Skoči na vsebino

Nakup Mazda 3 / letnik 2006 - 2009


m3000

Priporočeno sporočilo

?ivjo,

 

razmi?ljam o nakupu Mazde 3 . Letnik 2006 - 2009

Bencinar

 

So kak?ne serijske zadeve/napake na katere moram biti posebej pozoren?

 

?e pa kdo kaj prodaja pa naj mi kar pi?e v privat.

 

Cene pa vidim da kar varirajo..

 

Bencinarja bi vzel ker naredim cca 12.000 km letno. Ve?ina relacij je do 10 km. Vsi pravijo da naj bi dizla s tako vo?no uni?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj je najboljše pri Švici? Ne vem, ampak zastava je velik plus...
    • To pa je že malo čudno - zakaj hudiča se nekomu naenkrat tako mudi? Nenaden skok s ceno navzdol za 2.500€ (3.500 če gledamo nedavno prejšnjo ceno 16.500). Je z avtom vse OK? So na vratih rubežniki?    Mene oglasi, kjer se to dogaja več ne zanimajo (v smislu preveč lepo, da bi bilo res), ne zanimajo me tudi oglasi fizičnih oseb, ki navajajo "uredim financiranje" ,,,   Seveda, če bi danes kupoval tak avto, bi ga takoj vzel.  Verjetno pa bi si želel FL 2018 G194, in potem naenkrat ta ne pride več v poštev, tudi če je še tako ugodno.   
    • Počasi prihajamo na prelomno točko z infrastrukturo, kot smo nekateri ugotovili že 5 let nazaj da se bo zgodilo.  
    • Kdaj se pa ponavadi odločite, da umaknete polni kasko? Kaj vam je prelomna točka? Starost? Koliko? Trenutna vrednost avta na trgu?
    • Jaz sem že lani mislil samo AO in AO+ obdržati, ker so vsi govorili da se je podražalo zavarovanje zaradi napada na Ukrajino. No, ko sem to povedal zav.agentu, mi je dal še nižjo ceno kot leto pri tem, samo da nisem na AO in AO+. Verjetno za njih bolje vrabec v roki, kot golob na strehi.   Ma te zavarovalnice so ena sama črna luknja. Če bi bil prosto objavljen cenik vseh storitev, pa ga nobena nima. Tako pa klikaš ko butl po kljukicah te kombinacije, na koncu ti pa napiše "hvala, dajte še telefonsko pa vas agent pokliče". Daj cenik, javno objavi, z agenti se pa itak potem dalje pogovarjaš ker vsi očitno dajejo popuste.   Drugače pa hvala vsem za odgovore! Upam da ta teden zrihtam vse. Verjetno sprednja maska pride nova in je to to? Ker druga nimam poškodovano. Luči, meglenke, vse okej. Da ne bo spet kakšen "Carglass mojster" kje, ko je rekel da original steklo za Mazdo ne obstaja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.