Skoči na vsebino

Smrad iz ventilacije


Priporočeno sporočilo

Od nakupa, torej od februarja letos, se ne morem re?iti smradu iz ventilacije ob zagonu avtomobila. Zadeva je posebej izrazita ob de?evnih in vla?nih dnevih. Smrdi pa po plesni ali ne?em podobnem, se mi zdi vsaj.

Zadevo sem odpravil za nekaj mesecev z razku?evanjem (Asepsol eko), pa? vzel sem nek sprej in ?prical razku?ilo v odprtino pri vetrobranskem kjer avto zajema zrak. Med razku?evanjem sem odstranil kabinski filter, potem pa sem namestil novega. Omenjeno razku?ilo je primerno za take namene ampak sumim, da  nekje zastaja voda zato ne pomaga za dlje ?asa. 

A je imel ?e kdo tak?no situacijo? Kje lahko kaj preverim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ...to je od klime kondenz..more bit cevka. Verjetno je zama?ena..poglej tudi uparjalnik dol ..kako je.?e je umazan...naj ti mojster to pogleda...lo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.