Skoči na vsebino

Mazda 6, jo kdo pozna?


kedo

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sem nov na forumu in kupujem mazdo 6 do cca 5000 eur. Pred leti sem ?e bil lastnik mazde in sicer je bila to 323 2.0 ditd, ki mi je 2 leti in 80kkm s?u?ila odli?no. Zdaj se ponovno vra?am k mazdi in imam nekako nagledano Mazdo s tega oglasa 

 

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11815373&show=1

 

Pozna mogo?e kdo ta avto, oz. prodajalca? Zanimajo me predvsem kilometri, ki so kar nizki in pa kako je s xenon lucmi, nekje sem zasledil da rade nagajajo. Je pri teh ma?inah ?e vedno potrebno menjati podlo?ke injektorjev, ter kako je rjavenjem robov in blatnikov pri teh letnikih?

 

 

Hvala ?e vnaprej za odgovore.

 

Lp

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nevem kok bi bilo pametno kupovat in uvazat dizelco s skoraj 300k km :).

Pelko vedno pravi, da raje vzeti avto z veliko prevozenih in to na dolgih relacijah kot enega, ki ga gunca po mestu. Sicer pa tezko modrovat pri rabljenem avtu, je pa v voznji kar razlika med 1.in 2.serijo :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore. Sem ?el pogledat zadevo in je uvo?en iz Nem?ije. Avto je na vseh vogalih popraskan in po mojem mnenju od nekoga, ki ga ni ravno vzdrzeval. Servisi in km so na?eloma res ok (se nisem niti prevec poglabjal), ker pa? ni avto za mene.

 

V glavnem, se po va?ih nasvetih oziram malo po seriji 2, za kak eur ve?, oz. z uvoza.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljse poskusit peljat 1. in 2.generacijo, pa se odloci katera ti bolje ustreza. 1.je zunaj ze 15 let in za moj okus ni toliko zanimiv nakup, morda za 2000 ali 3000, za tvojo vsoto pa je ne bi zelel kupit! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.