Skoči na vsebino

Ve?ja okvara - kako prodati tak avto?


Priporočeno sporočilo

Odvisno od prostora in ?asa, druga?e pa se lahko pokli?e koga ki odkupuje stara vozila in jih sam naprej po delih prodaja. Na ?alost ponavadi ne ponudijo veliko..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup, ?e je ?as, prostor, volja, se po delih ?e mogo?e proda kaj. ?e ne pa za foro dajte na avto.net in ?akajte na ?vercerje, ki bi kupili in sestavili za silo pa naprej prodali. Ali pa sami po delih prodajali. V glavnem takoj ni za na dinos, tam bo verjetno najmanj?i "donos"

Kateri model je bil in kaj/zakaj je sploh ?lo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri model je bil in kaj/zakaj je sploh ?lo?

 

 

Sumimo na po?en/kriv blok motorja, ker je motorno olje pri?lo v hladilno teko?ino. Zdaj po nekaj dneh mirovanja pa niti v?gati ve? no?e - ne da kontakta, lu?i pa delajo, el.stekla ne delajo, radio ne dela, 4-smerokazi ne delajo, centralno zaklepanje dela.... zelo "?udno" je vse skupaj.

 

Sem odklopil iz akumulatorja in priklopil drug akumulator, pa isto ne dela. Prav tako sem ga pustil ve? ur odklopljenega (za primer, ?e se je ra?unalniku kaj zme?alo). 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda pa tudi preveri varovalke zakaj ni elektrike.

 

Dizel je.

 

Voda v cilindru? Kako preverim to?

 

Varovalke sem pregledal in ugotovil zakaj so lu?i delale, radio in ostale stvari pa ne. To sem re?il.

?e vedno pa ostaja problem zakaj dam lahko kontakt, ko obrnem klju? se pa ni? ne zgodi. Samo en manj?i klik se sli?i pri sopotniku v armaturi.

 

Preveril sem tudi maso in zamenjal akumulator, pa je isti rezultat. Kontakt dobim, vse dela, obrne pa ne.

 

Rad bi ga vsaj zalaufal toliko, da ga zapeljem do bli?njega mehanika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.