Skoči na vsebino

Mazda 6 (2005-2007) - Centralno ne neha "odpirat" :)


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni Mazda majstri,

 

imam mazdo 6 (1.8TE 2005/10).

 

Problem imem s centralni odklepanjem bolj kot zaklepanjem. Namre? ko odklenem avto ?e kar naprej "klika", kot da ?e odpira naprej.

 

Verjetno je kak?en "stik" nekje oz. ker se ne spoznam na zadeve raje ne kvasim neumnosti kaj bi lahko bilo :)

 

Vglavnem ?e sem v avtu se moram seveda zakleniti v avto, ker ?e ne mi vsa vrata in gepek delajo "klk klk klk" neprestano.

 

Opazil pa sem tudi, da mi ne deluje ve? "dvojni zaklep", torej ?e 1x zaklenem se vse zaklene in tudi lu?i poblinkajo, ?e pa dvakrat (kar ponavadi pomeni zaklep tudi v primeru da mi kdo ?ipo razbije ne more odpret od znotraj vrat) ne naredi ni?.

 

Kaj bi to lahko bilo oz. kako to odpraviti?

 

Hvala za info

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je mel isto te?ave ko je pri Kia ProCeed prehitro izvlekel klju? s klju?avnice in mu je naredilo nekak?en stik in se mu je identi?no dogajalo. 

 

Vem da na servis ne bom vozil v smislu uradni servis, zato me zanima ali so to avtoelektrikarji, ki delajo tako daljinska, alarme, ozvo?enja itd. ali imajo prav svojo "ti pa ti so za zaklepanje in alarme ipd.".

 

Oz poenostavljeno: majstr, ki me ne bo obral do kosti in da je iz LJ in okolice :) Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh zanimivo. Nisem vedel, da so imele sestke na voljo dvojno zaklepanje. To glede zmiganja vrjetno mislis na smernike?  ? Drgac pa prvic slisim, da bi sestke imele na veliko neke tezave s kljucavnicami... Vrjetno je kaksen stik ali nekaj. Za zacetek lahko peljes k zgajnarju, vendar nevem kaksne ima kaj cene oz. prvo bi bilo sploh fajn vedt kje tici problem in sele nato, koliko stane :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj pri ?oferskih vratih odklopiti na klju?avnici mali konektor, poglej tukaj

 

http://www.mazda-si.net/topic/14187-mazda-6-2005-motor%C4%8Dek-centralnega-zaklepanja/

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za predloge! Bom o?itno moral do enega avtoelektrikarja, ker mi ni res ni? jasno, sam pa tudi nimam pojma kako panele ipd dol snemat, tako da raje ne rovarim sam. Bom pa vsekakor omenil mazdamanov predlog komurkoli mi bo to delal.

 

Gre za to, da mi je danes npr 3x to naredilo 1x pa ne...?udna so pota mazdina :D

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.