Skoči na vsebino

Poliranje oz. obnova ?arometov


Priporočeno sporočilo

Moj sodelavec se ukvarja s tem, lahko ga malo povpra?am. Je pa, no, torej, malo ?ir?a okolica Ljubljane (100 km) :whatever: .

 

?ivjo Slivka,

daj ga malo povpra?aj. Baje je nujen en UV premaz na koncu.

 

Sicer pa, vedno se da narediti kak?en dru?inski izlet..... ;-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm jih lani rihtal v Zagorju pri Kr?i?niku. Za?el so samo s poliranjem, da bi naj bilo to kao dost, ampak so se potem lu?i vseeno pobarvale, ker jih je zob ?asa na?el preve?.

Zdej so lepe in vse samo, kar me "moti" in sumim, da sem do?ivel, je bledenje le?e. Tist pa potem ni druge, ko celo lu? menjat in nism n? naredu :P

 

Druga?e pa ja, je smiselno jih zalakirat tako ali druga?e, ker originaln lak, ko ga postrgajo dol, potem plastike kej dost ne ??iti ve?, ?e je pretanek

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je enkrat ?aromet tolk uni?en, da je ?e moten oziroma celo rjave barve potem tiste UV za??ite ?e davno ni ve? gor. Jaz sem pred parimi leti naredil tri precej stare avte brez te UV za??ite na koncu in ?e danes je lepo prozorno. ?e bo po parih letih spet treba se pa ?e enkrat naredi. Je pa toliko enostavno, da lahko vsak naredi sam - na YT je tolk videov samo nikakor pretiravat z grobimi papirji. 1600 za osnovo potem pa ?e bolj proti finem na koncu pa ?e polirna pasta (spet ne preve? groba).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislil sm mu dati polirat pa sm mu poslal sliko pa je reku da ?e ni tko hudo da se zaenkrat ne spalca denarja stran metat ma pa z kerami?nim premazom in polira nakonc pa ta premaz da ?ez ali lak sej mi je opisal kako to dela lahko ti pa najdem njegovo ?tevilko in ga pokli?e? za ceno ?e ti bo ustrezala

 

Poslano z mojega HUAWEI VNS-L21 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislil sm mu dati polirat pa sm mu poslal sliko pa je reku da ?e ni tko hudo da se zaenkrat ne spalca denarja stran metat ma pa z kerami?nim premazom in polira nakonc pa ta premaz da ?ez ali lak sej mi je opisal kako to dela lahko ti pa najdem njegovo ?tevilko in ga pokli?e? za ceno ?e ti bo ustrezala

 

Poslano z mojega HUAWEI VNS-L21 z uporabo Tapatalk

Se videl, da je ta Sa?o iz Ptuja,

tako da ne vem, ?e se mi spla?a iti tja za en ?aromet

 

?e vedno i??em koga, ki je bli?je osrednji Slo.

 

p.s. tole sem na?el na netu:

 

https://avtostop.si/obnova-zarometov-za-vecjo-varnost-na-cesti/

 

ima kdo izku?nje z Avtostop?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Evo, danes sem spoliral sprednja ?arometa s https://www.mimovrste.com/akcijski-seti/autosol-set-za-poliranje-luci-autosol?src=sug. Zadeva deluje presenetljivo vredu! Meglico in porumenelost sem odpoliral in se svetita kot nova. :)

ZA temeljito poliranje dveh ?arometov porabi? to?no pol paketa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.