodanimi 38.000 km prej kot v enem letu  200.000km.

 

?e pa primerjam mojo biv?o mazdo 6  ki je prav tako imela 200.000km pa niti pike ..... res pa da je bila lepo za??itena. 

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem, Mazda 5 nima ?asije... To je privilegij B-serije. In tudi, ?e je ?asija rejnata, ni take hude panike, ker je ?asija iz precej debelej?ega ?eleza kot karoserija in ne prerjavi tako hitro.

 

Ko pa si ?e omenil bru?enje: nekajkrat so mi ?e ponujali nekak?ne teko?ine, ki naj bi jih samo nasprejal po povr?ini in bi samo o?istilo rjo. Pa neke barve, ki jih lahko kar ?ez rejnato ?elezo barva? in vse lepo za??iti. Sicer je bilo to v kontekstu obnove ?elezne ograje na zunanjem stopni??u, ampak ?elezo je ?elezo, pa ?e je privito na stopnice ali na kolesa. Kako se pa te za??ite obnesejo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

barvanje direktno na rjo  s temi barvami je  hitra re?itev  za eno leto. potem pa ponovi vajo. (vsaj pri meni doma na ograji je bilo tako ) :)  Najbolje je zbrusit - o?istit do lepega   temelj, in pa  potem barva po ?elji.

Se pa zadeva super obnese  v primeru da  ni vpliva vremenskih razmer.....:)  haha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jih menjal. Ampak zdaj si me pa dobil....ne spomnim se a so celo ovalni...daj mal mojo temo poglej za nazaj. Mislim pa da so....in rabis adapterje ce zelis dati okrogle.

 

V vsakem primeru moras dati dol tapeto. To je enostavno, pa pazi na dezno zascito. Se tudi ravno ne spomnim ampak mislim da je na orig zvocniku del ohisja.

 

Sicer pa google slike, jutub...

 

Zvok bo boljsi ker original so tisti papirnati...zadaj je pa srednja zalost pa tezje menjati

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz se zadaj nisem ubadal. Pa ze tako al rako mas samo luknje za mini zvocnike. Zato sem sal v kufer woofer...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.