Skoči na vsebino

Polnjenje akumulatorja


Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo cx 7,ki je v?asih tudi po 1 mesec ne uporabljam. Letos se mi je ?e 2x zgodilo,da mi ja AMZS moral v?igati avto. Aku. je star 2 leti. Vozilo je v gara?i. Zanima me koliko km moram prevoziti,da se ta vsaj pribli?no napolni. Mesto,avtocesta?

Hvala za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je na tej to?ki bistveno bolj smiselno da akumulator polni? z namenskim polnilcem, ker je vpra?anje ?e ga bo alternator sam zmogel.

Saj danes mi je v?gal po 3 tednih,samo bolj na ?krge. Prevozil sem cca 25 kilometrov,ali je to kaj ali ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi vzdr?evalec akumulatorjev, ki simulira uporabo aku med vo?njo.

 

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=745&product_id=1400017518

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj danes mi je v?gal po 3 tednih,samo bolj na ?krge. Prevozil sem cca 25 kilometrov,ali je to kaj ali ni?.

 

 

Pomoje je 25 km bolj ko ne nic... Sploh ker je porabnikov toliko... da se bolj malo polni...e dino ce bi vse ugasnil med voznjo (luci, radio, klimo,...) 

 

Najbolje ga je priklopit cez noc na ponilec... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je 25 km bolj ko ne nic... Sploh ker je porabnikov toliko... da se bolj malo polni...e dino ce bi vse ugasnil med voznjo (luci, radio, klimo,...) 

 

Najbolje ga je priklopit cez noc na ponilec... 

Ja,saj to sem naredil,samo klinc ko nih?e od sosedov nima polnilca,tisti ki ga ima pa je na morju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,saj to sem naredil,samo klinc ko nih?e od sosedov nima polnilca,tisti ki ga ima pa je na morju.

 

Jaz ima CTEK tamocnega (CTEK MXS 25 za Start&Stop akumulatorje)... Ce bos prisel do okolice Medvod, ga lahko posodim ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ima CTEK tamocnega (CTEK MXS 25 za Start&Stop akumulatorje)... Ce bos prisel do okolice Medvod, ga lahko posodim ... 

Joj hvala,toda zjutraj moram na ?tajersko in ga ne bi imel kdaj vrniti-se bom ?el raje ene par krogov okoli Lj. peljat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja no.vsak 1 dan polni + dan za rezervo

 

Nasa pa 5 pa mava vsaj 2 polnilec...pa se avtoservis ma en :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma imam 3 pa nisem mehanik. Enga lahko prodam. Cijena - prava sitnica (prosto po siru Oliverju)

Se zmeniva na zasebcu... ?eprav ne vem kaj je to,prej sem imel Kio Sorento,tko bolj za okras in je vedno kresnila tudi po enem mesecu,pa je bil akumulator star ene 7 let Bosch silver se mi zdi. A Mazda pa kar na suho nekaj ?re ali kako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.